FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

Kāzu tradīcijas

Līgavas izpirkšana!

oldforumuser
13.06.06. 16:29

Luudzu pastaastie kaa Juus izpirka? Kaa vedeeji/vecaaki gatavojas izpirksjanai? Dikti vajag kaadas incantas idejas liigavas izpirksjanai. Luudzu paliidziet ar padomu un pieredzi.

Skatīt ziņojumus:
Baibs
13.03.09. 16:11
Kāzu datums: 16.05.2008
vispār jau līgavas zagšana nekādi nav saistīta ar izpirkšanu
bet vispār par izpirkšanu - manuprāt, ļoti jauks un jautrs pasākums, ja tas ir pārdomāts. manai māsai mēs ar mammu sagatavojām uzdevumus, kas bija jāiztur līgavainim. tur jau nav jāizdomā nekas drausmīgs - piem, viens uzdevums bija atpazīt līgavas lūpu nospiedumu starp daudziem citiem. (mūsu gadījumā tas izvērtās ļoti smieklīgi, jo abi tēvi līgavainim vēlot vislabāko skaļi teica priekšā, kurš tad ir īstais, lai gan paši nemaz īsti nezināja ;)) internetā ir atrodamas daudz dažādas idejas, galvenais tikai pārāk nenomocīt līgavaini ar sarežģītiem uzdevumiem
elfa
13.03.09. 09:08
Kāzu datums: 20.06.2009
Nu galīgi nav smieklīgs... es iedomājos kā es justos ar nobrāstu seju un asiņainu kleitu...domāju ka kādu brīsdi man viss būtu sabojāts! Ne par tēmu , bet viena draudzene stāstīja, ka līgavainis nesot pār tiltu jano sieviņu salauza kāju un atlikušā dienas daļa pagāja ātrajos ģibsējot:( drausmaz kā tik negadās!
Muurija
13.03.09. 08:58
Kāzu datums: 27.06.2009
bet par to izpirkšanu... vai vārna emma nebija domājusi to izpirkšanu, ko parasti rīko, kad līgavainis dodas pakaļ savai līgaviņai! Ja tās ir vecāku mājas tad it kā izpērk vecākiem!
saulux5
13.03.09. 00:44
Kāzu datums: 10.07.2009
Tavs notikums galīgi nav smieklīgs - it īpaši no līgaviņas puses skatoties! Nabadzīte....
Piedod, bet tomēr lasot, nedaudz smaids izspiedās....Vnk šodien garastāvoklis tāds jautrs... :)
saulux5
13.03.09. 00:42
---> :D :D :D :D :D
elfa
11.03.09. 15:54
Kāzu datums: 20.06.2009
Viens riebīgs notikums... puiši kāzās nozaga līgaviņu, bet skrienot ārā pa pagalmu paslīdēja uz akmeņiem un nokrita ar visu līgavu - rezultātā līgavai seja nobrāzta, rokas nobrāztas un kleita asiņaina! Vajag padomāt pirms šo stulbo joku taisa! Es esmu 100% pre līgavas zagšanu! Tad lai zog labāk vedējtēvu, hihi!
smaidosa
11.03.09. 15:44
Kāzu datums: 18.07.2009
es taču saku, ka nespēs samaksāt tas jususvinibas.lv Milka567 :D
saulux5
11.03.09. 14:53
Pirmkārt - pavēro datumus šai diskusijai! :) Domāju, ka tēmas autorei, tas vairāk nav aktuāli - kā ne kā jau 2,5 gadi pagājuši!
Otrkārt - atkal jau jususvinibas.lv ...... :D
oldforumuser
24.10.06. 22:35
kasikss
liekas par kaazaam tev saprashana ir minimaala.no tavas puses veel pitruuka nafig jaunos uz zaksu vilkt,liekat vinjus mieraa!!!
oldforumuser
21.06.06. 14:42
Ja vēlas izpirkšanu var uzņemties gan līgavas māte gan kāda no līģavas draudzenēm. Pārbauda līgavaiņa atjautību un bagātību. Atjautībai var uzdot izpildīt pāris uzdevumu. Uz zemes izliek A4 lapas uz kurām uzkāpjot jānosauc mīļvārdiņš kādā sauks savu sieviņu ,vai arī jāsauc ziedi, kurus katru dienu dāvinās mīļotajai. Piedāvā 3 trauciņus- ar rožu ziedlapiņām (mīlestība), ar graudiem(rīsiem) (auglība), ar sīknaudu (bagātība) ir jāizvēlas kāds no trauciņiem, bet labāk ņemt visus trīs,lai ģimenē netrūkst nekas no šiem trīs. Tad sāk pārbaudīt līgavaiņa bagātību. Ved viltus līgavasno kurām jāatpērkas,kā izdomājat paši. Beigās līgavainis pasakās līgavas mātei par meitu -ziedi, šampis utt.
oldforumuser
14.06.06. 15:01
Vispaar jau liigava pati veelas, lai sjo nozog :) ja kas ... taapeec fraaze - leikat mieraa jaunos ir galiigi nevietaa :roll: Un modee ir tas, ko grib jaunie ;)

Bet es te domaaju pavisam citu izpirksjanu. To izpirksjanu, kas ir pirms kaazaam - kad viirs brauc pakalj savai liigavai un tad nu vecaaki tieleejaas savu meitu atdot, tad notiek visaadas ambraazjas. Sjito izpirksjanu domaaju!
oldforumuser
14.06.06. 00:48
nav labi zagt, kur nu vēl līgavu. tas vairs nav modē. kaut kur, kur atpalikuši viesi, tie uzdrošinās nozagt vedējmāti,bet ar''i tad ir pilnīgs čau. Neiesaku šīs spēlītes. Kāpēc bojāt vakaru ar kādām tur izpirkšanām. priekštam taču galu galā ir otrā diena, kad vari izpirkt kaut kādas mantas. un vispār, šis ir pasākums priekš jaunajiem un nafig viņus tramdīt, ja grib tomēr kādu zagt, lai zog kādu viesi un tad tā viesa piederīgie, lai izpērk. Liekat jaunos mierā un ļaujiet viņiem izbaudīt. Kāzas tač vienreiz, it kā. Katrā ziņa', nejau katru dienu.