FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu plānošana

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Kāzu tradīcijas

Spēles

o
oldforumuser 09.05.06. 14:01

Statujas

Telpā paliek tikai 3 viesi kuri zin spēles noteikumus, pārējiem viesiem jāaiziet citā telpā. Tad iesauc atpakaļ vienu viesi, un vadītājs viņam apskaidro situāciju:
Vad.: Nu mēs tagad staigājam pa parku un, lūk, 3 skulptūras(3 viesi kas palika telpā), kas tev viņās patīk.
Viņš vai viņa var nosaukt jebkādu ķermeņa daļu vai kādu citu lietu kas viesim patīk skulptūrā. Kad viesis to ir paveicis ar visām trim statujām vadītājs viņam atklāj spēles būtību, tas ir viesim nu ir jānobučo visas nosauktās lietas. Kad tas ir paveikts viesis piebiedrojas jau esošajām statujām, un no tiem, kas izgājuši, tiek iekšā saukts nākošais "statuju vērtētājs".

Un ja viesi mazliet iereibuši, tad to spēlēt ir pavisam interesanti...


Dzeguze

Visi viesi sastājas divos apļos. Viens ir SIEVIEŠU aplis, bet otrs VĪRIEŠU. Sieviešu aplis ir iekš vīriešu apļa un sievietes ir par 1 mazāk nekā vīrieši. Tā nu abi apļi riņķo ap savu asi, līdz beidz skanēt meldiņš un katrs vīrietis skrien ķert sev VIENU sievišķi! Noķer, nokrīt ceļos un galvu izbāžot caur sievietes kājām, saka: 'Ku - kū!' Vīrietis, kuram nav sievietes, izvēlas sev tīkamāko un iet malā, bet pārējie turpina spēlēt.... Tā nu šī spēle ir ļoti feina un lustīga.


LUNĀTIĶI

Ja Jūsu viesi jau paspējuši drusciņ iereibt, tad šī spēle būs vietā. Spēlētāji ar brīvi izvēlētiem paņēmieniem izvēlas vadoni. Vadošais pietupjas un sāk rāpot pa apli, vienlaikus obligāti, ar pīkstošu balsi kliedz: "pī-pī, es lunātiķis-1". Tas, kurš no spēlētājiem iesmejas, tam jāstājas aizmugurē un, pietupstoties, sāk rāpot līdzi, vienlaikus nu jau korī piebalsojot: "pī-pī, es lunātiķis-2". Un pēc tam nākamais. Un tā tālāk, kamēr visi Jūsu viesi rāpo pa grīdu . . .


Daiļā muitniece

Šajā spēlē jāpiedalās vienādam skaitam sieviešu un vīriešu, kuri tiek sadalīti pa pāriem (visinteresantāk, ja pārī būs savstarpēji nepazīstami cilvēki). Katram kungam tiek iedota viena dolāra banknote, kuru vīrieši citā telpā 2.min. laikā paslēpj uz sevis, bet ne sevī, tā lai dāmas 4.min. laikā neatrastu. Slēpt un meklēt naudu var visur. Ja dāma atrod dolāru, tas kā balva paliek viņai, ja paliek pie kunga, tad viņam un uzvarējušie vīrieši tiek nominēti par MUITAS GUDRINIEKIEM. Patīkami mirkļi ir abām spēlē iesaistītajām pusēm.


ORĶESTRIS

Nepieciešamais aprīkojums: 8 pilnas TĒRVETES ALUS pudeles.
Spēles vadītājam nepieciešamas primitīvas iemaņas: klavierspēlē vismaz tādā līmenī, lai ar 1 pirkstu var nospēlēt KUR TU TECI vai TUR ES DZĒRU.

1. Sastāda rindā 8 spēles dalībniekus.

2. Katram iedod 1 pilnu alus pudeli. Nozīmē katram savu skaņu no apakšējā DO, tālāk RE, MI, FA, SOL, LA, SI un augšējais DO1.

3. Pārbauda, vai dalībnieks māk pūst ... pudelē. To dara, piespiežot pudeles kaklu pie apakšlūpas, izvirzot augšlūpu uz āru un virzot pūšamā gaisa strūklu pudelē tā, lai veidotos skaņa.

4. Noskaņo orķestri, liekot apakšējam DO izdzert tukšu, augšējo pieskaņojot pēc oktāvas un pārējos pēc dzirdes.

5. Kad orķestris noskaņots, ar pirkstu norāda uz attiecīgo SKAŅU, veidojot melodiju.


Eksperts

Zem palaga vai segas noslēpj kādu mantu. Pārējiem jāpabāž roka un, izmantojot tikai tausti, jāmēģina atpazīt šo lietu.Mēmais šovs

To,kas rādīs pirmais, vadītājs izsauc ārā no istabas un pasaka, ka tam būs jārāda, piemēram, koks. Pārējiem,kas minēs, vadītājs "pa kluso" pasaka, lai viņi min jebko, tikai nesaka vārdu "koks" (pareizo atminējumu). Interesanti un smieklīgi ir tas, cik tad ilgi nabaga "attēlotājs" spēs izturēt tādus " muļķus",kas neko nevar atminēt?? :)Vientuļais gailis

Šī pēc manām domām ir ļoti interesanta spēle. Tas ir kā joks. Vadītājs stāsta ka katram dalībniekam pateiks kādu dzīvnieka vārdu, bet visiem saka lai stāv klusu. Izņemot vienu cilvēku, kurš būs "vientuļais gailis". Vientuļais gailis nedrīks zināt spēles noteikumus. Vientuļajam gailim vagdītājs pasaka vārdu gailis kurš viņam būs jāatēlo. Pēc vadītāja dotā signāla visi (it kā) attēlo savu dzīvnieku (ar skaņām). Iznāks tā ka tas viens cilvēks viens pats tur dziedās. Tas būs ļoti smieklīgi visiem pārējiem viesiem. Lai neiznāktu pārpratums vientuļajam gailim vajag būt tādam cilvēkam kurš ātri neapvainojas. Vēlu veiksmi!

0 komentāri
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši