FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

Kāzu tradīcijas

Līgavas māsas! Līgavaiņa draugi? ;)

Lūgtum pastāstiet, bet lūdzu gan arī pēc pieredzes-kam ir bijušas līgavas māsas??? ko reāli viņas palīdzēja, vai bija tā vērts? kā vienojāties par tērpiem-vai saskaņoti, kā uzrunājāt lai nāk par līgavas māsām, kas maksāja utt!!! un līgavaiņa draugi? ar ko izlīdz? ;))
paldies, jau par atsauksmi ;))

Skatīt ziņojumus:
Aurēlija
12.08.15. 20:50
Kāzu datums: 20.06.2015
Esmu bijusi draudzenes kāzās līgavas māsa, mēs sākumā bijām 8, beigās strīdējāmies par visu, jo katrai sava gaume, t.sk. par kleitu fasoniem un viena no līgavas māsām beigās vispār sastrīdējās ar līgavu un nebija uz kāzām. Tā jau bija skaisti un līgavai atviegloja darbu, līgavaiņa draugi gan mazāk palīdzēja. Līgava nopirka audumu īstajā tonī un katra šuva sev kleitu savādāku.

Savās kāzās gan nevienu negribēju apgrūtināt, tāpēc mums nebija ne līgavas māsu, ne īsti vedēju, bija liecinieki un vakara vadītājs. Liecinieki gan daudz arī uzņēmās un palīdzēja, bet pamatā visu es pati organizēju, tikai, protams, kāzu dienā uzticējām atsevišķus darbiņus dažiem draugiem un radiem. Visi bija apmierināti :)
rutuxs
12.08.15. 19:36
Kāzu datums: 20.02.1993
Nekad neesmu sapratusi, nafigam tādi ir vajadzīgi.
Haily
12.08.15. 17:15
Kāzu datums: 10.10.2015
Meitenēm nekādi neizdevās vienoties par kleitām, fasoniem utt, tā kā beigu beigās man līgavas māsas nebūs, kaut arī sākumā meitenes gribēja, bet nu beigās, vienai kleita tāda neder, otrai tāda...un tad nu neko. :)
deusa
12.08.15. 16:59
Kāzu datums: 12.08.2016
Vai līgavas māsas un brāļi kopīgi noorganizē arī kādu 'atrakciju' līdz viesu namam vai svinēšanas vietā,
ņemot vērā, ka vedēji kā tādi nav?
glii_
08.08.08. 18:37
Mums arii bija gan maasas, gan braali. Pienaakumi aptuveni taadi pashi, kaa aprakstiija augstaak:
Braali - atbildeeja par tehniskaam lietaam, shofereeshanu.
Maasas - paliidzeeja apapgeerbties, daliija shoferiishu komplektus, paliidzeeja kaazu vadiitaajai, grieza torti (mums pirmais eedien bija izdomaats citaadaak), u.c. siikuminji.

kaa arii visi kopaa piepaliidzeeja ar dazhaadiem siikumiem gatavoshanaas procesaa.

Izveeleejaamies njemt liigavas maasas un braalus, taapeec, ka nevareejaam izveeleeties vedeejus :) Viens no braaliem un viena no maasaam bija galvenie, kas arii parakstiijaas kaa lauliibas liecinieki.

Ar teerpiem bija taa, ka i veikalaa www.landybridal.com izveeleejaamies veelamaako kraasu (kas visaam patika), un tad es no taa pasha veikala pasuutiiju audumu (tur var sarunaat), taalaak katrai teerpu shuva sava shuveeja + puishiem tika uzshuutas shlipsiites. Mees vinjiem uzdaavinaajaam audumu, bet pareejo pashi maksaaja :) Neko iipashi par maksaashanas dalju nevienojaamies, taa vnk sanaaca un visi bija apmierinaati un nejuutaas kaadam paraadaa, jo teerpi galu galaa paliek vinjiem :)

te bildiite nelielam ieskatam, kaa tas kopaa izskatiijaas (taads nejaush kadrs :)) )

p.s. vinjiem jaunu ljoti patika savs statuss un atskiriigie teerpi muusu kaazaas
p.s.s. aaa un veel mums bija braaliem freezijas piespraudes, bet maasaam freeziju aprociites
Suns_Funs
08.08.08. 17:27
Kāzu datums: 18.08.2006
Man bija mana māsa un 2 labākās draudzenes. Vīram attiecīgi viņa brālis un 2 labākie draugi.
Baznīcā un bildēs - smukumam.
Viesu namā palīdzēja ziedus kārtot un dāvanas. Vairāk gan nē.
Tērpus vienādus nešuva. Kopā ar meitenēm izdomājām - kāda būs vienojošā krāsa. Vīriešiem gan bija visiem smokingi.
barbucis
08.08.08. 09:45
Kāzu datums: 23.06.2008
man bija Līgavas māsas un Līgavaiņa brāļi. Puišiem nopirkām pa lēto vienādas krāsas šlipses. Meitenēm bija pateikst tikai apģērba krāsa - drānas pirka pašas. Sanāca diktam smuki.

No sākuma mana doma bija savādāka par viņu esamību, bet vedēji līdz galam nebija sapratuši vai aizmirsa izdarīt tā kā gribējām. Vēlējāmies lai viņi visu ceremonijas laiku smuki stāv pa malām plakus, bet nez kāpēc šos nosēdināja un vel labi tālu.

Pēc tām visi viņi palīdzēja tīri tehniski ... puķu kalnus saturēt, programmiņas izdalīt utt.
Un mazajā ceļojumā brauca līdzi. Puiši taisīja mašīnu eskortu lai neizjauktu citi nepieklājigie šoferi kāzinieku kolonu.

Vairāk jau tas ir tikai smukumam ... man patika :)
08.08.08. 09:38
man līgavas māsas bija pašas māsas. Viņu uzdevums bija - savaldīt manu meitu baznīcā. Izdevās. Nākamais uzdevums bija visiem viesiem izdalīt baznīcas dziesmu grāmatiņas, mašīnu lentas, viesu namā palīdzēt atkal ar meitas pieskatīšanu.Līgavas māsu drēbes saskaņojām, bija abas nopirkušas vienādas kleitiņas, pušķīši abām arī bija. līgavaiņa draugi -palīdzēja tīri tehniski, izvadāt fotogrāfi, nest alkoholu piknikā, iekārtoties viesiem viesu namā, mani nozagt ( nesanāca), bija galvenie jautrības uzturētāji. :)))