FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

Kāzu tradīcijas

ko ziemā iesākt ar viesiem pēc laulību līdz mielastam?

oldforumuser
19.09.06. 12:19

esam neziņā , ko iesākt ar viesiem starp kāzu dienu 1. un 2. daļu (reģistrācija un svinības)... sākam jau domāt, ka vienkārši jālaiž ātri siltajās svinību telpās un jācienā ar karstvīnu piparkūkām un mandarīniem (tas būs adventes laiks) , un pašiem arī ilgi nekavēties...
es vispār maz zinu par visām kāzu padarīšanām. varbūt ir kādi citi varianti, k iesākt ar viesiem zimā, lai viņiem nav salšana ?:)

Skatīt ziņojumus:
oldforumuser
25.09.06. 10:14
Man jau arī liekas, ka vienkārši uzreiz ir jāsūta uz svinību telpām. Man pašai arī būs ziemā, un domāju bez liekas čammāšanās sūtīt uz svinībām ;) Pieļauju gan iespēju vēl uzreiz pēc baznīcas kādā baznīcai tuvā kafejnīcā pacienāt ar karstvīnu (lai tiek arī tiem, kas uz svinībām netiek aicināti!)
Kurā vietā Tu domā svinēt? Man šis pagaidām ir jautājums Nr.1 :)
oldforumuser
25.09.06. 11:13
mums ar tas traks jautājums. visur šausmīgi dārgi, bet mums finanses ierobežotas. vispieņemamākā mums likās viesu maja ķekavas pagastā http://www.viesumajaalejas.lv/. vienīgi tur vairāk par 25 viesiem ir pashauri, bet mums tieshi tik ari varētu būt maksimums. Tur arī lēti klāj galdus.