FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

Kāzu tradīcijas

Jaunais pāris mičošanā - jā vai nē?

Boo...
25.06.07. 12:27
Kāzu datums: 07.07.2007

Kā jūs rīkosiet mičošanu tradicionālo? Vai jums būs jaunais pāris? Vai līgaviņas atdos savu plīvuru, vai tomēr taisīsiet rezerves?

Skatīt ziņojumus:
Otija
27.08.07. 16:55
Kāzu datums: 18.08.2007
Un dabūjām krekliņus:)
Otija
27.08.07. 16:50
Par cik tiešām negribu to līgavas pušķi visu atlikušo dzīvi pa kurpju kastēm glabāt , tad nolēmu to aizmest:)Bet mičošana'kā tāda mums nebija - iešīpojāmies jaunai dzīvei:)
kikuce
26.08.07. 18:34
Kāzu datums: 25.08.2007
Man mičošanā bija gan jaunais pāris,gan metu pušķi un vīriņš lentīti no kājas....Viss bija vienkārši super!Plīvuru uzlika jaunajai meitai pēc tam man to atdeva....Puisim piespraudīti:))
laine
26.08.07. 15:32
Kāzu datums: 14.07.2007
manu plīvuru noņēma man vīrs un atdeva manai mammai, glabāt to tīnītē!!nevienai nedevu savu plīvuriņu... :) pie mammas tas ir drošas rokās..
-ineta-
25.08.07. 01:14
Ka pēc jāatdod-vai jāaizdod uz laiku savs plīvurs.Tad jau tu esi ar mieru dalīties(ietdot uz laiku) savu vīru.Cerams Jūs saprotat,ko es domāju!!!Plīvurs taču ir TEV speciāli meklēts vai šūts.....Mīļie mēs taču varam priekš mičōšanās izgatavot savu piespraudi nākamam jaunam vīram,bet meitenei kādu lielu ziedu ko matos iespraust(vai ziedu vainadziņu nopīt).Tas arī viņiem paliks par piemiņu no šīs dienas.
laine
14.08.07. 18:37
mums bija ar kāzu vadītāju kopa, viņas vokāla grupa, kas arī pargērbas ik pēc laika vajadzīgajam noskanojumā...
diena mūs šis vokālais ansamblis sagaidīja pie cesvaines pils, dārzā, ģerbušies senlaicīgos tērbos, mūs sagaidot un pavadot līdz pils dārza ložijai viņi dziedāja "balto dziesmu..." bija tik skaisti, ka dāla viesu uzskata to par visemocionālako brīdi... sirds tā iekša daudzījas..
Dagmāra
14.08.07. 12:23
Jums tur riktīgāk ar specapģērbiem, bet mums arī bija lāpu gajiens līdz ezeram, sveces...
natre
14.08.07. 11:58
Hmm,mūsū kāzās izlēmām, ka jaunais pāris nebūs. Jo pirms gadiem 6,kad svineeja kaazas mans braalis, gribeeja likt jaunopaari,bet kaa sanaaca kaa ne to neizdariija. Jaunajaa paarii bij paredzeets mans topossais viirs ar savu toreizeejo draudzeni. Rekaa viss tai dziivee mainaas.
anminka
13.08.07. 20:37
Kāzu datums: 21.07.2007
mums bija junai pāris-grasījās precēties, bet bez liela tusa, jo pieteicies mazais, dz''ivokļa remonts notiek un sasita mašīnu.
kronīti otrā dienā dienā nedabūju, uzjautāju vai atveda, bet varbūt arī netaisījās atvest, bet nebija.pati sajutos stulbi, varbūt vajadzēja attdāvināt, bet nu...un tas pats puisis noķēra arī prievīti un viņam bija vīriņa krūšu piespraude.
bet tagad ir viens, bet viņi pazaudēja bēbi- liktenis izspēlēja ļaunu joku, jo abi viļas brāļi apprecējās un vienam brālim meitiņai 5 mēneši, bet otram tiko piedzima meitiņa...
gan skumīgi, gan jautri...
laine
13.08.07. 20:25
mums arī bija pie ezera ar svecem un lāpām, līdzigi notika..:)
Liene84
09.08.07. 14:50
Kāzu datums: 22.09.2007
māsas kāzās mičošanā mēs ar manu līgavaini bijām jaunais pāris, man uzlika māsas plīvuru, mīļumam - māsas vīra tauriņu. pēc tam vēlāk mēs bez prasīšanas vnk atdevām atpakaļ, nemaz neienāca prātā, ka paturēsim, neatdosim un nu tik vedīsim mājās!
mūsu kāzās jaunais pāris būs mana otra māsa ar savu draugu, jo gaidam, kad tad viņi sataisīsies precēties :D un domāju, ka arī viņa pēc mičošanas atdos man manu plīvuru!!!!
Dagmāra
09.08.07. 14:45
Es metu īsto pušķi, bet man to atdeva atpakaļ, bet lai meitenei kura saķēra pušķi kaut kas paliktu par piemiņu, izvēlējos no pušķa viducīša visssmukāko rozīti tieši viņai!
Mičošana mums bija ārā pie ezera ar lāpām un svecēm..Mamma noņēma plīvuru un ielika kastītē, starp citu, plīvuru mantoju no māsas, būdama jaunais pāris viņas kāzās...
Iņņa
09.08.07. 14:29
Man noteikti nebūs tradicionāla mičošana ar dziesmiņu "nu Tevi mičos"!!! Kāds man vairs plīvuriņš un vainadziņš, mēs jau vairākus gadus dzīvojam kopā!
Domājams, ka atdošu mammai matu sprādzīti ar ziediem un viss!
Pušķi noteikti metīšu īsto, man tas liekas jocīgi taisīt dublikātu un pēc tam oriģinālu kaltēt. Man ne visai patīk mājas turēt vecas puķes!
Bet es zinu, ka ļoti daudzi met otru pušķīti, un ja tas sievietei ir svarīgi pušķi saglabāt, tad tā laikam arī jādara!!!
magdalena
14.07.07. 22:15
Kāzu datums: 19.04.2008
man patik micosana polija.vedejmate nonem ligavai plivuru,ligava sez apla vidu,apkart iet neprecetas jaunkundzes,ligavainis ar rokam aizklaj ligavas acis un vina met savu plivuru.kura noker,bus nakosa ligava.puski nemet,jo to baznica pie altara atstaj,"uzperk" Dievinu,lai sveta jauno gimeni:)Ligavainis lidziga veida met savu kaklautu vai ka nu to sauc.tad nu nakosajai ligavai un nakosajam ligavainim janodejo deja ar jaunajiem "atributiem".un tie var but pilnigi svesi cilveki sava starpa.plivuru,protams,pec pasakuma atdod ligavai atpakal.vel jo vairak,ja kleita izireta.
Siice
26.06.07. 21:42
Mums būs ļoti simboliska mičošana. Pirm došanās ceļojumā nodošu "jaunuvei" savu pušķi, vīriņš savu mazo pogcaurumā esošo jaunajam topošajam. Mums jaunais pāris būs mana māsīca ar savu puisi. Tāpēc man nav žēl atdot savu pušķi. Pēc ceļojuma dabūšu atpakaļ. :)
natre
26.06.07. 10:16
Pašlaik ir doma to pušķi saglabāt. Kaadaa smukaa kastiitē kopā ar citiem kaazu atribuutiem. ;) Jaunaa paara mums kaazaas nebuus. Vismaz passlaik taa domaajam.
Saulite23
26.06.07. 10:11
Es man liekas ar neglabāšu, metīšu īsto pušķi:))) Glabāšu kleitu un plīvuru:)) Man mamma ar neglabāja, vedējmāte ar ne:))
spirit
26.06.07. 10:08
Kāzu datums: 25.05.2007
Boo, tieši tā :)
Anii
26.06.07. 10:08
Runā, ka, ja bērns saslimst no līgavas pušķa ziediem jātaisa tēja... es gan nezinu....
zhanna
26.06.07. 09:25
Protams, kā sauso ziedu kompozīciju. Tas ir mīļi, ka var saglabāt.