FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

Kāzu tradīcijas

Jaunā pāra brauciens līdz svinību vietai

oldforumuser
13.10.06. 21:07

Man ļoti interesē, kur brauciena laikā (no baznīcas uz svinību vietu) paliek visi pārējie viesi, kuri ir aicināti uz svinību vietu? Vai viņi visi dodas līdzi skatīties uz 7 tiltiem u.c. pasākumiem pa ceļam?

Lūdzu, kas jau ir precējies, pastāstiet, kā tas bija Jums! Man tieši šis jautājums visu laiku neliek mieru, un es netieku skaidrībā - it kā visu baru negribas stiept līdzi, bet vieni paši tak arī nebrauksim izklaidēties.

Skatīt ziņojumus:
Felicia
21.10.08. 10:17
Kāzu datums: 19.09.2009
Es piedalījos vairākās kāzās un katrs dara kā vairāk pašiem patīk. Nesen biju vedējmāte un mums bija tā …. Pēc baznīcas šampis ar dzīvo mūziku pie baznīcas, tad viesi lēnām devās uz svinību vietu… Mēs jaunos aizvedam uz kluso romantisko restorānu ar burvīgo skatu uz Vecrīgu, kur speciāli viņiem spēlēja dzīvā mūzika. Pirms kāzām palūdzu katru no viņiem uzrakstīt mazu vēstulīti ar to ko gribētu pateikt otram šajā dienā, par jūtām… Tad es pasūtīju speciālās šokolādes sirds kur bija speciāli uzdrukāts šīs teksts un šajā restorāna viņi tas sirds uzdāvināja viens otram. Tad vel bija daži uzdevumi ko viņi pildīja mierīgi pie galda. Tad pārsteigumu fotosesija un viens tilts un dažas izdarības parkā. Bet lielākā dāvana bija, vedēju pārsteigums, mēs aizvedam jauno pāri ar aiztaisītām acīm, izvedam no mašīnas un tur viņus gaidīja helikopters, mēs teicam ka īstās laulības tiek noslēgtas debesīs un tad lai viņi savā smukā dienā lido …. Mēs lidojam uz viesu namu (to viņi nezināja) virs jūras sanāca arī, smuks saulriets, romantiskā mūzika… savukārt viesi ari nezināja ka būs helikopters… viesiem bija uzdevums, stāvot ar sarkaniem baloniem izvedot sirds… kas no augšas izskatījās burvīgi.. Nu tāda bija manas ka vedējmātes pieredze.
melice
21.10.08. 10:08
Kāzu datums: 23.08.2013
mēs ar visus ņemsim līdzi, jo pēdējās kāzās sanāca tā, ka mēs kā viesi jaunos gaidījām 4 stundas, jo viņi aizkavējās un ieradās viesu mājā tik pēc astoņiem vakarā (bija jābūt sešos).. Galdi bija saklāti, bet ēst neviens nedrīkstēja, tāpēc pa kluso zagām kotletes, kamēr saimnieces neskatijās, jo nebijām ēduši visu dienu :)) Paši sapirkām šampīšus un paspējām pa to laiku kamēr gaidījām gan līdzpaņemtos cepumus saēsties, 3x piedzerties, gan izdejoties un beidzāz viss ar to, ka pēc karbonādēm un kāpostiem lielākajai daļai jau vilka uz gulēt iešanu ne jestrošanos, jo savus svētkus jau bijām kā teikt nosvinējuši.. :) lielākā daļa aizgāja gulēt pēc vieniem.. Tāpēc nav divu domu, ka jautrāk ir priecāties visiem kopā!
iveta25
21.10.08. 09:55
Kāzu datums: 02.08.2008
Mums visi brauca līdz:) Bija jautri un visiem patika, jo brauca pa vietām,kur nebija bijuši un sanāca kā ekskursija:) Mums bija tie septiņi tilti, bet ne jau uz katra ārā kāpām:) Pār veinu taurēdami braucām pāri, pār Ķeguma HES braucot izlaidām balonus gaisā...Nu tikai kādu pusstundu ātrāk palaidām, lai tiek pirms mums galā un paši lēnām izbaudījām vakaru:))
Annaleah
21.10.08. 09:12
Kāzu datums: 31.05.2008
Es gan domāju, ka viesiem ir jābrauc līdzi, jo, man liekas, prieks par mazu ceļojumu un vedēju gatavotām atrakcijām vai spēlēm ir desmitkārtīgs, ja arī ģimene un viesi ir līdzi un piedalās.. Mums izbrauciens nebija ilgs, jo atrakcijass negribējām daudz, mums bija 2-3, un tad neliels pikniks ar šampanieti, ķiršiem un pīrādziņiem. Galu galā, mēs arī ielūgumā rakstījām, ka vēlamies dalīt šo dienu ar saviem viesiem, tad nu arī bijām kopā praktiski visu dienu :)
Nilly
20.10.08. 20:04
Man par Tavu jautājumu ir 2 veidu pieredze- gan kā līgavai, gan kā vedējmātei! Kā vedējmātei man bija tādā pieredze, ka jaunie negribēja, lai viesi nebrauc līdzi un protams, ka mums bija daudz vieglāk, nebija jāsatraucas vai neiekavēsim laiku, kad mums ir jābūt viesu namā, jo jārēķinās, ka braucot ar viesiem, mazajam ceļojumam paredzētais laiks ieilgst:) Bet no līgavas pieredzes varu teikt, ka man nebija iebildumi, ka zināmu laika posmu viesi brauc līdzi! Man pat patika, bija jautri :) Protams, lai arī visi brauc kopā, kaut kādā posmā jaunie ar vedējiem dodas mazākā atslodzes braucienā!
Man tas patika labāk, jo nebija jāsatraucas par to, ko viesi darīs viesu namā un viņi paši ir ieinteresēti visā piedalīties! Tas no manas pieredzes!
pomerancu
20.10.08. 17:33
Kāzu datums: 19.07.2008
Manaas netradicionaalajaas kaazaas starp ceremoniju un tusina saakumu bija vien kaada nieka 1,5 stunda, ko vedeeji ar jaunajiem pavadiija kopaa. Pa to laiku viesi devaas uz tusina veitu un saaka niekoties ar viiniem. Tiik mazu laicinu jau var savaa nodabaa pavadiit, bet ja gluzii puse dienas jaagaida, varbuut tiesaam kaut ko labaak izdomaat.. Es jau nu gan vispirms ieteiktu paruupeeties par uzkodaam un kaadiem dzeerieniem - tad jau buus labi :)) nekas nevar buut sliktaaks par izbadeejushamies un dusmiigiem kaazu viesiem:))
lūsīc
20.10.08. 16:55
Bet ir kādas idejas interesantas, ko tie viesi dara? Taisa putnu būrīšus, mācās izvilkt trusīti no cilindra? nu kaut kam interesantam jābūt! Esmu bijusi šogad 6 kāzās un visās viesi nīka vismaz 2 stundas kamēr jaunie atbrauca:(
Bet es gribu lai maniem viesiem ir interesanti. Ir kāds mākslinieks kas varētu izpalīdzēt? kādas idejas?
Alise
29.08.08. 11:30
Kāzu datums: 27.07.2007
teikšu kā izbijusi līgava pagājušajā gadā un viesis pagājušajā nedēļā- VIESIEM NAV KO VAZĀTIES LĪDZI JAUNAJAM PĀRIM. mūsu kāzās viesi bija uz sarakstīšanos, tad visiem tik izdalītas kartes kā jābrauc uz viesu namu un viņi devās uz turieni. jaunais pāris tikmēr vandījās apkārt ar vedējiem. viesiem viesu namā bija jau iedzeramais un uzkožamais sagatavots un par labsajūtu rūpējās muzikanti, draudzenes un māsas, kas viesus izklaidēja to pusotru- divas stundas, kamēr atbrauca jaunais pāris. visi laimīgi.
barbucis
29.08.08. 11:26
Kāzu datums: 23.06.2008
Man kāzās visus viesus līdzi mazajā ceļojumā negribējās.
Ņēmu līdzi līgavas māsas un līgavaiņa brāļus.
Vīra mamma gribēja braukt līdzi bet mana mamma taica ka negrib braukt līdzi.
Baruca vel fotgrāfs un vedēji.

Tas visiem tika paziņots tāpēc viesiem līdz viesu namam saorganizējam vietējā brīvdabas muzejā ekskursiju ar gidu, pastaigas, pīrādziņus un šampi.

Daži brauca ekskursija bet citi uz mājām un atgriezās tikai jau uz viesu namu.

Baznīcā visiem tika izdalītas dienas kārtības programmiņas kur tika sarakstīta visa nepieciešamā informācija.

Man nervozu viesu nebija ... visi visu uztvēra ĻOTi normāli ar sajūsmu un vel tagad zvana un saka ... tiko bijām vel vienās kāzās bet Jūsējās tomēr bija foršākas :)
inii
28.08.08. 22:26
Kāzu datums: 24.08.2008
Mums bija gara diena - reģistrācija 12,00 un pie galdiem sēdāmies 20,00. Viesiem piedāvāju braukt līdzi ekskursijā uz Lielvārdi , bet tie kas negrib tiem piedāvāju satikties 20,00 viesu namā Un ticiet vai nē , bet pilnīgi visi izvēlējās braukt līdz visā garajā ceļojumā no Rīgas uz Lielvārdi un tad uz Iecavu (bija kāds pāris kas bija līdzi arī uz izpirkšanu 10,00 no rīta Iecavā :)
oldforumuser
20.10.06. 19:55
Es arī balsoju par Minces variantu.

Mums bija tā- pēc baznīcas mēs ar pašiem tuvākajiem braucām uz fotosalonu bildēties (fotosesija apm. stundu), pa to laiku pārējie viesi vakara vadītājas vadībā devās uz konkrētu satikšanās vietu apm. pusceļā no pašas svinību vietas. Tur viesi tika cienāti, bija izklaides. Dodoties pie viesiem ar vedējiem paspējām jau paņemt priekšā kādu tiltu.
Tālāk devāmies kopā ar visiem viesiem, bija 1 tilts kur atrakcijas bija kopā ar visiem. Pēc tam- viesi uz svinību namu iekārtoties, sagatovoties mūsu sagaidīšanai ar vārtiem u.t.ml. (atkal vakara vadītājas vadībā), mēs ar vedējiem izmetām vēl nelielu līkumu.

Tiem, kam gribas tiltu kopā ar visiem viesiem (t.i. baru) varu ieteikt 1 vai 2 tiltus ar vairāk izdarībām, nevis 7 dažādus kur action notiek 5 min, bet visa apstāšanās, noparkošanās, atpakaļ sakāpšana- 15min. :D
oldforumuser
14.10.06. 12:02
Kā jums pašiem labāk gribas - varat viesus uzreiz sūtīt uz svinību vietu, varat pateikt, ka tikos un tikos viņiem ir jāierodas svinību vietā, bet varat arī piedāvāt braukt jums līdzi. Viss atkarīgs tikai no jūsu vēlmēm, nekas nav obligāti.
oldforumuser
13.10.06. 22:09
juus(liigava un liigavainis) un vedeeji braucat uz tiltiem utt, viesi dodaas uz sviniibu vietu, ieed piiraagus un iemalko shampiiti, vislabaakais variants atstaat kadu cilveeku kursh izklaidee viesus, lai vinjiem nepaliek gluzi garlaiciigi!!! :wink: