FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

Kāzu tradīcijas

Mirtes

oldforumuser
20.07.06. 10:49

Kur pēc tradīcijas jāliek mirtes? :roll:

Skatīt ziņojumus:
oldforumuser
24.07.06. 19:22
Es šodien atrisināju miršu jautājumu - tās man saliks līgavas pušķī un visi laimīgi :D
oldforumuser
24.07.06. 15:38
Biju pie friziera un visu izrunaju un ari "Rezija" pasutiju mazas rozites, ko matos likt. Tur jau visu sataisot. ;p
oldforumuser
24.07.06. 12:13
Man izlaidumā bija matos dzīvie ziedi nekādu problēmu svaigi turējās līdz pat rītam tev tikai jāsarunā ar frizieri vai floristu lai tev tos ziedus vispirms sagatavo :D
oldforumuser
24.07.06. 08:45
hmmm, nu tu mani sabiedeji. Sodien es iesu pie friziera un tad jau redzes ko vina ieteiks.
oldforumuser
23.07.06. 14:13
Laura - šobrīd ārā karsts, tādēļ nopietni piedomā pie puķu saglabāšanās svaigām, traki būtu īpašajā dienā lēkšot apkārt ar pusvītušām puķēm matos... :roll: Mirtes šādā ziņā pateicīgas - vienādi izskatās gan svaigas,gan sakaltušas :lol:
oldforumuser
21.07.06. 09:47
Mes mirtes nedomajam lietot. Manai mammai gan laikam tas bija pie plivura.
Ja ta godigi, tad man plivura nemaz nebus. Domaju kadas pukes likt matos. Vel isti nav izdomats, jo savu frizieri tikai pirmdien satiksu!!! ;p
oldforumuser
21.07.06. 09:03
Paldies par padomu! :D
Divas nedēļas pirms kāzām izrādās, ka mamma speciāli manām kāzām ir audzējusi mirti, tagad tik jāizdomā, kā to forši uzmontēt uz galvas, plīvurī neliekas, ka būs smuki, bet līgavainim piespraude vienā stilā ar manu pušķi pasūtīta :roll:
oldforumuser
20.07.06. 13:00
Mirtes liek vainagā,plīvurā vai arī līgavainim piespraudē!!!!!!!!!!! :wink:
oldforumuser
20.07.06. 12:00
ko tu doma ar tam darit?
oldforumuser
20.07.06. 11:11
manuprāt uz galvas. :D