FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

Kāzu tradīcijas

Sēdināšana pie galdiem

Ilzhuu
05.07.08. 17:48
Kāzu datums: 16.08.2008

Lūdzu padalieties, kādas ir tradīcijas attiecībā uz viesu izkārtojumu pie galda! Man pašai tas nešķiet ļoti būtiski, bet nu lai nerastos liekas problēmas, labāk laikam ievērot šādus tādus principus ;) Piemēram, vai ir noteikts, kurā pusē līgava sēž līgavainim, kā izkārto vedējus, kā ar vecākiem?

Skatīt ziņojumus:
agnesika
05.07.08. 19:38
Kāzu datums: 16.08.2008
peec etikjetes sieva viiram iet/ sēž pie labaas rokas, taa kaa pie galdiem ejot buusiet jau preceets paaris, tad seezot pie galda sanaak taa- vedeejteevs, Tu (viiram pa labi), jaunais viirs, vedeejmaate.
Mees pie viena galda seedeesim chetrataa ar vedeejiem, muusu galdam tuvaakajaas vietaas seedees vecaaki (mani vienaa galdu pusee-tuvaak man, viirinja otraa) tad vinjiem blakus tuvaakie radi (arii attieciigi peec piederiibas- mani, viira) un taalaak jau draugi. Par galda karteem runaajot- es ieteiktu salikt, lai nav druuzmeeshanaas kameer katrs izdomaas kur apseesties.. un iedomaajies situaaciju- Tu ar savu viiru (te es domaaju ne juusu kaazas, bet pasaakumu kaa taadu) mazliet nokavee seeshanos pie galda, juus atnaaciet un briivas ir palikushas tikai 2 vietas- viena vienaa galda galaa, otra pavisam citaa malaa.. Taapeec mees liksim, lai nerastos shaadas situaacijas :)))
Vikinja
05.07.08. 18:22
Kāzu datums: 28.06.2008
Es sēdēju pa labo roku pie līgavaiņa. Man pie labas rokas sēdēja vedējs, tālāk līgavaiņa vecāki.
Līgavainim pa kreisi sēdēja vedēja, pēc tam mani vecāki.
Viesiem atļāvām pašiem iekārtoties tur, kur vairāk patīk.
No sākuma domājām likt galda kārtītes, bet pēc tam pārdomājām, jo bijām dažās kāzās, kur jaunie paši izkārtoja viesus un nevienmēr tas bija veiksmīgs variants.