FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

Kāzu tradīcijas

Ģimenes karogs- vai vajag

njuks
28.07.08. 11:39
Kāzu datums: 06.09.2008

Meitenes pastāstiet man par šo tradīcīju- zinu, ka daudziem ir!! Bet neko tādu agrāk nebiju redzejusi- tas tāds pēdējo gadu modes kliedziens?!?!? kādēļ vajag- kur jūs viņu turat pēc kāzām?! Man šobrīd dalītas jūtas!! Karogs tā tomēr tāda svēta padarīšana un darīt kā visi man negribas

Skatīt ziņojumus:
Mausi
30.07.08. 11:44
Kāzu datums: 13.09.2008
Vai tad visam, kas kāzās izmantojams un gtavojams, vienmēr vajag atrast pielietojumu? Manuprāt, tā būtu itin laba piemiņa. Īsti nezinu. vai man tāds būs (par to vedēji klusē), bet es būtu priecīga tādu redzēt. Bet tas, kur tādu likt un ko ar tādu pasākt, jau ir pilnīgi otršķirīgs jautājums.
melisa
29.07.08. 12:55
Kāzu datums: 09.08.2008
mums arī būs vimpelis, es pati taisīšu. Plānoju uz balta auduma uzgleznot iecerēto motīvu un gar malām bārkstis palaist :) cerams ka labi sanāks... :)
Lienija
28.07.08. 16:18
Kāzu datums: 04.08.2007
Mums kāzās karoga nebija. Bet vedēji bija parūpējušies par mūsu ģimenes "vimpeli" :) Tagad mājās stāv kā mazs dekors un atgādinājums no kāzām. A par karogu - nezinu vai īstu pielietojumu pēc tam var atrast, bet nu gaumes lieta....
Nefertitti
28.07.08. 12:59
Kāzu datums: 21.06.2008
mums karoga nebija un arī nebija īsti vēlēšanās. Mēs sākām domāt, kur mēs savās mazajās dzīvojamajās telpās to liksim... bet vispār ideja ļoti, ļoti mīļa un jauka. No vienas puses nožēloju, jo kāzu gadadienās var izlikt un uzreiz atausīs dažādas mīļas atmiņas : )))
melisa
28.07.08. 11:48
Kāzu datums: 09.08.2008
es arii iisti nezinu no kurienes taads radies, bet manupraat loti miila padariishana un labs telpas dekors pie jaunaa paara galda :) Protams, ja tas ir gaumiigi izveidots.. :)