FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

Kāzu tradīcijas

vai nodejot valsi princeškeitā ir reāli?????

melisa
23.07.08. 22:09
Kāzu datums: 09.08.2008

tagad mācamies dejot valsi, kaut kaa nesanaak tik labi kaa domaajaam.. nevaru iedomāties kā dejoshu savaa diezgan kuplajaa princeshkleitaa..?? kur tad liigavainis kaajas liks - kaaps virsuu uz kleitai? es vinu uzvilkdama pa salonu pastaigaaju, likaas taa jociigi, piedomaaju kaa soli likt, A KAA BUUS DEJOJOT VALSI? pie tam maacamies viines valsi.. varbuut paariet uz leeno..?

Skatīt ziņojumus:
ziedinsh
24.07.08. 08:36
Kāzu datums: 12.07.2008
man sanāca tā, ka par šo lietu aizmirsu padomāt. Dejojām lēno valsi, bijām izmēģinājuši dejot ar maniem stīpu apakšsvārkiem un kāzu kurpēm, bet par to, ka varētu kāpt uz kleitas nebiju padomājusi. Un tad nu kāzās tā arī sanāca, ka kāpu virsū uz savas kleitas un klupu uz tās. Bet jā par to, ka citi skatās biju aizmirsusi, es tikai dejoju, klupu un smējos. Daži viesi teica, ka bija jautri :), citi atkal teica, ka ļoti aizkustinoši, jo es esot izskatījusies ļoti laimīga :). Paši ar vīru gan nevaram nedaudz pārdzīvot ka tā sanāca, jo bijām smuki iemācījušies mūsu deju. Secinājums tāds, ka ja ir gara kleita, vajag izdomāt kā to smuki atspraust pirms dejas.
Sweety
24.07.08. 12:56
Kāzu datums: 24.05.2008
Mums kazu valsa vieta bija lena Italju dziesma, kas mums abiem ljoti patik. Es pati esmu dejotaja, bet virins ne visai. Tad nu mes ta lenam dejojam, izbaudijam muziku, sajutas, apskavienus..bet bija forsi ..un viesi musu valsa laika apli dejoja apkart, bija skaisti..Pec tam gan ar radiem un draugiem riktigi izdejojos, un savu kleitas asti par roku parmetu...Briziem jau kads uzkapa, un pati ar, uz astes,bet tas neattureja no dejosanas.. Ja neesat baigie dejotaji, labak neiespringt, dejot ta,itka jus butu vieni pasi telpa, sev, ta,ka jums patik!!tas tacu ir jusu "Pirmais valsis" nevis uzvedums viesiem!kautgan..katram jau savadak..es kautkur lasiju,ka viens paris iestudeja finala deju no filmas "Netiras dejas", pilnigi visas kustibas, lecienus,lai parsteigtu viesus..:)
Enki
24.07.08. 13:46
Kāzu datums: 02.08.2008
mums vispār dziesmai esot rumbas ritms:D
http://www.youtube.com/watch?v=TibVR4GoBpM

bet neko kā mākam tā maucam:D, kreisais grieziens gan mums tāds dīvains, bet gan jau... no paklupšu nokritīšu, vismaz būs ko atcerēties:D vai arī jāmēģina maksimāli vīrā iekrampēties:D
ligii87
24.07.08. 17:47
Kāzu datums: 21.06.2008
Man arī ļoti patīk Vīnes valsis, bet kāzu dejai ieteiktu tomēr labāk lēno valsi, jo tas tomēr skaistāk izskatās (ja tiešām ir kupla princeškleita).
pekainite
24.07.08. 18:14
Man bija ļoti, ļoti kupla princeškleita ar īstiem kaudžu svārkiem, teikšu godīgi, par deju baidījāmies un stresojām visvairāk, bija pat brīdis, kad gribējām teikt, ka nedejosim. Baidījāmies tieši ļoti kuplās kleitas dēļ. Bija grūti, bet nodejojām, sanāca skaisti. Mums arī nebija valsis, bet horeogrāfija ar liecieniem, griezieniem un valsis mazliet. Man visgrūtākā bija vieta, kur viena eju apkārt līgavainim, tur uz kāda 4tā soļa uzkāpu pati uz savas kleitas, taču biju tam gatava un izlocījos tā, ka viesi pat nemanīja, ka kaut kas ne tā ;)
KetijaS
28.08.08. 09:41
Jaaa....sis jautajums par to, ka vares nodejot kleita...bija ar man loti aktuals!...It ipasi tapec, ka negribejam dejot loti lenaja muzikaaa...bet izvelejamies tiesi atro...vines valsi. Nu patika mums ta dziesma no Disney multfilmas Anastasija...Once upon a december!...Bet mums bija loti laba pasniedzeja, kura pirmo reizi satiekot mus uzreiz painteresejas par to kleitas garumu un kuplumu...un izveidoja deju ta, ka no dziesmas nevajadzeja atteikties un nodejot varejam labi!:)
iveta25
28.08.08. 09:53
Kāzu datums: 02.08.2008
Man arī bija princeškleita, kurai kāzās kāpu virsū un vīrs arī:) Dejot gan netraucēja...un dejojām visu nakti...ne tikai lēnos, bet arī ātros ar visiem pelēcieniem utt.:D bija amizanti noteikti no malas, ka līgava lēkā kā traka, bet...vismaz jautri:D
scorpio20
03.11.08. 08:51
Kāzu datums: 23.08.2008
Mēs dejojām ātro valsi... tik ļoti baidījamies, ka vīriņš sapīsies manā kleitā, bet bija ok.. Tikai kājas viņam tā platāk nācās likt... ;-) Un šlepi piespraudu uz to brīdi klāt...
scorpio20
03.11.08. 08:52
Kāzu datums: 23.08.2008
...
Knope
03.11.08. 10:26
Kāzu datums: 26.07.2008
Nulle problēmu. Vienīgo reizi, kad pati "iekāpu" apakšvārku stīpā bija no foto sesijas rudzu laukā rāpjoties atpakāl uz ceļa pa stāvu grāvjmalu.
Knope
03.11.08. 10:36
Kāzu datums: 26.07.2008
Nu jā, mēs gan abi esam dancotāji, tajā skaitā jau dejojuši kādreiz vēl "vecās paaudzes" stīpu tērpos, kad stīpas vēl nebija elastīgas un dabiskā veidā nelocījās un nepadevās. Tad gan bija jāsaspringst, lai kungs pārāk cieši nepiespiestos un dāmai "pliks dibens neatsegtos" .
Bet ar jaunās paaudzes stīpām, tik tiešām pilnīgi nekāda atšķirība vai dejo parastā balles kleitā vai princeškleitiņā.
spigana_k
04.11.08. 00:24
starp citu- youtube var atrast cupam video, kur jaunais paris ka pirmo deju dejo "Netiras dejas" un vel visadus brinumus. "Netiras dejas" pasai loti patik, valsi drosi vien nedejosim, bet kaut ko no filmam nemtu.
un vel- kad paskatas tani pasa youtube itin biezi var redzet, ka arzemes ligavas vnk uzsprauz asti un mierigi dejo...
ashele
05.11.08. 08:33
Kāzu datums: 14.07.2007
pēc idejas tam nevajadzētu sagādāt problēmas - valsis kā deja radījās un attīstījās tieši tajos laikos kad sievietes vien tādas kuplās princešu kleitas nēsāja - ar visām stīpām un 10 apakšsvārkiem. un dejo tā ka maz nelikās, tā ka domāju tas tikai un vienīgi no dejotprasmes atkarīgs. :)
evijite
05.11.08. 08:42
Kāzu datums: 05.07.2008
kā tu zini ka nesagādaja problēmu?!
nu zin saliidzini arī..šaubos vai kaada no mums ir izaugusi staigaajot princeškleitaas ikdienaa!? drīzāk džinsos un kediņās! kā piemēram es!
snibitis
05.11.08. 08:44
Es gan ietektu dejot lēno valsi, jo vīnes valsis prasa arī daudz spēka un pa dienu jau tā būs sagurums...
ilzemuc
05.11.08. 09:08
Kāzu datums: 06.09.2008
mana kleita gan nebij baigi kuplā, bet vīnes valsi nodejojām bez problēmām!!! galu galā, tu tak tik ātri griezies, ka kleita tik spēj sekot :D
Annaleah
05.11.08. 10:38
Kāzu datums: 31.05.2008
Mēs arī dejojām Vīnes valsi, un bija pavisam ok! Man bija diezgan kupla kleita ar šlepi, kura dejas laikā bija sasprausta aizmugurē. Izvēlējāmies dziesmu, kas abiem patika, un, galvenais, bija arī īsa, 2 min apmēram. Dejojot, kad visi skatās, likās pietiekami gara :))
ashele
05.11.08. 11:16
Kāzu datums: 14.07.2007
evijite - es ar džinsos un kediņās, un valsi dejoju pat ļoti slikti - neatkarīgi no tā, kas mugurā.
bet kas attiecas uz princeškleitām - 18-19 gs. tad tieši dejošana bija tas, ko sievietes darija labprāt un ar baudu - lieta tāda, ka korsetes tajos laikos sažņaudza ļoti cieši - ideālais vidukļa apkārtmērs skaitījās 40 cm!!!!!! un to panāca ar varu sašņorējot korseti tik cieši, ka ballēs dāmas nespēja neko apēst, iedzert, sēdēšana sagādāja mokas (jo drausmīgi spieda visās malās tās korsetes), un vienkārša fiziska piepūle varēja novest līdz ģībonim. toties dejojot valsi - mugara taisni (kā gan savādāk tajā korsetē), pleci taisni, atbalstās pret partneri (ja nu sareibst galva, vai trūkst elpa) un tik danco. un valsi ir tieši tā deja, kas radās tajos laikos un tika pielāgota tā laika vajadzībām.

lai vai kā - slavēts tas cilvēks, kas izgudroja krūšturi un paldies dievam mums ir tiesības valkāt džinsus. :D:D:D:D
evijite
05.11.08. 19:53
Kāzu datums: 05.07.2008
;)
Nilly
06.11.08. 21:12
Arī man princešu kleita nemaz netraucēja ne pirmajā valsī, ne visu vakaru laižoties trakās dejās! Es biju dikti satraukusies, ka man vīrs man kāps uz kleitas:) bet viss bija ļooti labi un kleita nemaz netraucēja,es to pat nejutu :)Un sajūtas dejojot princešu kleitā ir fantastiskas!