FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

Kāzu tradīcijas

Mičošana un pušķa mešana.

oldforumuser
07.06.06. 18:39

Es savās kāzās noteikti gribu mičošan, bet gribu mest arī pušķi...
Vai kāds var pastāstīt, kad es varu mest to pušķi?
Mičošanai mums ir jaunais pāris, kuri jau ilgu laiku ir kopā. 'Bet par pušķi runājot - es gribu, lai tas ir kā pārsteigums...
Kā lai apvieno to?

Skatīt ziņojumus:
oldforumuser
24.11.06. 19:00
piemērs iz dzīves par pušķi. manas draudzenes kāzās divus gadus iepriekš līgavas pušķi noķēra divas- viena no tām mana draudzene un otra meitene bija no ligavaiņa puses radiniece un viņām sanāca ka viņas ieplānoja savas kāzas ar meneša starpību :) viena otrai nezinot :)
oldforumuser
31.07.06. 21:52
kas to lai zina?! Mūslaikos precās aizvien jaunāki un jaunāki ...
oldforumuser
31.07.06. 18:28
Merkeju uz nepreceto sturi, bet reali trapiju pa stabu un tika jaunakajai meicai (13), kurai precibas vel ilgi nebus padoma!
oldforumuser
31.07.06. 14:57
Cik tālu izdevās aizmest? kas noķēra?
oldforumuser
31.07.06. 11:21
Es metu pec micosanas speciali sim merkim pasutitu puski! ;p
oldforumuser
31.07.06. 10:40
---> Feinish

Es metu iisto pushkji!
oldforumuser
28.07.06. 18:10
Man jau liekas ka to dara pēc mičošanas:)
oldforumuser
28.07.06. 17:36
Man ir pasutiti 2 ligavas puski. Viens man, bet otrs tiesi mesanas pasakumam. Vel gan nav izdomats, kad tiesi metisu.
oldforumuser
28.07.06. 17:13
>Lilis : vai Tu meti savu īsto pušķi, vai arī pušķa "kopiju"??
oldforumuser
29.06.06. 22:44
Mums būs parastā mičošana, bet pēc tās metīšu arī pušķi. Tautai patīk!
oldforumuser
27.06.06. 18:14
Nu jau pirms paaris nedeeljaam notikushajaas kaazaas nebiju paredzeejusi mest savu pushkji, bet tomeer taa sanaaca. Izraadaas ka izveidojusies situaacija bija taada, ka tiiri emocionaali gribeejaas daavaat kaadai nepreceetajai meitenei savu pushkjiiti. Un nemaz nebija zheel, kaa ieprieksh biju domaajusi :)

Un kaa par briinumu nokjeera tieshi taa meitene, kurai kaazas jau ir ieplaanotas! :)) Taa ka shoreiz patieshaam piepildiisies shis ticeejums un laimiigaa liigavas pushkja kjeeraaja arii appreceesies naakamaa! ;)
oldforumuser
22.06.06. 13:27
Es vel neesmu izdomajusi vai metisu savu puski - it ka jau vajadzetu, jo lielaka dala viesu oficiali nav precejusies - tads ka mazs pamudinajums viniem tas butu!!! ;p
oldforumuser
21.06.06. 14:26
Biju kāzās vedējmāte. tur līgava meta pušķi mičošanā. Pušķis bija izgatavots līdzīgs īstajam līgavas pušķim tikai mazāks. Tīri jautra atrakcija, ja kāzās ir pietiekoši daudz neprecētu cilvēku.
oldforumuser
07.06.06. 19:17
es laulājos baznīcā - vakars nav klāt...:))
oldforumuser
07.06.06. 19:10
ir maniits, ka to pušķi met tautās, iznākot no baznīcas... vai ta pēc mičošanas arī to dara? bet jā - visi jau nelaulājas baznīcā... tā kā... ai, vispār vakars ir klāt un domātava slēgta....