FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

Kāzu tradīcijas

vai nodejot valsi princeškeitā ir reāli?????

melisa
23.07.08. 22:09
Kāzu datums: 09.08.2008

tagad mācamies dejot valsi, kaut kaa nesanaak tik labi kaa domaajaam.. nevaru iedomāties kā dejoshu savaa diezgan kuplajaa princeshkleitaa..?? kur tad liigavainis kaajas liks - kaaps virsuu uz kleitai? es vinu uzvilkdama pa salonu pastaigaaju, likaas taa jociigi, piedomaaju kaa soli likt, A KAA BUUS DEJOJOT VALSI? pie tam maacamies viines valsi.. varbuut paariet uz leeno..?

Skatīt ziņojumus:
renciitis
13.11.08. 15:24
Kāzu datums: 23.08.2008
Mjā. Mums bija tā, ka pa manu kleitu paspēja pastaigāties gan es pati, gan arī vīra kungs. Tas gan nebija oficiālā pirmā valša laikā, bet pa dienu, kad vedēji bija noorganizējuši padancāšanu pilī. Tad es sapratu, ka būs vien kleitai jāuzliek lencītes, jo pirmskāzu stress bija neparedzēti samazinājis manu krūšu apkārtmēru un kleita nedaudz slīdēja nost.
Cita lieta, par ko gribu brīdināt ir plīvurs. Mūsu kāzās visu dienu lija un rezultātā vakarā frizūra jau bija zaudējusi jebkuras stingrības paliekas un vienā no tādiem skaistiem atliecieniem, kad tā forši atgāzu vēl arī galvu plīvurs vienkārši izslīdēja no matiem (pati sevi pirms laika nomičoju =]=]). Pati gan to nemanīju, tik vēlāk piefiksēji, ka māsiņa kaut ko gar matiem ķimerējas...
Tā ka dāmas, sargāsim ne tikai kleitiņas!! =]
Kenta
13.11.08. 20:36
Kāzu datums: 13.06.2009
Vismaz vedējmātei nebija ilgi jāķimerējas, lai dabūtu nost plīvuru ;))
Kuriozi un neparedzēras situācijas pušķo dzīvi.
zvirbulis
16.11.08. 13:30
Kāzu datums: 15.09.2012
Mums bija lēnais valsis pie instrumentāla Edelweiss, mēģinājām ar liekajiem stīpu apakšsvārkiem un maniem kuplajiem tautisko deju svārkiem pa virsu. Bija dikti Ok. Tikai, kāzu dienā, uzvelkot nomātos, atklājās, ka tie garāki ar tillu apakšā, un kārtīgi ieliecoties, sprūst papēdis. Bet neko, uzmanīgi nodejojām, es vienreiz gan apakšsvārku malā iekāpu, bet veiksmīgi tiku ārā :)
Secinājums - valsi nodejot var, tik iepriekš jāmēģina atbilstošā apģērbā