FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

Kāzu tradīcijas

Alternatīvas tradīcijām

oldforumuser
07.01.07. 18:43

mums ir dazjas tradicijas,kas ne iipasji patik dazaadu apstaaklju delj, vai driizaak nepatik to izpausme. tad nu mes domajam par alternatiivaam. micosans laikaa negribam likt mammaam publiski raudaat, tapec iespejams taisim mazu bridi atseviski ar vecaakiem, kad paldies teiksim.

bet ko darit ar muusu modinaasanu? :roll: galigi negribam,lai visi saveljas musu istabaa, bet parasti ierasties pie brokastu galda arii nav forsji :oops: - varbut kadam ir kada laba pieredze?

Skatīt ziņojumus:
Anii
13.02.08. 14:38
Kāzu datums: 07.07.2007
Nu priekš kam tad mobilajos telefonos ir modinātājs, ko? :)
deizija
12.02.08. 22:58
Kāzu datums: 09.08.2008
Kas attiecas uz micosanu,nav nekas preti pret tradicionalo,protams so to var pamainit,teiksim sievai iedod cosmopolitan zurnalu,viram riktig resnu cigaru.
Par modinasanu darisim ta-teiksim ja iet mus modinat 10.00,man noteikti bus vajadziga stunda lai sakartotos pec kazu nakts:D,abi celtos apmeram 9,un tur kur mums bus svinibu vieta,loti labi pa logu vares redzet,kad naks muzikants ar parejiem lautinjiem.Lidz ar to mes ielienam zem segas jau sagerbusies utt.Un nebus nekadu brinumu,jo es negribetu ,lai mani filme izspurusu,aizpampusu seju varbut,kosmetiku zem acim(ja nav nonemta nakti).
miledija
12.02.08. 09:48
Kāzu datums: 11.08.2007
runājot par mičošanu - man arī parastais vispārrullējošais variants vienmēr ir škitis šausmīgs! nu skatīties es varu , bet lai pašai! tas bija arī mūsu uzstādījums vedējiem - nekā no tradīcijām, vai gandrīz nekā! tad nu viņi bija izdomājuši, manupārt ļoti jauku pasākumu, viņi bija projektorā salikuši bildes mūsu visādas, sākot no bērnibas līdz kāzām, kuras mēs ar visiem viesiem skanot Prāta vētras spogulītim, noskatījāmies uz ēkas sienas izstiepta palaga!!! tad mēs, vedējiem ejot pa priekšu, ar lāpu un visiem viesiem devāmies uz viesu mājas terasi, pa kāpnītēm uz upes pusi! Piekalnīte bija uzliktas 2 milzīgas sirdis, kuras mēs ar lāpām aizdedzām, visas trepes no abām pusēm bija apliktas ar tām mazajām svecītēm! nu izskatījās superīgi! un tad mēs iekāpām laiviņā smukā un aizbraucām! un tad bija salūts, kurš no upes puses bija vēl labāk redzams! nu katrā gadījumā visi viesi teica ka superīgi izdomāts, bez tradicionālajām aubēm un pīpēm!tad mēs bišķi pabraukājam pa upi, noņēmām man plīvuru (kurš jau tāpat bija vēja papūsts un turējās visai nosacīti) un braucām atpakaļ griezt torti!
Noksi
12.02.08. 09:11
Kāzu datums: 08.08.2008
Mums arī tā tradicionālā mičošana tā kā nav īsti pie sirds, tagad domājam, ar ko to aizvietot. Varbūt iekurināsim simbolisko ģimenes ugunskuru vai kaut ko tam līdzīgu, varbūt var to darīt kopīgi ar vecākiem, ka simbols viņu palīdzībai un atbalstam. Varbūt izdomāsim kut kādu jautru atrakciju/ritualu (lai nebūtu parāk aizkustinoša momenta, jo es apraudāšos! :DD ) Par to pamodināšanu - varbūt viesi var Jūs pamodināt dziedot kādu dziesmu lējā zem logiem, piemēram?
Mēs vispār maksimāli gribētu aistāt tradicionālas lietas ar kut ko savadāku, īpašu...
inly
11.02.08. 16:54
Ie kurā datumā jums ir pils rezervēta?
oldforumuser
09.01.07. 16:17
Tornis ir Igates pilī. Nu, nosacīti tornis - nav jau kā viduslaikos :) Bet istaba ir divos stāvos ar kāpnēm iekšpusē - gulta ir augšstāvā.
oldforumuser
08.01.07. 18:08
oho! ja esat jau rezerveejusji - varbut vari padaliities, kur var dabut to torni? :)
oldforumuser
08.01.07. 17:30
Nu nezinu.... Es jau arī negribu, lai visi iegāztos mūsu istabā. Es ceru, ka mūsu viesi tā nedarīs. Mēs vismaz pateiksim saviem kāzu rīkotājiem, lai tā nedara. Man liekas pilnīgi normāli satikties lejā pie brokastīm, kad visi ir normāli pamodušies, nomazgājušies un sapucējušies. Vismaz labums, ka mums istaba būs tornī un 2 stāvos, tā kā pilnīgi nemanot neviens mums klāt tāpat netiks, pat ja gribēs :)
oldforumuser
08.01.07. 00:07
Vienojoties ar vedējiem iepriekš,
1. ka tiksiet brīdināti pirms modināšanas, lai varat saģērbties
2. par to, kā un cikos tas notiks

ir ok arī, jaiegāžas visi jūsu istabā :)