FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

Kāzu tradīcijas

Zelta kaazas - 50 gadi kopa!

oldforumuser
21.08.06. 13:18

Veeleejos uzzinaat atsauksmes par shiim kaazaam. Kaads varbuut ir piedaliijies vai pat organizeejis taadas (jo es pats veelos noorganizeet shaadas kaazas saviem vecvecaakiem)? Jo maupraat, zelta kaazas ir vienas no noziimiigaakajiem kaazaam cilveeku muuzhaa.
Vareetu padaliities ar:
1) norises vieta
2) muuzika
3) speeles
4) galdi (menu)
5) viesi
6) parazhas/tradiicijas
7) u.c.

Skatīt ziņojumus:
oldforumuser
05.09.06. 19:54
norises vieta var būt vienalga kāda, galvenais lai pārim tur būtu labi, varbūt kāda vieta, kas saistās ar pozetīvām atmiņām.
mūzika, jo vecāka, jo labāka, tātad tādi paši muzikanti, bet, ja pāris ir moderns, tad tam nav nozīmes kāda mūzika, galvenais, lai tiktu izpildīta arī pāra laika dzismas, kurām viņi varētu raut līdzi, jo senči ir kārtīgi dziedātāji, vēl lielāki par mums.
aR spēlēm gan uzmanīgi, atkarīgs no morālā un fiziskā stāvokļa
menu - viss, kas garšo
viesi, protams, ka tuvie un tuvie tālie, ja izdodas atvilināt kādu viesi, kas nav redzēts vairākus gadus, tad vispār kaifs.
paražas un tradīcijas veidojam mēs paši, tā ka tik uz priekšu
u.c. arī ir u.c. utt. bcc ok
oldforumuser
11.09.06. 16:40
Paldies par informaaciju!
Pasaakums izskataas buut pat ljoti labs, buushu arii vedeejs (jo uz 50 gadiem paarim ir jaamaina jauni zelta gredzeni) un vakara vadiitaajs, kas izkataas nebuus viegli. Esmu sagatavojis muuziku un speeles. Muuzika, kaa jau sauliite piemineja - vinju laiku hiiti un shis tas labs no jaunaa (situaaciju atvieglo tas, ka vecmamma ir krievu tautiibas, bet vecaisteevs ir latvietis, tas noziimee ka buus dazhaadiiba muuzikaa.) Speeles un izsoles ir sagatavotas taa lai veci cilveeki nesagurtu un buutu jautriiba (kaut gan dazhs labs vecoteevs vai vecmamma ir jestraaki nekaa jaunieshi) Bet peec shim zeltra kaazaam pastaastiishu atsauksmes un iespaidus.