FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Kāzu tradīcijas

vai nodejot valsi princeškeitā ir reāli?????

melisa
23.07.08. 22:09
Kāzu datums: 09.08.2008

tagad mācamies dejot valsi, kaut kaa nesanaak tik labi kaa domaajaam.. nevaru iedomāties kā dejoshu savaa diezgan kuplajaa princeshkleitaa..?? kur tad liigavainis kaajas liks - kaaps virsuu uz kleitai? es vinu uzvilkdama pa salonu pastaigaaju, likaas taa jociigi, piedomaaju kaa soli likt, A KAA BUUS DEJOJOT VALSI? pie tam maacamies viines valsi.. varbuut paariet uz leeno..?

Skatīt ziņojumus:
antrons
23.07.08. 22:17
Kāzu datums: 02.08.2008
tieši šodien izmēģinājām :) Arī man sanāk diezgan kupla kleita, bet tā kā apakšsvārkiem stīpas ir no silikona (nu tādaselastīgas), tad viss ir kārtībā. Tā tiaki liekas, ka grūti, bet principā netraucē. Tā kā nesatraucies, vīriņam kājas būs kur likt un valsis izdosies godam :)
Augustīne
23.07.08. 22:16
Kāzu datums: 30.05.2008
nu teikšu, kā mums bija. mums pirmā deja nebija tīrais valsis, bet gan īpaša horeogrāfija ar visādiem noliecieniem, apgriezieniem utt. tomēr mazliet bija arī valsis un tad tagad, noskatoties kāzu filmu, ļoti labi no malas uz sevi var paskatīties- redz visas kļūdiņas, kas aiz uztraukuma, kas kāzu kleitas vai garā plīvura dēļ. godīgi sakot, tieši valša soļi izskatījās mazliet samocīti, jo kā vīrs teica, esot baidījies uz kleitas uzkāpt :) protams, ka mācoties deju, nekad nezināsi, kā būs īstajā kāzu kleitā. bet ja Jums visa deja ir valsis un ja mēģinājumos uzvilksi garus svārkus, tad, domāju, nebūs problēmu!
zandina
23.07.08. 22:14
Kāzu datums: 07.06.2008
Ja jau es varēju dejot ar savu smago 1,5 m garo šlepi turot rokās, tad jau Tu arī varēsi :) Vīram kājas gan tiešām nebija kur likt.