FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

Kāzu tradīcijas

vai nodejot valsi princeškeitā ir reāli?????

melisa
23.07.08. 22:09
Kāzu datums: 09.08.2008

tagad mācamies dejot valsi, kaut kaa nesanaak tik labi kaa domaajaam.. nevaru iedomāties kā dejoshu savaa diezgan kuplajaa princeshkleitaa..?? kur tad liigavainis kaajas liks - kaaps virsuu uz kleitai? es vinu uzvilkdama pa salonu pastaigaaju, likaas taa jociigi, piedomaaju kaa soli likt, A KAA BUUS DEJOJOT VALSI? pie tam maacamies viines valsi.. varbuut paariet uz leeno..?

Skatīt ziņojumus:
zandina
23.07.08. 22:14
Kāzu datums: 07.06.2008
Ja jau es varēju dejot ar savu smago 1,5 m garo šlepi turot rokās, tad jau Tu arī varēsi :) Vīram kājas gan tiešām nebija kur likt.
Augustīne
23.07.08. 22:16
Kāzu datums: 30.05.2008
nu teikšu, kā mums bija. mums pirmā deja nebija tīrais valsis, bet gan īpaša horeogrāfija ar visādiem noliecieniem, apgriezieniem utt. tomēr mazliet bija arī valsis un tad tagad, noskatoties kāzu filmu, ļoti labi no malas uz sevi var paskatīties- redz visas kļūdiņas, kas aiz uztraukuma, kas kāzu kleitas vai garā plīvura dēļ. godīgi sakot, tieši valša soļi izskatījās mazliet samocīti, jo kā vīrs teica, esot baidījies uz kleitas uzkāpt :) protams, ka mācoties deju, nekad nezināsi, kā būs īstajā kāzu kleitā. bet ja Jums visa deja ir valsis un ja mēģinājumos uzvilksi garus svārkus, tad, domāju, nebūs problēmu!
antrons
23.07.08. 22:17
Kāzu datums: 02.08.2008
tieši šodien izmēģinājām :) Arī man sanāk diezgan kupla kleita, bet tā kā apakšsvārkiem stīpas ir no silikona (nu tādaselastīgas), tad viss ir kārtībā. Tā tiaki liekas, ka grūti, bet principā netraucē. Tā kā nesatraucies, vīriņam kājas būs kur likt un valsis izdosies godam :)
antrons
23.07.08. 22:18
patrennējieties dejot, uzvelkot tikai apakšsvārkus :)
melisa
23.07.08. 22:23
nu mums jau arii valsis ar visiem atliecieniem, pagriezieniem zem rokas un figuraam... ek, nez vai vispaar pavilksim..
antrons
23.07.08. 22:26
kur jūs mācījāties valsi? :)
melisa
23.07.08. 22:31
mees Rihteru deju skolaa. Jau kaadas 5 nodarbiibas bijushas, tachu droshi veel nejutamies... shodien trenneejoties maajaas saprataam, ka nav iistaa dziesma izveeleeta.. bez muuzikas dejojam it kaa ok, bet ar muuziku uzreiz juuk.. nav tas valsha ritms.. :(
Pega
23.07.08. 23:00
Kāzu datums: 18.07.2008
Ja grib tad var! Man nebij tipiska princešu kleita, bet gan krītoša un aizmugurē garāka. Mēs dejojām tā, ka vīriņš paņēma manu kleitu un turēja un viss sanāca superīgi :)
Lai Jums izdodas :)
evijite
23.07.08. 23:11
Kāzu datums: 05.07.2008
mēs arī mācījaamies dejot pie pasniedzeeja..domaaju buus jau labi, nu ka nebūs tik traki..bet īstenībā..nu tik tā..diezgan samocīti.. kāpjot atpakaļsolī kāpu pati savai kleitai virsū..der vispār padomāt kā un kas..
nebēdniece_:)
23.07.08. 23:19
Kāzu datums: 10.05.2008
Nu ,man likās ok. Arī iestudējām valsi.
Man bij princeškleita, pie tam ar 1,5m šlepi!
Bet tā bija bez stīpām, par laimi. šlepi turēju uz pirksta un kreisoroku jau trenējoties ieplānojām astei.
Manai kleitai bija divas kārtas .Pirms dejas uzkāpu augšstāvā, atspraudu riktīgi visu apakšaudumu uz augšu. Jo iepriekš viena pa māju padejoju un arī konstatēju, ka sperot soli atpakaļ sanāk kāpt uz kleitas. brr..
bet kad atspraudu bij ok, neko pat nevarēja redzēt, jo virsējās kārtas volāni nebij tik caurspīdīgi kā baidījos.

Feino rezultātu video var apskatīt linkā pie mana apraksta, ja interesē...
(Nebēdnieku prieki...)

rozīte
23.07.08. 23:32
oooiii... :) mēs jau ar vīru smejamies lai cik gara vai īsa kleita nebūtu es vienmēr ar saviem papežiem pārplēšu :D tāda ir mana tradīcija ja es eju uz kāzām (un pēdējā laikā ļoti daudz sanācis uz kāzām iet) pat jau mūsu draugu un radu pūlkā parādijusies jauns ticējums ja es uz kāzām nesaplēsīšu kleitu tad pāris izšķirsies :D ja saplēsīšu tad mūžam būs kopā :D tā nu tas ir. bet pati uz papēžiem jūtos ērti, varbūt tapēc ka igdienā nēsāju ļoti bieži
melisa
23.07.08. 23:52
vot mums arii bail, ka buus samociits.. tad jau labaak vispaar nedejot... bet looooti jau gribas... a laika galiigi maz palika... :(
Augustīne
24.07.08. 00:01
Kāzu datums: 30.05.2008
dejot vajag, jo viesiem jau noteikti tas nešķiet samocīti, tik pašiem varbūt pēc tam :)
Taube
24.07.08. 00:34
Kāzu datums: 28.06.2008
Uh mums ar to dejoshanu gaja ka gaja. Nekad neesam varejushi vispar kopa padejot. Tad bija doma macities dejot, bet laiks atri skreja un tik daudz darama, man augstskola, berns vel, viram daudz darba bija - atmetam domu par macishanos. Dziesmu izvelejamies un divas dienas pirms kazam majas iemegjinajam ka apmeram dejosim. Opaa un sanaca labak ka biju cerejusi. Reali kad bija jadejo, kleita vispar netrauceja, bet viesu nama bija koka delju grida ar skjirbam un visu deju nodejoju uz pirkstgaliem. , jo spruda papezji! Un nebija ne vainas! Viesi pec kazam pat izteica komplimentus, ka labi ka negajam macities dejot, jo ta ka abi macejam, ta dejojam un ta esot bijis skaisti.
melisa
24.07.08. 00:44
smuki nodejojāt :) un mūzika tāda ļoti jums atbilstoša likās :)
rozīte
24.07.08. 00:48
ja GODĪGI (bet tās ir tikai manas domas, tāka nepiekasās ;) ) es nesaprotu kā var nemācēt dejot. varbūt tas ir man asenīs un nesaprotu to, jo mums ar vīru šausmīgi patīk dejot :) aceros mūsu pusaudžu gadus :) laidām ne pa jokam un ar valsi nekādu problēmu nebija :)
melisa
24.07.08. 00:55
tur jau taa lieta, ka mees arii ikdienaa dejojam un patiik un taa.. bet kaut kaa tas valsis neiet... varbuut dziesma nav iistaa... meeginaasim pamainiit uz shito muuziku, nu baaaaigi pieduura :))) un shitaa deja vispaar vaaks - tik smuki :))

http://www.youtube.com/watch?v=v6_lO_HBS18&feature=related
melisa
24.07.08. 01:01
tagad dejojaam pie Procol Harum_ A Whiter Shade of Pale. Dziesma jau smuka bez gala, tachu pie rock ritma 1 2 3 4 gruuti nodejot valsha 1 2 3.. nu vismaz taadiem valsha iesaaceejiem kaa mees...
rozīte
24.07.08. 01:04
katram pārim ir sava iemīļotā dziesma pie kuras arī viņi atslābinās un jūtās ērti, jo tā ir viņu dziesma ar ko ataust atmiņā labas emocijas un tad vienalga cik cilvēki skatās un vēro ja jaunais pāris lido mākoņos un neievēro ne vienu ,jo šajā mirklī ir viņi divi vien. un ja tāda sajūta ir sasniekta tad viss izdosies vienkārši super :)
aisha
24.07.08. 08:10
Kāzu datums: 01.09.2007
Es ieteiktu dejot lēno valsi, jo tas princeškleitai vairāk piemērots, un jārēķinās arī, ka būs tomēr uztraukums, tāpēc neko pārāk sarežģītu labāk neizpildīt:) Un, lai nekas netraucētu, vienkārši mēģinājumos jādejo ar apakšsvārkiem un kāzu kurpēm, tad arī sapratīsi, kā labāk kustēties. Es, piemēram, dejojot sapratu, ka man vajag drusku saīsināt apakšsvārkus, lai, liekot soli atpakaļ, neuzkāptu uz to apakšējās stīpas.