FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

Kāzu tradīcijas

par sliktajiem ticejumiem!

oldforumuser
16.01.07. 12:40

es vienmer biju domajusi, ka kazas jasit trauki- uz laimi!
izradas nee...jo vairak skembu, jo vairak skandalu.un beigas skirsanas!
vai ir vel sliktie ticejumi...piemeram tur meitene viena tema pazaudeja saderinasanas gredzenu...es saveju div deiz, bet veiksmigi atradu...

Skatīt ziņojumus:
zhanna
22.06.07. 09:51
Kāzu datums: 14.07.2007
man nāk smiekls šito visu lasot :)) ticiet kam gribat. es tici, ka - ja mamma palīdz ģērbties, tad dod savu svētību; tēvs savas rūpes izrāda aizvedot pie friziera un manikīra; pērles tikai laime; bērns pirms kāzās ir svētība abiem kopā. Nu kādi māņi. Kam gribi tam tici un viss. Lai kāda šos ticējumus groza citādāk, bet es ticu šiem, un vispār kādi ticēju, katra esam savādākas un katrai kāzas citādas.
Anii
22.06.07. 09:45
Kāzu datums: 07.07.2007
ai.... vispaar nekomenteeshu citādi būs jālamājas un līgavām tas nepiedien!
ashele
22.06.07. 09:17
Kāzu datums: 14.07.2007
sliktie ticeejumi var nodariit lielu ljaunumu tikai tad ja tiem tic. ja ticeesiet tikai labajam viss buus labi! un māņticība var nodariit tikai ļaunu! jua padomaajiet pashas ko noziimee tas vaards - ticeeshana māņiem!!!!

meitenes, nu neesiet tik dumjas! :)
spirit
22.06.07. 08:51
Kāzu datums: 25.05.2007
Ja jau jāskaita lauskas līdz šķiršanai, tad varu būt pilnīgi mierīga :)) Mans vīrs tā uzdeva pa to šķīvi, ka putekļi vien palika pāri :D:D:D
Bet vispār jābrīnās, kāpēc jāapgrūtina smadzenes ar šitām muļķībām???
Katrs izdomā kaut ko jaunu un jābrīnās kā neapnīk no viena nieka izdomāt 100 versijas.... Nu jā, un tad jau viena no tām 100 kaut kad jau piepildīsies un tad varēs teikt: Es tak teicu.....
Izskatās, ka brīžiem pašas uzprasās un gaida kaut ko tādu un tik meklē zīmes, kas to apliecinātu..
kitija1
22.06.07. 08:51
Kāzu datums: 19.05.2007
Es esmu pārliecinājusies, ka viss notiek tā kā pats vēlies - agrāk vai vēlāk - tad atliek tikai vēlēties un būs o.k.
Krixizzz
22.06.07. 08:37
Kāzu datums: 07.07.2007
jau sen ir pieraadiits ka cilveeka domaam ir liels speeks un ja mees visas pielasiisimies daudz sliktu ticeejumu un domaasim tikai par to tad agraak vaiveelaak tas piepildiisies... jo pashas uz to visu izprovoceejam.... es nemaz nemekleeju vairaak un ja izlasu tadas lietas nenjemu galvaa... ;) jo mazaak par kaut ko taadu dommaasim jo labaak!!! Taapeec kazu dienaa no riita pashas sev pasakiet esmu viskaistaakaa, shii diena arii par spiiti list lietus vaij spid sauli arii ir viskaistaakaa...!!!! /// Galu galaa kad iepazinaaties ar puisi un dziivojot kopa tachu nesaakaat ieveerot visadus sliktus ticeejumus par ikdienas dziivi un kamdeelj tad tas jaasaak dariit kaazaas!!! :)) Galvenais nedomat neko sliktu bet tikai labu, tad taa arii notiks, un visaadas siikaas, citiem vienaldziigaas kluumites bet varbuut mums liigavaam loti svariigas nenjemt par pilnu, prast pasmieties, pajokot!!!! ;) Kaazu dienaa ir jasmaida, jasmejas, jabuut laimiigai!!!! ;) Lai veicas sakaartot domas!
natre
22.06.07. 07:58
Kāzu datums: 25.08.2007
Lienija,liecies nu mieraa. Man tiessi patiik ssaadi palasiities. Pasmiiknnaat un katra passa izveele,nnemt par pilnu vai nennemt. Un nevienu ar varu jau nespiezz lasiit sso sadallu. Taakaa neraajies nu uz citiem,vienkaarssi pati nelasi un dziivo mieraa!
Lienija
22.06.07. 07:41
Kāzu datums: 04.08.2007
nu bļāviens.. kāpēc vajag visu bojāt? priekškam rakstīt kaut ko tik ļoti negatīvu? Ja jau zini, tad super ka zini, bet nu tādas lietas gan nedomāju ka citiem ir jāsaka... varbūt uztaisi savu webu kur sliktos ticējumus uzraksti un pieliec klāt savus novērojumus??????
Shefs
22.06.07. 01:50
Kāzu datums: 19.04.2008
Es arī zinu vairākus gadījumus par šķīvja plēšanu, bet tas tiešām ir uz nelaimi..manai māsai arī bija kāzas ar tradīcijām un šķīvja plēšanu...lausku toreiz bija daudz - 10 vai 20..un tagad viņi šķirās pēc daudzu gadu kopdzīves...arī mana mamma teica, ka viņas kāzās arī bijis jāplēš šķīvis...arī viņa ar pirmo vīru izšķīrās pēc 9 gadu laulības..(nav nemaz jāsaka, ka lauskas bija 9...) Es savas kāzas arī vēlos bez šīm tradīcijām...tas tomēr nav uz labu...

Nu par to saderināšanās gredzenu...tas arī varētu būt uz nelaimi...vismaz kāzu dienā noteikti...
oldforumuser
22.01.07. 21:52
nezinu .ja ticeet visiem ticeejumiem,tad kautvai plikai jaaiet ,tikko delfos bij pagara diskusija par sho teemu UI,Ui !
oldforumuser
18.01.07. 15:04
labi, labi tiekos miera... 8)
oldforumuser
18.01.07. 14:37
Es arī aizdomājos par māņticību un citiem niekiem! Man viena sieviete ieteica, lai parēķinu vai kāzu diena ir "mana" diena. Proti, lai paskaitļoju ar numeroloģijas palīdzību... Un ka jāprecas augošā mēnesī, tipa lai jaunajam pārim viss vairojas un pieaug. Man liekas, ja mēs tādiem apstākļiem pievērsīsim pārāk daudz uzmanības, tad varam arī neaaprecēties. Piemēram, tā pati numeroloģija... kur garantija, ka "mana" diena sakritīs ar "viņa" dienu? utt. :)
Tāpēc: LIECIES MIERĀ, viss būs vnk lieliski un nevajag piebaazt sev galvu ar visādiem niekiem! Ir daudz kas cits, par ko vajag padomāt! :)
oldforumuser
18.01.07. 10:51
PALDIES!
:lol: :D :lol:
oldforumuser
18.01.07. 10:16
tad tomeer sanjeemi,, nu redz... :wink:
es jau ar saku...ka ar sadiem te piebaazt galvu, vel palasot senos ticejumus, tad neviljus arii busi nelaimiigs,...jo busi noskanjots, ka ta tam jabut,....
oldforumuser
18.01.07. 08:43
nevar būt māņticīgs katolis :) ja esi ticīga, tad palūdzies lai Tev dod spēku visu šo izturēt un nemaz nedomā par visiem ticējumiem utt. :)
oldforumuser
17.01.07. 23:16
Es biju tā meitene, ka vienā tēmā pazaudēja saderināšanās gredzentiņu :)
Bet nevaru sūdzēties, 31.decembrī saņēmu jaunu un cītīgi gatavojamies saviem svētkiem. Tas gredzens jau īstenībā nav galvenais... :wink:
oldforumuser
17.01.07. 12:25
nu nevajag ar so piebazt galvu :) vnk but skaistai, apmierinatai un laimiigai saja diena :)
oldforumuser
17.01.07. 11:38
zinu, ka isti neiet kopa, bet man ta sanak!
un berns pirms kazam ari nevar but, bet ta ir sanacis un esmu laimiga!
oldforumuser
17.01.07. 11:31
jeedzieni katolis un maanjticiigs - gan tomer isti neiet kopaa :roll:
oldforumuser
17.01.07. 11:21
paldies!
un to visu nevar darit?
esmu manticiga katoliete!