FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

Kāzu tradīcijas

Par otro dienu...

any_a
03.08.08. 09:53
Kāzu datums: 23.08.2008

Meitenes palīdziet lūdzu ar jaunām idejām...runa ir par otrās dienas izklaidēm...varbūt varat padalīties ar kādām spēlēm vai citām jautrām izdarībām?
Domāju, ka tas noderēs ne tikai man vienai...

Skatīt ziņojumus:
any_a
04.08.08. 19:57
Kāzu datums: 23.08.2008
Jā, par tām konfektēm un boks acimdiem zinu - tādu lietu pati vadot kāzas esmu piekietojusi - jautrs pasākums:)
amorita
04.08.08. 19:49
Vēl atcerējos. Diviem čaļiem iedeva boksa cimdus(izvēlējās tādus lielākus džekus). Ļāva nedaudz iesildīties. Un tad izbēra konfektes, kurš ātrāk no papīriņiem iztīs. Bij jautri,džeki baigi sāka smieties, jo bij domājuši ka pacīnīties varēs:D
Africa
04.08.08. 19:40
Kāzu datums: 21.07.2007
shito stafeti spelejam vienaas kaazas - baigi labaa:)

varu ieteikt shaadas - varbuut kas noder:
1.Balonu kauja
Tiek sadalīti viesi 2 komandās, zālei pa visu tiek novilkta svītra, katrā pusē tiek novietoti vienāds skaits balonu, pēc komandas viesiem jāizsper baloni otrā pusē, par pārsprāgušiem baloniem pienākas soda punkti (tiek noņemts tas dalībnieks, kam pārsprāgst balons), uzvarētājs ir tas, kura pusē nav balonu vai mazāk balonu.
2.Pogu skaitīšana
2 vai vairākas komandas, viesiem jāsaskaita pogas, cik kopā ir uz visiem apģērbiem, viņu komandā. Uzvarētāj komandai pogu skaits publiski jāpierāda
3.Auklas pīšana
2 komandas, no apģērba gabaliem, ko spēles dalībnieki ir gatavi novilkt ir jāizveido gara aukla. Uzvar tā komanda, kurai ir garākā aukla.
4.Dejas uz avīzes
Sadalās pa pāriem, katram tiek izsniegta liela avizes lapa. Jādejo uz avīzes, kamēr apklust mūzika. Tad jāpārloka uz pusēm avīze un jādejo atkal, nedrīkst pārkāpt pāri avīzes malām. Kas pārkāpj, tas izstājas. Pēc mūzikas apstāšanās atkal pārloka un viss sākas no sākuma. Uzvar pēdējais palikušais pāris.
amorita
04.08.08. 19:02
Mums no atrakcijām ar bij dvieļu bols, bet gan uz 2 cilvēkiem viens dvielis, komadā pa 3 pāriem.
Tad jautra bij paģiru stafete - sadalījāmies līgavas un līgavaiņa komandās.
Pēc 50metriem katrai komandai nolikts: 1pudele vīna, glāze un čipsu paka. Uzdevums:
1-mais ielej
2-ais izdzer
3-ais uzkož
Un tā kura komanda ātrāk. Lai uzdevums būtu grūtāks un smieklīgāks, līgavas komandai iedeva svārkus, bet līgavaiņa pantalonus, sākumā pirms katrs skrien pildīt uzdevumu - uzvilka.
Pega
04.08.08. 12:31
Kāzu datums: 18.07.2008
Nu kā jau ierasts, no rīta modināšana, bet vēlāk pie viesu nama bija lapenīte, kur tika dzerts alus, cepti šašliki, desiņas utt. Tur bij arī dīķis, kur peldēties. Mēs arī spēlējām volejbolu, futbolu, badmintonu, stafetes un citas spēles. Man vislabāk patika dvielbols - spēlē 2:2 viens parasts dvielis un ar to jāķer bumba un jāmet atpakaļ, bij jautri. Tad vēl stafetes pa pāriem - uz pāri 3 baloni, tad nu tie jāsaplēš 1) puisis sēž un balons jāsaplēš klēpī; 2) meitene priekšā, balons pie dupša un puisism nomugurpuses jāsaplēš; 3) puisis priekšā un meitene no muguras plēš balonu (ieliku bildīti). Balvās bij šokolādītes ar mūsu bildēm :) Vēl riktīgi jautri bij karaoke, vakarā pirts ar džakuzī.
Baibs
04.08.08. 11:59
Kāzu datums: 16.05.2008
pēc brokastīm bija izsole - mūsu ģimenes īpašie dzērieni (tikai šīm pudelēm bija īpaši taisītas etiķetes ar mūsu fotogrāfiju un uzrakstiem) un arī medus burciņa. kā arī tika pasniegti diplomi ērgļa acij, jautrībā iekšārāvējam, līgavas sargiem utt, jo sanāca tā, ka bija domāts šos diplomus izsniegt iepriekšējā vakarā dalot amatus, bet par cik vakars bija ļoti piepildīts, tad tam nesanāca laika. tad nu nākamā dienā tie tika pasniegti kā iepriekšējās dienas novērojumu rezultāts
naughtygirl
04.08.08. 09:33
Kāzu datums: 25.07.2008
Mūs sākotnēji pamodināja, tad devāmies pārģērbties (modinot vajadzēja būt guldinātajā pidžamā) un saucām viesus brokastīs.
Iepriekšējā vakarā bija paredzēta izsole, bet tā kā tauta tad bija nedaudz paklīdusi un kāds no viesiem ieteica izsoli rīkot nākamajā dienā, tad tā arī darījām. Taču otrajā dienā daudzi bija saguruši, jo tikai ap 8iem bija devušies gulēt, līdz ar to izsolē piedalījās maza daļiņa no viesiem, bet tā tomēr notika, un visas mantas tika izsolītas. Pat maisiņš, kurā tās atradās. Pēc tam spēlējām dažādas jautrās spēles pa pāriem un atrkatīvās spēles pa vienam, jo iepriekšējā vakarā nevienai no spēlēm nebija laika.
Vēlāk jau tika spēlēts vollejbols un futbols, kā arī ķeršanas spēle (laikam "Zvejnieka tīkls").
Paralēli spēlēm tika cepts šašliks, ēsta zupiņa, karsēšanās pirtī, plunčāšanās dīķī u.c. Maz pamazām modās arī atlikušie viesi, liela daļa devās arī prom.

Tā jau pienāca vakarpuse, kad mums bija jāpošas mājup.
Viesu nama saimnieks vēl iedeva pēdējo uzdevumu kāzās: tā kā viesu nama nosaukums ir "Kraukļi",
katram jaunajam pārim ir jāizkrāso kraukļi, kas ir izgriezti no OSB plāksnes, tā, kā jaunie iedomājas savu turpmāko dzīvi...

Atlikušie izturīgākie viesi devās uz draudzenes lauku mājām, kur norisinājās aktīva volejbola spēlēšana un šo pasākumu mēs nosaucām par afterparty... :D
Arī kāzu fotogrāfs tajā tika iesaistīts... :)
04.08.08. 08:57
Mms bija jautras atrakcijas - visupirms jau rītarosme pie paša galda, tāda rītarosme, ka dažiem bija pat grūti tikt līdzi:))) Pēc tam bija atrakcija ar galveno balvu 5 5l pudeles ar brenguļu alu : uz lapiņām sarakstīts peim, labā kāja - dibens - visi sadalījušies pa pāriem un visas tās kustības ir jāizpilda. diezgan neiespējami iereubšiem cilvēkiem, bildes ir unikālas ar dikti izteiktu Kama sutras piesitienu :)))
any_a
03.08.08. 22:19
Kāzu datums: 23.08.2008
jā, tas ir interesanit...noderēs:) Paldies:)
veta123
03.08.08. 13:38
Kāzu datums: 07.08.2009
Pamodinot jaunos, var taisīt rīta vingrogumus, bet jaunajiem jābūt kopīgajā naktstērpā, lai viesiem interesantāk un pašiem tāpat. Piemēram: mučiņas, liekšanās, celšana, lekšana, vardītes, tupšanās, utt.
Tad ļauj jaunajiem pārģērbtiesu n visi brokastīt. Pēc tām vai pa vidu var dalīt atrastās mantas (ja to iepriekšējā vakarā kāds ir izdarījis), pretī izpildot uzdevumus vai maksājot naudiņu. Udevumi: dejas, dziesmas, mīklas, āķīgi jaitājumi par pagājušo dienu utt. Tad var apbalvot amata meistarus ar pateicības vārdiem. Tad noslēgt ar sporta spēlēm (futbols vislabāk šeit der), laiska atpūta, saule...:)
Grieze
03.08.08. 12:05
no rīta taisīju "lāpīšanos". Mums bija speciāli pagatavots liels metamais kauliņš. Rindā sanumurēti no 1 līdz 6 stāvēja dažādi dzērieni. Piem., 1.sula, 2.kefīrs, 3.šampis, 4.šnabis, 5. alus, 6. vīns vai gurķu marināde. Nu kas tik ienāk prātā. Kurš ciemiņš ierodās brokastīs, tas uzreiz met kauliņu un dzer attiecīgo dzērienu. Viesiem ļoti patika šī atrakcija, cits gribēja vairākas reizes to darīt. Viesi arī ļoti uzmanīja vai vēlāk atnākušie ir jau lāpījušies. Iesaku jautrībai un ir ko darīt līdz modināšanai vai brokastīm.
kristilla26
03.08.08. 10:30
Kāzu datums: 20.09.2008
Mums visu vedēji plāno un nekas netiek stāstīts par kāzu norisi-kā saka,ļauj mums izbaudīt mierīgi šo kāzu gatavošanos laiku ;))
Vienu draugu kāzu otrais rīts bija jaunlaulāto celšana,tad brokastis,amatbrāļu\māsu apsveikšana, mantu izpirkšana (ja ir kaut kas nozagts) un pirts prieki. Sevišķi ar spēlēm vairs neaizrāvāmies.