FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

Kāzu tradīcijas

Intervija līgavai un līgavainim

oldforumuser
28.12.06. 15:20

Sveiki šai pusē :)
Šajos skaistajos Ziemassvētkos māsas draugs bildināja manu māsu un viņa teica "Jā!"
Un man par lielu brīnumu un pārsteigumu - par vedējiem aicināja mani kopā ar vīriņu.
Tad nu tagad pilna galva idejām, lai viņu kāzas tiešām būtu neaizmirstams pasākums!!
Jau iemetu aci "cāļa atpūtā", no turienes noderēs vesela gūzma ar padomiem!!
Bet jautāšu šeit par sekojošo: [b:1d07e855d3]Kādus jautājumus uzdot intervijā līgavai un līgavainim, lai sagatavoti fantastiskas kāzas?[/b:1d07e855d3]

Es maz zinu par to, kā viņi iepazinās, cik ilgi viens otru nolūkoja, kad īsti sāka dzīvot kopā un tamlīdzīgus sīkumus, kuri ļoti noderētu gan kāzu avīzes izveidē, gan dažādās rotaļās un atrakcijās.

Kādi jautājumi jums nāk prātā??
Intervēsim katru atsevišķi - vīrs jauno līgavaini, es - līgavu. Tad liksim visu kopā.
Paldies jau iepriekš par jūsu pieredzi un ieteikumiem!

Skatīt ziņojumus:
oldforumuser
28.12.06. 15:28
neesmu nekad dzirdejusi par taadam "intervijaam" :roll: arkadu merki? lai taisiitu aviizi? vai kaa? isti nesaprotu,ko kaazu organizeesanaa var ietekmeet tas, kad tiesi paaris saacis dziivot kopaa. man driz stav prieksaa saruna ar vedeejiem un es vinjiem gribu paliidzeet, cik tik var :)
oldforumuser
28.12.06. 15:32
Jā, nu doma ir gan uztaisīt kāzu avīzi - tādu skaistu ar vēsturisku izklāstu, kur tad arī noderētu visa informācija par viņiem no satikšanās brīža līdz bildinājumam.
Gribas visu secīgi sakārtot jautājumos, lai sarunas karstumā neaizmirstu pajautāt ko būtisku :)
Tad vēl var noorganizēt dažādas atrakcijas, kur pārim jāatbild uz dažādiem jautājumiem vienam par otru - nu piemēram, mīļākais ēdiens/zvēriņš/filma utt.
Gribu "iepazīt" jauno pāri krustu šķērsu, lai kāzas sanāk tādas mīļas, personiskas.
Nu, aptuveni tā.
oldforumuser
28.12.06. 18:56
varbut ir verts parunaat ar abu pusju vecakiem,lai izzinaatu visu ko interesantu no beerniibas? :)