FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

Kāzu tradīcijas

Iekļūšana baznīcā :)

Sabux
11.07.08. 12:38
Kāzu datums: 13.09.2008

Tā kā mums nekāda izpirkšana kāzās pagaidām nav plānota, jo tāpat jau dzīvojam kopā un līdz maniem vecākiem braukt izpirkt būtu tikai lieks līkums, tad pirms baznīcas mēs nesatiekamies (es no rīta ņemos pa salonu sakopjoties, viņš paliek mājās taisīties). Domājot par to, kā mēs abi tādi saposti satiekamies izdomāju, ka vislabprātāk gribētu, lai viņš mani pirmo reizi pamana tikai ienākam baznīcā, t.i. pats stāv pie altāra un gaida kad mani ieved.. tad viņam būtu laiciņš mani pavērot un papriecāties no malas, nevis vnk satiekoties pie baznīcas durvīm..
Vienīgā nelaime - es nevaru izlemt, kā es varētu līdz tam altārim nokļūt. Kādam visticamāk mani ir jāved. To ka ved tēvs es negribu (tam ir savi iemesli). Taču man ir dažus gadus jaunāks brālis, pie kura rokas turoties es labprāt nokļūtu līdz līgavainim.. vai esat kādreiz redzējušas/dzirdējušas ka kāds cits izņemot tēvu ved līgavu pie altāra?

Skatīt ziņojumus:
lira
11.07.08. 19:25
Kāzu datums: 16.05.2009
A vai toposa vira tevs ari var vest?
stirninja
11.07.08. 19:19
Kāzu datums: 28.06.2008
mani veda tētis, bet ja viņš nevestu, tad kāds no brāļiem.draudzenes kāzās viņa viena pati gāja pie mīļotā.
HERA
11.07.08. 14:00
Bet man liekas,ka ja ved māsa tad nekas slikts tur nav-galvenais lai ieved tas cilveks kuram tu izticies un gribi lai vins butu tadā mirklī klāt,vienalg vai masa,masica,bralis vai bralens vai vel kads cits..
pekainite
11.07.08. 13:50
Man ar liekas, ka māsa būtu diezgan jocīgi... tad jau tiešām man liekas labākais variants radu, draugu (varbūt jau ir savi) mazie bērniņi pa priekšu un tu aiz viņiem viena.
liilu
11.07.08. 13:49
Kāzu datums: 02.08.2008
Mani vedīs abi mani vecākie brāļi... nāks kā 2 miesassargi ar jaunāko māsiņu viducītī... :)
11.07.08. 13:45
Man šķiet, ka kad brālis ved(ja nevar tētis) tad tas ir pilnīgi ok...
Bet ja nav neviena vīrieša, kas ved, tad gan mazliet ir jāpiedomā, jo māsai vest, man liekas, ka nav īsti tā...
murmulitis
11.07.08. 13:41
Kāzu datums: 23.08.2008
Man ir tā, ka gribu savu Topošo satikt pie altāra, bet nav neviena vīriešu kārtas paŗstāvja, kas ved. domāju iet viena... bet varbūt mans māšuks mani var vest? kā jūs domājat?
pekainite
11.07.08. 13:33
Mums bija tieši kā aprakstīji, tikai ieveda mani tētis. Ilgi šaubījos, kas vedīs- tētis vai brālis, jo ar brāli ir stipri, stipri labākas attiecības, bet nu beigu beigās izlēmu, lai tik ved tētis. Domāju, ka noteikti brālis var vest. Vēl man bija padomā variants, ka eju viena un pa priekšu iet puķu bērniņi, kas kaisa rožlapiņas vai kādus sīkus baltus ziediņus un aiz viņiem lēnām eju es pie sava topošā vīriņa, bet mums baznīcā neļāva neko bārstīt, jo vasarā ir kāzas pēc kāzām un fiziski nav iespējams to visu satīrīt līdz nākamajiem, tādēļ to variantu atmetu, bet būtu ļoti skaisti :) Iedomājos arī tā, ka tie bērniņi varētu svecītes nest, bet maziem dot diezgan bīstami, ja nestu tādi palieli, aiz viņiem mani neredzētu, tādi vidēji (ap 6-7 gadiem), kam jau itkā varētu uzticēt, mums radu, draugu lokā nebija.
Sabux
11.07.08. 13:09
Kāzu datums: 13.09.2008
nju.. man vispār ir trīs brāļi :D
vienīgi divi jaunākie ir 5 un 1 gadus veci
ingins
11.07.08. 13:08
Kāzu datums: 16.08.2008
Esmu bijusi kāzās, kur līgavai ir divi brāļi un abi ved līdz altāram...bija ļoti aizkustinoši un sirsnīgi.
Harmony
11.07.08. 12:58
Es arī esmu redzējusi, ka ved brālis. Arī paši apsvērām šādu iespēju, jo tēvs teica, ka būšot pārāk uztraukts un sabijies. Bet vēlāk viņš saņēmās un mani pie altāra aizveda pats :)
rutuxs
11.07.08. 12:54
Kāzu datums: 20.02.1993
Tas taču vienalga kurš ved, galvenais lai vispār atved:))) Siboliski tēvs nodod savu mīļo meitiņu nākamajam vīram, tjp., es viņu izaudzināju, tagad tava kārta :). Bet ja ir problēma ar tēvu, tad to dara nākamais tuvākais, mīļākais vīriešu kārtas pārstāvis (brālis, krusttēvs, onkulis...)
HERA
11.07.08. 12:53
atbildeju privāti
Liena
11.07.08. 12:44
Kāzu datums: 05.07.2008
var vest arī brālis, tā nav problēma! Mums mācītājs arī teica, ja negrib piem. tēvu var lūgt lai brālis ved!
Es gan gāju kopā ar savu vīru! :)
kikah23
11.07.08. 12:43
Kāzu datums: 06.03.2010
Mani vedīs krustēvs, kurš ir vienā vecumā ar mani:D