FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu plānošana

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Kāzu tradīcijas

baltā krāsa???

Niania 10.07.07. 15:05 | Kāzu datums: 08.09.2007

Pēdējā laikā kaut kā manīts, ka arī viesi bieži vien ģērbjas baltā ierodoties uz kāzām.. vai tad gadījumā nav tāds "nerakstīts" likums ka baltā ģērbjas tikai jaunie?? uhhh.. es kaut kā negribētu, lai manās kāzās vēl kādai izņemot mani būtu balta kleita..bet kā lai to noorganizē?? :/ varbūt jau ka nelāgi izklausās tāda "paģērēšana"...bet tomēr.. :)

17 komentāri
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
Miss_Eee 16.07.07. 11:17 | Kāzu datums: 15.09.2007

Un tieši tāpēc es šeit forumā ar CapsLock uzsvēru vārdu "VĒLAMS", lai tie, kas jau tāpat nesaprot šī vārda nozīmi (vēlams, bet ne obligāts) vismaz aizdomātos par lielajiem burtiem un to lietojumu manā tekstā...

Karolina 16.07.07. 11:11 | Kāzu datums: 28.07.2007

man ar nesatrauc, ka kādam būs baltas drēbes... tikai priecāčos, jo labāk, lai visi ir tādi gaiši un vasarīgi, nekā melnās drēbēs...

R
Rania 16.07.07. 10:35 | Kāzu datums: 29.09.2007

Es nezinu, man gan tas nesatrauc, ka kāda vēl būs baltā krāsā, protams, ka līgavainim es būšu vissmukākā, a pārējiem- nav taču svarīgi, ir naivi cerēt, ka ja man vienīgai būs balta kleita, tad es visiem likšos vissuperīgākā, tas jau pat nav nepieciešams! Nesaprotu kāds sakars apģērbam ar aizēnošanu? Ar apģērbu nevar neko ne aizēnot ne ko.

Karolina 16.07.07. 09:52 | Kāzu datums: 28.07.2007

nu man tas nešķiet pareizi... ko tad darīt, ja cilvēkam nav gaišs uzvalks??? speciāli to iegādāties jūsu kāzām???

Miss_Eee 15.07.07. 16:32 | Kāzu datums: 15.09.2007

Nu es, piemēram, jau ielūgumos ielrakstīju, ka viesiem VĒLAMS ierasties tumšos uzvalkos, jo manam līgavainim būs balts un es negribu, lai vēl kāds sadomātu baltu uzvilkt. Par baltām kleitām gan tik ļoti nesatraucos, jo zinu, ka manējā tāpat visskaistākā un košākā! :)

elena2 15.07.07. 15:49 | Kāzu datums: 10.08.2007

man gan vienalga ka mani viesi sagerbsies ;)) tak nenak uz kadu izstadi vai modi ;))kaut visi buus baltaas drebes tapatas es tak ligava manis un mana miljota delj visi salasamies kopaa;))ja nu tiescham ir ta ka kada censchas ligavu ar savu cenu parspet buut paraka un izrada to tas gan nozelojami un man ta cilvecinja zel kas ir tikai lupatu veerts;)) nu tas manas domas ceru ne vienu neapvainoju;))

Anii 13.07.07. 13:25 | Kāzu datums: 07.07.2007

Man ļoti patīk baltā krāsa un būtu priecājusies ja būtu vaitāk baltā tērptu viesu... bet meitenes pārsvarā bija melnajās kokteiļkleitās, bija arī sakanās... parasti par cilvēkiem, kas cenšas pārspēt līgavu neko labu nedomā un nerunā - un nekad nevienai tas nav arī izdevies, jo līgavas starojums kaut vai melnā kleitā ir un paliek - to nevar nekādi pārspēt :)

Africa 13.07.07. 11:59 | Kāzu datums: 21.07.2007

man te caur draugiem nodeva smieklīgu tekstu, ka viena dāmīte būšot kleitā pa 600 eiro un cerot, ka neaizēnošot līgavu:) es tā nospurdzu, ka tāpat jau birka nebūs klāt atstāta (cerams:)) un diez vai kāds pētīs pa 60 vai 600 viņai tā kleita:))))

Gichmari 13.07.07. 11:55 | Kāzu datums: 16.03.2007

Kāpēc gan Tevi tas uztrauc? Es kāzās biju vispār bikškostīmā, jo kleitai ārkārtīgi pretojos ( tas škita tik tradicionāli, ka mani mākslinieciskai dvēslītei nebija pieņemami) - un ja tad kāda atnāktu baltā kleitā kā līgava - NU UN? ;) man tas šķiet dīvaini, ka Tevi tas uztrauc - Tu taču tā vai tā būsi uzmanības centrā un Tavam vīriņam jau nu gluži vienalga, kas tai citai mugurā - viņš ar mirdzošām acīm tik uz Tevi vien skatīsies... nestreso - jūs būsiet galvenie - un priecājieties par viesiem, kas būs centušies un pucējušies ;)

M
Maijaa 13.07.07. 11:40

Es reiz biju kāzās, kur līgava, ielūdzot viesus bija piekodinājusi nākt tikai gaišos tērpos:)

L
Līga 13.07.07. 10:30

Niania - nerakstits likums ir negerbties greznak, ka ligava. Jo shajaa dienaa ligava nav japarspej:)
Par to balto - es esmu lasijusi, ka teiksim arzemes ielugumaa ir uzrakstits dress code. Un vinjiem biezji vein jaunas meitenes - ligavas masas tiek gerbtas ligavas darinatas vai pahu ligavas masu darinatas kleitas, kas ir citas krasas - kaut vai elementari paskatieties kazu fotografu bildes;) Latvijaa lielako tiesu cilvekiem tas ir pashsaportami - ja esi baltas drebes - tad velams - ne parmeru greznas. Bet kapec gan ne baltas drebes ne? Tikai baltu garu vakarkleitu, ja skaidrs, ka ligavai bus lidziga, uzvilkt - tas gan manuprat pastulbi...Tada velme konkuret un but parakai par visiem un ikvienu.
Un melns..Nu melns ir grezna krasa un ir tachu cilveki(vairumaa makslinieki), kas principaa gerbjas tikai melnaa. Nesaskatu tur neko arkarteju. Arii ja ir melna cepure. Esmu bijusi kazas, kur dress code bij gerbties melnas drebes. Ligava ar ligavaini bij balti un parejie - melni.Ligavai kontrastap bij tumshi tumshi sarkans puskjis un pukjes matos. Bij smuki un interesanti. Man liekas, ka tas tik latvieshiem taa, ka ui, - melnaa krasa berem - baltaa kazam...Nu mulkjibas.
Jocigi butu, ja ligava gerbtos melnaa kleitaa un melnaa plivuraa, bet arii atdas kazas man ir bijis jabildee - precejas goti, kam viss melnaa.Vinji ar visiem bij lugushi ierasties melnaa, bet nu visi melnaa nebij:D

Ta ka - ja negribas, ka citas ierodas baltas kelitas un ar tevi konkuree - vari palugt kaut vai uzaicinot - ludzu nevilkt tikai baltas debes.Un miers.

Lauminja 10.07.07. 15:57 | Kāzu datums: 28.07.2007

Es priecēsu acis par viešņu kleitām jebkurās krāsās - jo katra no viņām būs centusies un no skapja dzīlēm izrakusi labāko, kas nu būs :).

Patiesībā tas ir liels gods, ka manis dēļ tiks apmeklēts frizieris, manikīrs, meklēti tērpi .... pucēti vīri, bērni :) Paldies viņām par to.

ashele 10.07.07. 15:54 | Kāzu datums: 14.07.2007

nu ja veel kaada daama teerpjas melnaa tas ir pilniigi ok, bet pagaajushajaa nedeeljaa starp kaazu viesiem redzeeju apm. 3 gadus vecu meiteniiti melnaa samta kleitaa...nu tas tieshaam bija drausmiigi, lai arii kleitinja grezna, bet tomeer melna...

p
puuciite 10.07.07. 15:49 | Kāzu datums: 14.09.2007

Es pati reiz māsīcas kāzās biju baltā garā kleitā, jo kāzas bija vasarā pēc mana izlaiduma, nolēmu vilkt to pašu kleitu. Nedomāju, ka kādam tas nepatika, līgava tāpat bija košāka. Un mani varēja "izmantot" kā neīsto līgavu pirms laulībām:)

a
anminka 10.07.07. 15:41 | Kāzu datums: 21.07.2007

kautkā nav manīts mūsupusē to balto krāsu, bet viena otra dažreiz gērbjas, ka tik plīvura pietrūkst.
un es esmu tumšās krāsas piekritēja visas drēbes pārsvarā melnas, varbūt tikai topiņi krekliņi krāsaini.
man vienreiz par kāzām paziņoja ļoti,ļoti vēlu.tajā laikā biju viena un laimīga strādāju krogā un biju paņēmusi divas nedēļas bez brīvdienām darbu un nesanāca man nopirkt vakarkleitu- dabūju iet visa melnā, sakombinējot drēbes, lai ir svētku variants(tas bija vēlā rudenī, izejamās drēbes bija vasarīgas)

Niania 10.07.07. 15:28 | Kāzu datums: 08.09.2007

melna kleita+ melna cepure varbūt arī izskatījās pārspīlēti, bet pret vienkārši melnām vakar vai kokteiļkeitām viešņām man nebūtu iebildumu... bet baltas tiešām ceru ka neredzēšu..grr :)

p
peka 10.07.07. 15:07 | Kāzu datums: 27.07.2007

Labāk lai nāk gaišā tērpā (var arī baltā), nevis kā vienās kāzās redēju - meitene melnā tērpā ar melnu platmali. Un ar to platmali arī sēdēja visu vakaru pie galda... Kaut kā pastulbi, kā uz bērēm atnākusi... :(