FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

Kāzu tradīcijas

Par meitas izpirkšanu.

oldforumuser
26.05.06. 10:15

Tā, nekad nebiju domājis, ka mani tas īpaši satrauks, bet nu ir satraucis! :)
Tātad, precos es 3. jūnijā.
Viss it kā ir nokārtots puslīdz (nu pāris sīkumi vēl nepieciešami - lielos vilcienos viss ir).
Bet tagad mani sabaidīja fakts, par to meitas izpirkšanu, kad braukšu pakaļ.
Nu it kā nekas liels, bet vedējs jau smejoties tā iebaidīja mani.
Sakiet, lūdzu, kāds kas ir jau precējies un tam visam cauri gājis:
Ko jums prasīja, lika darīt vai kā citādi "iznesās" lai atdotu jums meitu.
Nē, nu it kā vieņkārši, bet labāk ir drusku sagatavoties un mācīties no citu kļūdām, ja tādas ir pielaistas! :)

Skatīt ziņojumus:
oldforumuser
31.05.06. 10:01
Nu ir tīri jautri :)
Jāsavelk kopā parādi, pagājušo 5dien bija pēdējā diena, kad jānodod bakalaurs, bet man ir tikai 1/2 uzrakstīta tagad, tad vēl darbs, gatavošanās kāzām (nav vēl kurpes man un alus sarunāts). Nu haotiski rakstu, jo haotiski jūtos, kaut gan uz ārpusi neizrādu, lai jaunā sieviņa neuztraucās :D
Uz ārpusi esmu rāms kā plūstoša upe.
Nu nav laiks man rakstīt plašāk un saturīgāk, atpakaļ pie bakalaura. :)
oldforumuser
28.05.06. 12:44
Nu nebus jau tik traki, nav jau kontroldarbs.
Protams, ja esi kautrigs, tad bus mazliet grutak, bet visi jau to sapratis.
Kas attiecas uz kungiem- tad tev tiesam taisniba - seit laikam neviena bez tevis nav, vismaz neesmu manijusi.
Bet mans padoms - ievelc elpu un seko sirdij, kad dodies izpirkt savu toposo sievinu! Un tad jau viss bus labi.
Bet saki, ka tu juties, kad ipasa diena vairs nav aiz kalniem?
oldforumuser
28.05.06. 00:47
Jā, jā :)
Jums jau nekas nebūs.
Jo Jūs, dāmas, esiet tās, kuras būs jāizpērk! ;)
Viss smagums uz kungu pleciem! :lol: (tikai žēl, ka te kungi neraksta)
oldforumuser
27.05.06. 00:59
Man sis izraisija vieglu smieklinu un dazas parrunas ar savu toposo virinu!
Izradas,ka vins nemaz nezinaja,ka vinam bus man pakal uz mammas majam jabrauc un jaizperk.
Mes dzivojam Anglija un vins istas latviesu kazas nekad nav bijis un seit ir pienemts, ka abi toposie uz norises vietu ierodas atseviski - tatad satikas tikai baznica /dzimtsarakstu nodala.
Vins pasmejas, ka ja mana mamma mani vinam neatdos, tad vina ir traka! ;p Nedomaju, ka vinam draud kadas grutas parbaudes, jo manai mammai vins loti labi patik un vina mums vel visu to labako nakotne!
Ta nu mes abi izsmejamies.
Bet es domaju, ka insun ir taisniba - par to tiesam nevajag satraukties - viss bus ok! Saja lieta kludas nevar pielaist!
Tad jau dod zinu ka tev izgaja kazu diena! Velu tev veiksmi un milestibu, saticibu kopdzive ar sievinu!
oldforumuser
26.05.06. 12:29
mjā. Nekas traks jau nebš, vari gulēt mierīg. Neko arī pateikt priekšās nevaru, jo tas, ko liek darīt, kas jādara, lai tu saņemtu viņu meitu ir baigi atkarīgs no ivņas vecākiem, ja gribēs tevi vilkt uz zoba tad rēķinies uz ļaunāko, bet ļaunākais varbūt spēle ar atpazīšanu. Būs vairākas meitens un tev jāpasaku, kura īstā. Tā ka apskati savu izredzēto jau laikus no galvas līdz kājām :P