FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu plānošana

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Kāzu tradīcijas

Vienas vs. divu dienu kāzas

F
Forestlady 15.04.19. 11:34

Sveikas! Mums jāiekļaujas 1000 eiro budžetā. Kāds kāzu koncepts būtu tam piemērots? Esmu dzirdējusi no meitenēm, ka it kā, ja vienu dienu rīko, nemaz nesanāk lētāk kā ja būtu divas. Vēl padzirdēju, ka pat viesu skaita samazināšana būtiski budžetu nesamazina... kā tad reāli ir? Mums jāizvēlas starp dažādiem variantiem: 1) Vai taisīsim pusdienas ģimenes lokā (simboliskas svinības) vai divu dienu kāzas ģimenes lokā. Abos gadījumos 15 cilvēki, ieskaitot mani un vīru. 2) Vienas dienas svinības ar radiniekiem un ģimeni vai arī divu dienu svinības ar radiniekiem un ģim. Abos gadījumos 25 cilvēki. Kurš tad ir optimālais variants? Rēķinu apmēram 11 eiro uz cilvēku par ēdināšanu.

4 komentāri
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
F
Forestlady 15.04.19. 11:39

Nezinu no kurienes citi man ir sastāstījuši, ka viesu skaits jau nepalielina budžetu... Reāli skatoties ir tā, ka domājam vienkārši ar mammu iepriekšējā dienā sataisīt sagataves ēdieniem, iemarinēt gaļas, sagriezt visu utt. Un kāzu dienā mamma ar tanti visu savāra, sacep. Jā, priekš 15 cilvēkiem tas ir reāli! Bet 10 cilvēki plusā... tas nozīmē, ka 1kārt ēdienus nevarēs sagatavot mamma vienpersoniski - būs jānolīgst vēl kāda saimniece, jāsadabū vairāk šķīvju, krēslu, viesistabā arī vairs nepietiks vieta (mūsu vasaras lauku mājā), tātad jādomā par telts nomu... Bet no otras puses gribas arī to jautrību radu saimē, bet 1000 eiro vairs varēs iekļauties?

F
Forestlady 15.04.19. 11:40

Bet 10 cilvēki plusā, lasīt - 25 cilvēki kopā

L
Leonnaa 15.04.19. 13:21 | Kāzu datums: 19.07.2019

Manuprāt jāskatās kur tieši vēlaties svinēt un cik fancy kāzas vēlaties. Uz 15 cilvēkiem, manuprāt, var dabūt nedārgus viesu namiņus, sataisīt pašiem galdus un palikt uz otro dienu! Otrajā dienā pagrillēt gaļu un sanāks tādas jaukas ģimeniskas kāzas, bet uz divām dienām! :) Tāpat uz to summu var pasēdēt arī restorāniņā un vakarā doties mājās... Par to viesu skaitu - noteikti katrs cilvēks palielina izmaksas - ēdiens, dzēriens, gultas vietas..

E
Ehz_forshaa 15.04.19. 22:23

Viss ir atkarīgs, cik daudz Jūs darīsiet paši! 1000 eur var iekļauties arī 25 cilvēki uz 2 dienām. Ja nepērkat dārgu kleitu, neņemat dekorētājus, dzīvo mūziku, fotogrāfus, video utt.
Arī, ja svinēsiet darba dienā, svinību vieta būs lētāk. 

Lai noskaidrotu - sanāks vai nesanāks. Uztaisiet 4 ailītes tabulā un pa pozīcijām liekot skaitļus redzēsiet, kas Jums tur sanāk vai nesanāk.