FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu plānošana

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Kāzu tradīcijas

ko darīt ar viesiem pēc oficiālās laulību reģistrācijas

A
Agap 25.07.07. 16:58 | Kāzu datums: 08.09.2007

Sveikas meitenes!
Kā jums ir plānots laiks pēc oficiālās daļas! Mums vedēji grib mūs savākt un viesiem tikmēr (līdz vakara tusiņam) izdomāt citas izdarības! et man šķiet, ka būtu forši, ja viei mums brauktu līdzi! Citādi vēl arī bilžu nebūs no visiem 7 tiltiem!!! :)
Ko Jūs ieteiktu?!

10 komentāri
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
t
tlusēnc 26.07.07. 10:22 | Kāzu datums: 24.08.2007

mums gan viesiem jau nodrošinātas izklaides pa to laiku, kamēr mēs līdz jūriņai aizšausim- būs gan izklaides, gan arī t.s. "sagaidīšanas galds" ar uzkodām- tur būs dažādas dūšu piesienošas uzkodas, gan arī alus muciņas. un būs visādas viduslaiku izklaides. Tā ka viesiem būs ko noņemties tur.

A
Agap 26.07.07. 10:20 | Kāzu datums: 08.09.2007

Pldies meitenes! :)
mums viesi būs uz 80! Par tiem 7 tiltiem, tas bija kā piemērs, jo mēs nezinām, ko vedēji mums ir sagatavojuši! Varbūt tiešām viesiem būs grūti izskraidīt līdzi!
mums reģistrācija ir 13:30, tad braucam uz Daugavas muzeju bildēties un iedzert šampanieti, bet viesu nams būs uz 19:00, bail vienkārši ka nespēsim izdomāt atrakcijas viesiem uz tik ilgu laiku! :(

Evucitis 26.07.07. 10:16 | Kāzu datums: 01.09.2007

Man šķiet, ka labāk ir, ja viesi dodas uz viesu namu, iekārtojas istabiņās vai nakšņošanas telpās (ja tādas ir paredzētas), iedzer šampanieti un boli, uzkož kaut kādus pīrādziņus utt., nevis brauc līdzi "mazajā ceļojumā". Protams, ja viesi ir nedaudzi, tad vēl puslīdz ir o.k., bet ja viesi ir vairāk kā 50, tad man šķiet tas diez gan garām. Katrā apstāšanās vietā jārēķina šausmīgi ilgs laiks, kamēr visi viesi izkāpj no mašīnām, aizsoļo līdz tilta vidum, tāpat ārā tikai daži no visa bara dzird, ko tur saka un kas tur notiekās, bet jaunais pāristilta vidū, gaidot visu viesu sapulcēšanos, jau aiz garlaicības nomiris. Man tiešām šķiet, ka tas ir galīgi garām. un viesiem arī tāda šausmīga skriešana - paspēt izlekt no auto, aizskriet līdz tiltam, knapi kaut ko ieraudzīt, atpakaļ skriet uz mašīnu (iedomājaties, cik tur būs daudz mašīnu un vai vispār ceļa malā vai kur nu būs apstāšanās vietas, varēs salikt visus tos autiņus tā, lai fiksi var aizskriet līdiz jaunajam pārim un vedējiem). Man šķiet viesu vešana līdzi ir laba tādos gadījumos, ja nav 100 pieturvietas izkāpšanai un ja ir nedaudzi viesi un ja ir milzum daudz laika starp svinīgo un ierašanos viesu majā :) Tas mans tāds "īsumā" viedoklītis :)))

S
Saulite23 26.07.07. 10:14 | Kāzu datums: 18.08.2007

Ceremonija mums 16.00, pēc tam bildēšanās salonā, viesi lēnām dodas uz Valmieras muzeju, 17.15. paredzētas latviešu tradīcijas muzejā (nelielas uzkodas + šampis), tradīcijas ilgst līdz kādiem 18.15 + bildēšanās, tad viesi dodas uz svinību vietu.

Mēs uz tiltiem neņemsim līdz, mums sanāk viesiem kāda 1,5 h gaidīt, līdz mēs atbraucam. Viesi varēs piedalīties vārtu taisīšanā, kaut ko uzkost, apskatīt apkārti utt.

Laurita 26.07.07. 10:08 | Kāzu datums: 07.07.2007

Ja to vien dara, kā staigā pāri tiltiem, tad viesiem tiešām ir garlaicīgi, jo viena darbība visu laiku atkārtojas. Esmu bijusi tādās kāzās, tāpēc zinu, kā tas ir. Vairums viesu vispār nekāpa ārā no mašīnām un autobusa. Tad jau labāk, lai viesi brauc uz svinību vietu un tur kādu nozīmēt par viesu izklaidētāju vai tml.

A
Agap 26.07.07. 09:02 | Kāzu datums: 08.09.2007

mēs ielūgumos domājām sākumā nenorādīt viesu nama adresi, bet to izdarīt vēlāk pēc oficiālās daļas, līdz ar atrakciju plānu viesiem! Bet gribu jums meitenes piekrist, ka daļai viesu droši vien būtu interesanti barukt mums līdzi, jo starplaiks tomēr būs apm kādas 3-4h!

D
Digna 26.07.07. 08:25 | Kāzu datums: 01.09.2007

Esmu bijusi gan kāzās kur pa tiltiem visi barā braucām, gan kur jaunais pāris vieni paši. Jāsaka, ka gan tā gan tā ir labi. Pa tiltiem biku apnika braukāties (man kā viesim, jo cik var smieties un ņemties, ja visu dienu neesi ne ēdis ne dzēris, ne pat normāli atpūties), savukārt, kad jaunais pāris mūs pameta bija pat labāk, mēs lēnām bez steigas atradām savu istabiņu, iekārtojāmies (ja teltis būtu jāceļ būtu vajadzīgs vēl vairāk laika) uzfrišinājām frizūras un make-up. Un tad devāmies nedaudz uzkost uzkodas ar kafiju, izpētīt kas ir kas tajā viesu namā, kad līgava jau bija klāt.

mince 25.07.07. 17:18 | Kāzu datums: 04.08.2007

Es īsti nezinu, ko vedēji ir saplānojuši, bet mums viesi būs līdzās visās izdarībās, jo likt viesiem tās dažas stundas gaidīt, kamēr mēs izbraukājam tiltus utt. , nedomāju, ka viņiem tas patiktu. pašai savas kāzas būs pirmās, kurās būšu, bet citi saka, ka gaidīt mājās, kamēr sāksies tusiņš ir baigi neinteresanti. Es, personīgi, arī būtu priecīga citu kāzās braukāt jaunajam pārim visur līdz.

w
wilaw23 25.07.07. 17:12 | Kāzu datums: 18.08.2007

Es, personīgi, domāju, ka kāzas ir burvīgs pasākums gan jaunajam pārim, gan viesiem, tāpēc - visiem jābut kopā. Lai gan va jau uzbrīdi pabūt tikai divatā...

z
zvaigzne 25.07.07. 17:05 | Kāzu datums: 04.08.2007

man vedēji arī tā gribēja, bet mēs nepiekritām. Tagad tie kas gribēs mums sekot, to darīs, kuri nē, gaidīs mūs viesu namā vai ko citu (pārsvarā visi viesi ir no mūsu pilsētiņas, tā ka kāda tante varēs vēl aizskriet ziņas noskatīties). Man gribējās, lai draugi ir manā priecīgajā notikumā blakus un dalās tajā.