FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu plānošana

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Kāzu tradīcijas

sēdināšana pie galda

d
dzērvenīte 22.06.07. 12:50

mīļās līgaviņas :)
domāju par sekojošo - kā jāsēdina viesi pie galda. Jaunais pāris, tad vedēji, tad vecāki, bet tālāk? It kā jau vajadzētu brāļus un māsas, tad kādu tanti. Tad brālēni, māsības un draugu bariņš. Bet tad sanāk, ka brāļi/māsas ir tantu ielenkumā :) un pavisam drīz samainītos ar kādu vietām :))
Dalieties pieredzē :)

15 komentāri
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
Karolina 25.06.07. 21:50 | Kāzu datums: 28.07.2007

mēs ar it kā nopirkām galda kartes, bet tad izdomāju, ka nerakstīšu uz viņām vārdus, lai katrs sēž kur grib... izmantošu tās kartes kā pateicības kartiņas... manas māsas kāzās ar nebija galda kartes un es ar savu kompāniju apsēdos garā galda pašas beigās un biju ļoti apmierināta, ka nav jāsēž pašā sākumā :)))

TikUnTa 25.06.07. 21:46 | Kāzu datums: 14.07.2007

Man galdas karte ir! Pirmkārt, jo vecāki šķīrušies, katrs būs ar savu otro pusi, tāpēc gribu, lai viņi nejauši nenosēžas blakus vai pretī! Otrkārt, lai tomēr katram bariņam sava vieta! Bet galda plānā visiem būs vietas ar norādi līdz pusnaktij, bet pēc pusnakts sarakstīšu mudžekli ar viesu vārdiem, lai saprot, ka pēc mičošanas ir "brīvais režīms", kur gribi, tur esi :))

Lauminja 22.06.07. 22:51 | Kāzu datums: 28.07.2007

Mēs arī domājam - taisīt/netaisīt galda kartes?

Ja taisīt, tad kārdinājums ir visas omes sēdināt kopā (viņas ir pazīstamas un savstarpēji draudzīgi noskaņotas), visus brālēnus / māsīcas un manu brāli kopā (mūsu abu - viņi apmēram vienā vecumā un varētu "sapasēt"). Tad nebūtu tradicionālās līgavas / līgavaiņa puses kā tādas. Vai kāds ir saskāries ar līdzīgu "anarhiju" un kāda bija reakcija?

K
Kicha 22.06.07. 16:22 | Kāzu datums: 17.08.2007

Mēs gan taisīsim galda kartes, jo tomēr mēs vislabāk zināsim kā sasēdināt katru viesi. Domāju, ka ir svarīgi, lai blakus esošajiem sapasētu. Viena lieta, ja ierodies kopā ar ar otru pusīti, tad jau vienalga kur un kā, bet tie, kas ierodas vieni paši? Un ja viņš vēl nokavējās un izrādās, ka pēdējā brīvā vieta ir starp diviem pustrakiem večukiem vai tml. :)

a
anminka 22.06.07. 15:44 | Kāzu datums: 21.07.2007

natre
taisnība arī tev!

n
natre 22.06.07. 14:12 | Kāzu datums: 25.08.2007

Es esmu bijusi kaazaas kuraas gan ir,gan nava ssiis te galda kartes. Un pat ja atminna nevill. Tad tiessi lielaaks mudzzeklis bija tur kur vinnas bija. Nezinu,paareejaas nav bijussas un visi tomeer ir apseedussies, tiessi tur kur vinni veelaas un kaa lapatiikas.

I
Incha 22.06.07. 13:41 | Kāzu datums: 14.07.2007

Mums nebūs galda kartes. Esmu bijusi kāzās bez, un nekāds mudžeklis nav bijis. Visi ļoti normāli apsēžas. Bet nu tas atkal ir diskutējams jautājums. Vienam patīk, otram ne!

s
saarinja 22.06.07. 13:27

Mums arii buus diezgan daudz cilveeki....ap 70,taapeec galda kartes noteikti liksim. Kaa jau tradicionaali mums blakus vedeeji,tad vecaaki, braalji,omas un opji,tantes un onkulji,braaleeni un maasiicas un tad draugi. Censhamies saseedinaat taa,lai gan ar blakusseedoshiem ir kontaksts,gan ar pretii seedoshiem. Domaaju,ka galda kartes noteikti vajag,ja ir viaraak par 30-40 cilveekiem,citaadi var sanaakt mudzjeklis,striidi nu nepatiikamas situaacijas,ka tas grib seedeet tur,bet cits atkal negrib last. Tapeec katram vajag iedaliit savu vietu,lai katrs juutas kaa piederiigs ar savu rezerveeto vietu.

22.06.07. 13:17

Man ir 85 cilvēki un man noteikti būs galdakartes un visi ir tā veiksmīgi sasēdināti - pa savstarpēji pazīstamiem bariņiem.

K
Karlīna 22.06.07. 13:13

Par cik mums būs aptuveni 50 viesu..mus būs galda kartes, jo ja daudz cilvēku labāk ka viņi ir sasēdināti un tad ir sajūta ka par katru ir padomāts;)))Sēdēsim mēs, vedēji, vecāki...tad vecvecāki. māsas brāli, radi un draugi..

a
anminka 22.06.07. 13:05 | Kāzu datums: 21.07.2007

galda kartes var likt, tikai bez vārdiem Anita,Austra...
man māsai 13 gadus atpakaļ tā bija!

a
anminka 22.06.07. 13:03 | Kāzu datums: 21.07.2007

mums vienās kāzās bija, ka ieradāmies pie galda pēdējie, jo vedām bērnu mājās un uz viesu namu aizbraucām pa neriktīgu ceļu!vēl nodomāju- baigi labi, apsēdīsimies maliņā, būs erti iziet uzpīpēt, padejot, vle draugi sēdēja maliņā, jo viņiem 1,5 gada vecs bērns un mierā nesēž- protams skraida!
un mūs nosedīnāja pašā vidū- līgavainis, līgavaiņa mamma, tētis, krustvecāki un mēs-krustvecāku bērni...
tāpēc man nepatīk sēdināšana.
vienam sāp mugura un viņš grib sēdēt uz krēsla nevis uz beņķa, kādam var būt no karstuma ir nelabi un grib sēdēt pie loga, bet otram var viegli sapūst muguru, kāds nepīpē un negrib sēdēt tuvāk pie durvīm, jo velk ar tabaku!
bet tās ir tikai manas domas...manuprāt tikai jāpasaka vīra radi vienā pusē un sievas citā pusē.
lai māsīca ir ar māsīcu, nevis svešs onka blakus!
un arī negribētu lai man mīļums sēž otrā galta malā- tā daži taisot, kaut kur lasīju!

Krixizzz 22.06.07. 12:58 | Kāzu datums: 07.07.2007

mes, tad vecaaki, vecvecaaki un taalaak arii ta ka pashi velas , mums galda kartes nebuus... :) lai viesi seezh kaa pashiem ertaak.. :)

d
dzērvenīte 22.06.07. 12:53

tad galda kartes jums nebūs?

I
Incha 22.06.07. 12:51 | Kāzu datums: 14.07.2007

Mums būs blakus vecāki un omes un tālāk, lai nu sēž kā grib. Uz to baigi neiespringstam!