FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

Kāzu tradīcijas

Būtu pateicīga par palīdzību ar idejām

spigana
31.07.08. 09:49

Sveikas!
Vienas tradicionālā garā kāzas esmu veiksmīgi novadījusi, tagad man priekšā stāv nākamās, kur jaunais pāris ir mākslinieki un viņiem it kā nav īsti vēlmes pēc tradīcijām. līdz ar to vēlētos pakonsultēties un varbūt kādai no jums ienāks prātā kas interesants, ko varētu darīt tiltu vietā, kas it kā saglabā skaitli 9 tikai citas darbības!?
Būšu pateicīga par jūsu idejām!

Skatīt ziņojumus:
aginja
31.07.08. 22:20
Kāzu datums: 01.05.2008
..tāpat ir dzirdēts variants par izdarībām zem tiem tiltiem :)
montha
31.07.08. 21:28
Kāzu datums: 15.08.2008
kaut kur lasīju par 7 liftiem..
minchux
31.07.08. 21:14
Kāzu datums: 18.07.2008
mūsu vedēji bija izdomājuši arī netradicionālu variantu - 7 tiltu vietā mums bija krāšņa varavīksne :) Tādas kā izdaŗibas ar krāsām tādā secībā, kā tās ir varavīksnē. Katrai viņi bija piemeklējuši visādas izdarības :)
sinduciitis
31.07.08. 21:04
atsūti savu e-pastu,uzrakstīsu tev kā bija mums :)Mums viss bija ļoti interesanti un savadak nekā citiem :)
inly
31.07.08. 13:49
Pazīstamo kāzās maršrutā no baznīcas līdz viesu namam bija izvietojušās draugu kompānijas, kura uz sava tilta. Iepriekš jaunais pāris bija orgainzējis vairākas tematiskās ballītes, līdz ar to katrs tilts atbilda kādai no viņu tematiskajām ballītēm. Riktīgi interesanti un jautri. Draugi bija pacentušies nepajokam.
magoniite
31.07.08. 13:37
Kāzu datums: 13.09.2008
Es arī esmu māksliniecisks cilvēks, bet man nepatiktu nekas tāds pārāk nopietns. Jāskatās, kā cilvēkiem ar humora izjūtu. Man, piem., ir tāds melnais humors, tāpēc zinu, ka daudziem manas kāzas varbūt liktos dīvainas. Es nezinu, vai obligāti vajag to tradīciju ar 7. Manuprāt, var izdomāt kaut ko pavisam citu.
viibeke
31.07.08. 10:27
Kāzu datums: 19.07.2008
a kāpēc 9 vai tad nav 7 tilti?vai mākliniekiem gan laikam grūti noorganizēt kāzas,bet par cik pati ar vienu kāju esmu māksliniece,tad viņiem patīk ģeniāli vienkāršas (protams ar savu glanci)lietas...nu man ienāca prātā doma par lugu ar septiņiem cēlieniem,kur katrā vietā viņiem būtu jāizspēlē kāda ainiņa...interesanti būtu pašiem un citiem ar...protams jāsadomā pašiem vai tās būs kādas turpmākās dzīves ainiņas vai tieši otrādi katra ainiņa attēlotu viņiem līdz šim kādus svarīgus dzīves aspektus...nu kaut kā tā varētu apiet tos tiltus...