FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

Kāzu tradīcijas

Vecmeitu ballīte, kas rīko, pati līgava, vai draudzenes??????

meandra
10.07.08. 10:32
Kāzu datums: 08.08.2008

Mīļās meitenes, vai kāda var man pastāstīt kā tad īsti ir ar tām vecmeitu ballītēm? Vai par visu maksā tikai draudzenes, vai arī pati līgava? es pat nezinu.....kā tad tur īsti ir, mūsu laikos nejau katra draudzene var atļauties uzrīkot pasākumu! Gaidu jūsu atbildes

Skatīt ziņojumus:
Indzeens
10.07.08. 11:15
Kāzu datums: 19.07.2008
man ar nesen bija ballīte, visu organizēja vedējmāte un draudzenes, tāpat arī viņas sametās ar naudiņām, lai visu to vakaru nosponsorētu..man nebija ne par ko jādomā
Digna
10.07.08. 10:40
Kāzu datums: 01.09.2007
Parasti jau līgava sev nerīko vecmeitu ballīti un pilnīgi ne par ko nemaksā, un pasākumus neplāno, par visi rūpējās draudzenes. Tad jau arī viņām ir pašām savā starpā jāvienojas, gan par summu no personas, gan citām būtiskām lietām.
ligii87
10.07.08. 10:39
Kāzu datums: 21.06.2008
Parasti jau rīko draudzenes un arī finansē viņas, nevajag jau nezin ko "krutu" rīkot, ja daraudzenes nevar atļauties, bet katrā ziņā galvenā vecmeita nepiedalās finansēšanā. Viņai jau tā daudz izdevumu sakarā ar kāzām.
pucci
10.07.08. 10:36
Es par savu pasākumu zinu tikai to, kā jābūt ģērbtai un cikos kur jāierodas, proti....pilnīgi neko nezinu par savu vecmeitu balliti - visu riko draudzenes!!!
Mausi
10.07.08. 10:35
Kāzu datums: 13.09.2008
Cik nu esmu tādas rīkojusi vai piedalījusies, par vecmeitu ballītes finansēšanu parasti savā starpā vienojas draudzenes. Līgavai ir tikai jāpiedalās. Un vismaz mūsu draudzeņu lokā parasti painteresējas par piemērotāko personu, kas varētu zuņemties virsvadību, nodot tai visus iesaistāmo meiteņu kontaktus un tad arī viņas pašas saorganizējas.

Iespējams gan, ka citām ir bijis savādāk...