FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu plānošana

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Kāzu tradīcijas

Deju kursu apmeklēšana

Miika 24.07.07. 12:32 | Kāzu datums: 23.08.2007

Jautājums, tām kuras apmeklēja vai joprojām apmeklē deju kursus.
Kā ir ar dziesmu, pie kuras dejosiet? Vai tiešām jums tas bija/būs LĒNAIS VALSIS?
Bijām uz pirmo nodarbību, protams, ka pirmie deju soļi bija lēnā valša, bet pasniedzēja lika arī noprast, ka neko citu nemācīs - respektīvi, ja mūzika, kuru izvēlējāmies ir ar tā kā vīnes valša ritmu, tad NEKĀ.
Vai tad tiešām nevar iemācīt kaut kādas vienkāršākās kombinācijas, lai varētu dejot arī tādā ritmā?
Turklāt, muzikanti tak nespēlēs visu nakti tikai lēnos valšus un ko tad - pirmo deju nodejos skaisti un visu pārējo nakti kā sanāk????
Es vakar galīgi sabēdājos......

11 komentāri
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
d
dzanita 31.07.07. 15:54

Mika, lai iemācītos skaistu Vīnes valsi, sākumā iemācās lēmo valsi...jo soļi jau abām dejām ir ļoti, ļoti līdzīgi..un tiem kas ar dejošanu ir uz jūs, ir vieglāk sākt ar lēnām kustībām un soļiem, nevis uzreiz mesties Vīnes valša ārtajā tempā.....
Ar savu skolotāju aprunājieties....vislabāk jau laicīgi izvēlieties dziesmu pirmajai dejai un to tad ar iemācīeties skaisti nodejot...
ja nu skolotājs pavisam nevēlas jums mācīt neko citu kā tikai lēno valsi, tad meklējiet citu...
Lai veicas!

duuda 31.07.07. 07:38 | Kāzu datums: 02.06.2007

Mēs mācījāmies Rihtera Deju skolā, tas ir Daugavpils ielā. Pasniedzēju sauca Ligita. Ļoti patīkama pasniedzēja. Neslavēja bez iemesla un arī nebāra bez iemesla. Mēs iemācījāmies valsi kādās 5 reizēs.
Mums bija lēns valsis, bet tas nenozīmē, ka mēs nemākam dejot arī ātri.

kitija1 24.07.07. 14:24 | Kāzu datums: 19.05.2007

Mēs dejojām vīnes valsi, mēs gan to iestudējām ar griezieniem utt., vajadzēja apmēram 10 nodarbības. Mums pasniedzējs no sākuma arī mācīja lēnā valša soļus, un arī citu deju soļus, jo tā vieglāk varot iemācīties izjust ritmu. Ja ir jau izdomāts pie kādas mūzikas dejos pirmo deju, tad vajag pasniedzējam arī to teikt, lai pasaka, kādu tad deju dejot..varbūt ir tāda mūzika, ka jādejo vispār čačača :)

p
pecite 24.07.07. 14:22 | Kāzu datums: 17.10.2006

Rania, Varbūt vari man pasniedzēja kontaktus iedot, jo es pati dzīvoju tieši Iļģuciemā! :))) Es jau dejot protu, bet manējam nevedas ar skaistu dejošanu, tāpēc meklēju kursus, kur var apgūt dejošanas prasmi. Bet pārsvarā visi kursi notiek Rīgas centrā un pēc darba grūti izrauties.

ieveens 24.07.07. 13:45 | Kāzu datums: 05.09.2008

Man skolas laikā pati dancot, bet kā bieži tas gadās - skolotāju maiņas dēļ visa mīlestība pagaisa...
Bet lielākā problēma ir tā, ka mans Cienītais ir izbijis spotra deju juniors ar kkādām pakāpēm utt, un tagad savā vietējā miestā mūk no tautu deju kolektīvu vadītājām, jo var lūgt tādā vai tādā pasākumā dejot. Nu lūk un tas lielais lācis esmu es. Un viņš jau nesaprot kā ir nesaprast. :) Viena nosoļot es varētu, bet viena... :)

Vucss 24.07.07. 13:35 | Kāzu datums: 04.08.2007

Vēl jau jāmāk tā skaisti to vīnes valsi izdejot, nevis atgādinot polkas soļus. Vīnes valsi tik ātri neiemācīsies kā lēno. Mēs deju kursosiemācījāmies pamatiņu, bet tālākais būs tik rudenī. Vīnes valsis jāmācās pa daļiņām, lai pēc tam nebūtu nekādu pārpratumu un sarežģījumu.

Miika 24.07.07. 13:28 | Kāzu datums: 23.08.2007

Kādreiz bērnībā dejoju sporta dejās un man jau kopš tiem laikiem nepatīk lēnais valsis :( Vienkārši tik lēna mūzika nespēj mani aizraut.
Problēma jau protams ir tajā, ka mans topošais ir ar dejošanu uz "jūs", kaut gan pielec viņam diezgan ātri.
Mēs pat būtu ar mieru ņemt kaut vai 10 nodarbības, lai tikai iemāca kaut "izgriezt" vīnes valsi bez 8 griezieniem :)))

R
Rania 24.07.07. 13:22 | Kāzu datums: 29.09.2007

Tas ir attieksmes jautājums- sakombinēt deju jau var, tikai jāgrib, vismaz man tā liekās. atliek tad meklēt foršu lēno valsi. Mēs gan mācāmies vīnes valsi pārsvarā.

Miika 24.07.07. 13:19 | Kāzu datums: 23.08.2007

Njā, uz Iļģuciemu diez vai mēs spēsim izbraukāt.....
Varbūt vēl kādai ir kādi ieteikumi?

R
Rania 24.07.07. 13:09 | Kāzu datums: 29.09.2007

Tā nevar būt ka nekā!
Varu ieteikt atsaucīgu un foršu deju skolotāju, bet tas ir iļģuciemā.

D
Digna 24.07.07. 12:48 | Kāzu datums: 01.09.2007

Mums pasniedzējs teica, kad kājas iemācīsies ko viņš māca, un mēs dejojot vair nedomāsim, tad viss notiksies :) Varēsim dejot kad un kur un kā vēlamies :)