FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu plānošana

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Kāzu tradīcijas

Kaadu muuziku izveeleeties pirmajam valsim?

o
oldforumuser 23.11.05. 16:23

Klasiskais pirmais valsis laikam ir Silavas valsis, bet tikpat labi ir dzirdeeti arii modernie varianti - kkas no PV, varbuut kaadi aarzemju gabali... tie gan vareetu nebuut tik tuvi sirdij...

Kaadi varianti veel pieredzeeti/dzirdeeti?

20 komentāri
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
o
oldforumuser 23.11.05. 16:55

šogad tipiskākie gabali ir Melanholiskais Valsis (gan oriģinālajā, gan nevalsiskajā Prego variantā), "Un tūkstoškārt..." (no izrādes Tobago)... un iespēja ņemt sev mīļu, tuvu, nozīmīgu dziesmu, pat ja tas nav valsis.

pankuuka

o
oldforumuser 06.12.05. 17:22

Muusu gadiijumaa nebija valsis-bija grupas "Laadezers" dziesma "Cik savaadi". Ieteikums pirmo dziesmu iipashi saskanjot un ieprieksh sadejot ar otro pusi, lai muuzika ir pienjemama abiem! Man gaaja gruuti, biju sataisiijusi sarakstu ar veelamo muuziku, tad abi klausiijaamies un visnh izveeleejaas!: :D

o
oldforumuser 18.01.06. 13:38

lietus daarzs, tumsa
spoguliits, prāta veetra
aizved mani..., mirdza ziivere

o
oldforumuser 21.01.06. 20:19

pirmā deja - tā tika pirmais valsis nodēvēts pēdējās kāzās, kurās bij pabūts - tur, cik nopratu, saskaņojot ar muzikantiem - pirmā deja bija -Meitene zeltene - un tā neko - abi laida vaļā, ka tik turies - līgavas draudzenes arī pievienojās, lai drošāk.Sākumā bij šoks, bet uz visa pasāciena fona, -tā neko - jo sanāca tā, ka pirmā deja iezīmēja visa pasākuma tālāko būtību, gaisotni - bezgalīga jautrība vēl pat no rīta ...

o
oldforumuser 26.01.06. 18:37

Tagad nāk smiekli, bet toreiz, kad skanēja mūsu pirmais valsis, kurš dažādu iemeslu dēļ netika sakaņots ar muzikantiem, man smiekli nemaz nenāca, - mēs dejojam pirmo valsi, bet muzikanti dzied:"Seeen jau maaana miiiļaaaa ciitam liigavaaa...." Lūk tas ir ko vērts pirmais valsis!

o
oldforumuser 30.01.06. 22:47

:P
tātad,- secinājums tikai viens - dejas un muzikālās atrakcijas jāsaskaņo ar muzikantiem. Jo viņi jau nu ne vienmēr izrādās tādi, par kādiem uzdodas - liela pieredze, specializējamies uz kāzām utml. , - mana mīļā citam līgava - burvīgs piemērs.-
tā kā nevar zināt, vai tie muzikanti ir pieredzējuši, tad labāk lieku reizi uzbāzties un pateikt, - tagad spēlējiet, tagad nē, tagad būs tada rotaļā, piespēlējat to un to vai tā un tā.

o
oldforumuser 07.02.06. 16:31

:twisted: man pirmaa bija Slipknot "duality" :twisted:

o
oldforumuser 09.02.06. 11:49

tad jau smagās kāzas - kas to dziesmu spēlēja? - vai DJ? Ja muzikanti, tad atsūti kontaktus. Gribu savās kāzās lai mūziķi spēlē tikai Radiohead dziesmas. (tāds vieglāks piegājiens) :)

o
oldforumuser 12.02.06. 05:44

Nu tad tev vajag shitos pasties - www.higinsoni.lv - riktiigi latvieshu smagie kaazu muzikanti :lol:

o
oldforumuser 02.03.06. 16:13

Mums ir galiigi nestandarta situaacija - valsi nemaaku dejot es, tb - daama :? Miiljotais grib valsi, es nee! ko nu?

o
oldforumuser 02.03.06. 17:00

jāiet deju kursos ... ja nav naudas, tad ieslēdz atskaņotāju, ieliec valsi un dejo -viens, divi, trīs - pa kvadrātu :P
lai izdodas tev sasniegt neiespējamo

o
oldforumuser 03.03.06. 11:11

Nauda jau ir, tik laiks nav :( Nu neko, pamazaam tomeer meegjinu pierunaat uz ko citu, kas nebuutu valsis.. Savaadaak negribas sev sabojaat dienu ar uztraukumu, kas nu sanaaks ar to valsi..

o
oldforumuser 21.03.06. 07:58

nu potams, kamdēļ liekus uztraukums, to kāzu dienā pāru pārēm. Ideāls varants - lēnā balādīte par mīlestību - Spogulī, spogulī vai Tu saviļņoji mani ...

o
oldforumuser 24.03.06. 09:16

Var arii Donavas valsi novalseet... nekas latvisks, bet kaa valsis ok.

Noklausies, kaa skan!

o
oldforumuser 30.03.06. 12:37

Būs spogulīts :D

o
oldforumuser 10.05.06. 21:42

Var jau arī sarunāt,ka kāds pamāca valsi,ja vīram tas ir tik svarīgi un tu tiešām to gribētu iemācīties. Pati esmu dejojusi vairākus gadus modernas dejas,tā kā to var iemācīt īsā laika periodā.Var sarunāt abus ar vīru pamācīt,jo ir cilvēki,kam ir ļoti svarīgi savā kāzu dienā dejot tieši valsi! :)

o
oldforumuser 01.06.06. 17:47

Kādu mūziku izvēlēties klasiskajam valsim vai Vīnes valsim :?:

o
oldforumuser 05.02.07. 21:43

Mees esam izveeleejushies pirmajam valsim popuuriju ! ! ! paskaidroshu Parasti Jaunie paari saak dejot, tad pievienojas vedeeji un tad vecaaki . . . uz beigaam paareejie viesi . Taapeec arii izveeeejaamies saakt ar muusu iepaziishanaas Tu savilnoji mani , tad ar vedeeju miilaako Liivu Piedod man un tad ar kautko tik vienkaarshu (ne banaalu ,jo tas ir bijis manu vecaaku pirmais valsis ) Pie dzintara juuras :lol:

o
oldforumuser 05.02.07. 22:14

musu pirmajaa valsii, dejosim TIKAI mees! :shock:

vecpuisi! tu esi pats labaakais! donavas valsis ir super ideja! :)

o
oldforumuser 06.02.07. 19:09

Mums būs Prāta Vētras Spogulītis, jo kaut kā nemanot tā ir kļuvusi par MŪSU dziesmu :)