FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu plānošana

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Kāzu tradīcijas

Daži neskaidri jautājumi...

o
oldforumuser 03.03.06. 00:19

Vai caurteku (nu to, kad meliorācijas grāvis zem ceļa tiek izlaists pa betona trubām) var ieskaitīt kā vienu no septiņiem tiltiņiem, vai nevar?

Vai otrajā rītā, kad no jaunā pāra istabas iznes naktspodu un, skanot jautriem smiekliem un uzmundrošai ūjināšanai, dod no tā visiem padzerties, tajā obligāti jālej čuru krāsas šķidrums - e.g., viskijs vai pašdarinātais alus, vai arī var tur liet ar grenadīnu taisītus kokteiļus vai tīru šņabi?

Un galu galā (šitas man bija aktuāli, kad pats precējos) - vai līgavainis brīdī, kad lokālā amatieru teātra pašdarbinieki ierodas pārģērbušies par čigāniem un diedelē ēdamo un dzeramo, var vispārējo jautro diņģēšanās pārrunu procesu pārtraukt ar tiešu dūres triecienu šādam čigānam starp acīm?

1 komentārs
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
o
oldforumuser 30.03.06. 13:55

Nu parunāšos ar tevi.
Par tiem tiltiem jāsaka, ka var jau darīt kā grib, ja nu tiešām gribas atrast 7 tiltus un nevar atrast, tad apspēlēt var arī šādu tiltu, kas ir vien caurtekas vērts.
Par to otro jautājumu. Es arī esmu bijusi kāzās,, kur otrā rītā staipa to podu, tas patiesībā man riebās, vai tad ko interesantāku nevar izdomāt. Tad jau lai ceļas augāsā pa parasto un nāk pie viesiem, bet varbūt citiem tas liekas atraktīvi, tad o.k. cienu arī citu viedokli.
Nu čigāni jeb kūjnieki, tā gan tāda jautrība, vienīgi, ja viņi ko nenojauc kāzu scenārijā. Ja vēl čigāni atnāk ar programmu, tad pavisai lieliski.
Tādēļ jau kāzas atšķiras, ka katrās notiek kaut kas savādāk.