FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu plānošana

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Kāzu tradīcijas

tradīcijas - cik daudz un vai vajag??

Madlēna 17.07.07. 11:10 | Kāzu datums: 18.08.2007

Es jau te bišķi tikko iesvilos rakstot par svecītēm... Piedodiet..
Gribējās zināt, kādas jums ir domas par tradīcijām (mičošana, tilti, lelles, zāģēšana, sveces, ābolos košana, vārti u.t.t.) un to nepieciešamību?
Mēs esam visiem tuvākajiem teikuši, ka neko tādu nevēlamies.. Nevēlamies teātri un viesu izklaidēšanu mūs nodarbinot... Vēlamies mīlestības svētkus, kur esam viens otram un kopā ar viesiem padejojam, atpūšamies, papļāpājam, padziedam, (tas droši, ka izdosies, jo abi ar mīļo dziedam korī, kurš arī būs kāzās!!! :), paspēlējam spēles...

Ar šo visu vēlējos vēl pajautāt, vai ir kādas interesantas nodarbes (bez iepriekš minētajām tradīcijām), ko darījāt savās kāzās?:)

8 komentāri
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
Lauminja 17.07.07. 14:18 | Kāzu datums: 28.07.2007

Tad jau nav pamata uztraukumam - Jums būs īpaši - kā nevienam :)

Esmu dzirdējusi arī par kāzām ar rallija reida elementiem - bija leģenda, kontrolpunkti ... :) visi bijuši ļoti apmierināti :)

Madlēna 17.07.07. 13:50 | Kāzu datums: 18.08.2007

Tā jau ira! Mūsu vēlēšanās arī no sākuma bija mazā bariņā - kopā ar lieciniekiem noīrēt jahtu un visu dienu uz tās pavadīt un tuvākajiem cilvēkiem pēc tam kādu burziņu uztaisītu!
Bet, izstāstot šo ideju mammai, pat kļuva žēl viņas, jo tomēr nevaru "nozagt" viņai šādu skaistu dzīves mirkli. Tāpēc vienojāmies, ka tradīcijas (nu tās!:) nebūs - mīļā miera labad! Jo tā mums visvairāk patiktu. Mums tā svinēšana tā arī būs kā burziņš ezera krastā, superskaistā vietā, ar daudz jauniem cilvēkiem (kā nekā mums mīļais jauniešu koris arī ielūgts, kurā abi ar Mīļumu dziedam).. Romantķiku arī vēl pieķersim klāt..

Lauminja 17.07.07. 13:34 | Kāzu datums: 28.07.2007

Es pēdējo dažu gadu laikā neesmu bijusi uz kāzām ar tradīcijām - visi taisa netradicionāli un tas jau ir kļuvis par normu. Subjektīvs viedoklis, protams.

Mums no tradīcijām nebūs baznīca (lai gan esmu kristīta, mīļums - arī iestiprināts), nebūs mičošana, nebūs guldināšana. Nebūs uzvārdu maiņa. Nebūs foto salons. Nebūs ne rīsi ne ziedlapiņas pēc ceremonijas (būs ziepju burbuļi).

Ā - tad vēl - būs zaļas kurpes (man), nebūs plīvurs (man) un laikam jau būs plikas kājas (bez zeķēm) - par to gan neesmu vēl līdz galam izdomājusi.

Par pārējo sīki informēta neesmu, domāju, ka būs tilti, ābola vietā būs vīnogas, būs maize sagaidot, būs apdāvināšanās. Būs sveces (kādas 100 uz galdiem un 5 pie mums), būs valsis (tango, kuru dejojam ikdienā garajā kuplajā kleitā tik labi neizskatītos), būs torte un šampis ...

Droši vien būs vēl daudz dažādu sīkumu un tradīciju. Pret tradīcijām izturos mierīgi - paņemot to, kas patīk un atmetot netīkamo. Galu galā neviens (izņemot Karlsonu) taču nediskutē par muļķīgo tradīciju "dzimšanas dienas torte ar svecēm" ...

Man arī šķiet, ka "kāzas tikai sev" un viesu pūlis ir pretrunā... Manuprat, "kāzas sev" taisa ļoti nelielā ļaužu lokā ... tad var arī īpaši par viesiem nedomāt. Ja mīļums būtu piekritis kāzām četratā, mēs būtu precējušies jau kādus gadus 5 - 7 :)

n
natre 17.07.07. 11:32 | Kāzu datums: 25.08.2007

Es atkal piederu pie taam,kurām tās tradīcijas diktin patīk. Vienīgais ko negribu ir tilti. Visu pārējo gan. Būs mičošana,būs ābolītis(cerams)... Ahhhh. Nevaru vien sagaidīt, vsas tās izdarības.

Madlēna 17.07.07. 11:30 | Kāzu datums: 18.08.2007

Mums arī liecinieki un pasākuma vadītāji ir tuvi draugi, kuri domājams ņems vērā mūsu lūgumus! :)
Protams, mūsu atteikšanās no tradīcijām uzliek papildus grūtības viņiem - izdomāt, kā jauki kopīgi ar viesiem pavadīt laiku.. Jo ņemot par pamatu tradīcijas, nekas jauns nav jāizdomā, tik štancē! ... :)

raicha&kika 17.07.07. 11:26 | Kāzu datums: 09.09.2007

Mums ir veicies atrast vedejus ar taadu pashu izpratni par kaazaam kaa mums. Kad saakaam runaat, ka neveelamies visu to, ko rakstiji, vinji uz mums paskatijas skjiibu aci un pateica vai mes jocigi.. Nekaada taada balagaana nebuus! Vedeeja izteica savus priekslikumus un mes palikam ar mutem valja- kaut kas interesants top! Laikam jau taa krievu dveesele nospeeleeja lomu..

berta 17.07.07. 11:19 | Kāzu datums: 03.08.2007

Mees saviem lieciniekiem un kaazu vadītajiem pateicām, ka negribam nekādas tradicionālās kāzas - nekādas sveču dedzināšanas, nekādas mičošanas ar "līgodama upe nesa":)
......nezinu kāds būs iznākums....es paļaujos uz savu brālēnu, kurš ir kāzu vadītājs.....esmu 100% pārliecināta, ka viss buus superīgi! Bet kas un kā bus, varēšu pastastīt pēc savas Lielās dienas.

Africa 17.07.07. 11:15 | Kāzu datums: 21.07.2007

man vēl viss nav noticies,tā kā pilnīgi sīki nevarēšu pateikt, kas ir un kas nav, bet mums no tradīcijām ir mičošana, jo tas man liekas skaisti, un nav guldināšana. Tilti arī nav, jo nav tik daudz laika.Zāgējam to baļķi gan, jo vīram profesija ar to saistīta, šķīvim virsū arī kāpsim un laikam būs arī ābols, kaut gan to negribēju, bet vedēji laikam pa kluso ielikuši. Lelles es ceru, ka man tiešām neliks mazgāt un arī pret vārtiem man ir rezervēta attieksme. Gribas tā lai ir gan mums, gan viesiem, bet kas par daudz, tas par skādi!