FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu plānošana

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Kāzu tradīcijas

Ceremonija, ja esam jau precēti

K
Kripsis26 30.06.22. 13:30

Sveikas :)

 

Rudenī esam ieplānojuši svinēt kāzas. Lieta, tajā, ka covid laikā sarakstījāmies un ierobežojumu dēļ bija tikai vecāki. Tagad gribam nosvinēt kopā ar radiem un draugiem. Taču nevar saprast ko darīt ar ceremoniju... Parasti jau tieši ceremonija rada to kāzu noskaņu, šeit sanāk, ka mēs ierastos un izlaižot svinīgo sāktos apdāvināšana un ballīte. Lai gan vadītājs organizē uguns rituālu tuvāk pusnaktij.

Mani mazliet samulsināja apkārtējo komentāri - kā tad bez svinīgā, tad jau būs parasta ballīte. 

 

Varbūt ir kādas idejas vai stāsti no pieredzes kā šādās situācijās darīt?

 

Paldies :)

3 komentāri
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
M
Minncis 03.07.22. 10:24 | Kāzu datums: 14.05.2022

Uzrakstiet viens otram solījumus, vēlējumus, atskatus uz pirmo gadu :) Uztaisiet foršu, stilizētu altāru un lai kāds no tuviem ģimenes draugiem vai radiem novada ceremoniju. Man tas liktos ļoti forši! 

e
elivi 22.02.23. 07:18 | Kāzu datums: 29.07.2023

mums būs jūnijā,bet mūsu priesterim nav tiesību laulāt likuma priekšā.tad nu kāzu dienā,būs svinīgā sv.Mise ar Sakramentu-Dieva priekšā.bet lai būtu arī juridiski,esam pieteikušies 2.ned iepriekš Dz.nodaļā uz vienk.sarakstīšanos,tikai ar lieciniekiem.

P
Precos.lv 23.02.23. 12:29 | Kāzu datums: 20.05.2023

Sveika, Kripsis26!

Iesakām ielūkoties rakstā Neformāla laulību ceremonija, kurā, iespējams, atradīsiet ideju tam, kā kāzu dienā pielāgot svinīgo daļu.

Lai izdodas!

Jūsu PRECOS