FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

Kāzu tradīcijas

Ko iesākt pēc laulībām?

Tiga
29.05.18. 16:17

Sveiki! Mēs taisamies laulāties baznīcā, un līgavainis ir ļoti ticīgs un neatbalsta lielāko daļu latvisko rituālu- nekādu mičošanu, nekādu perverso kāzu rotaļu un jociņu. Pašam īsti nepatīk, un arī satraucās, ko viņa tēvs teiks. Bet problēma tāda, ka nevienās laulībās ne es, ne mani tuvinieki neesam bijuši, līgavainim mamma mirusi un nu vīrieši jau neies laulības plānot. Tad jautājums ir - ko tad īsti pēc laulībām var darīt? Tā saucamajā kāzu ceļojumā braukt viņš piekrita, pāri tiltam nest arī neesot problēmu, bet ko tālāk? Gluži pie galda sēdēt un dzert arī nevar. Lielākā daļa viesu pat nedzer. Viesu paredzēts tā uz 20. Glābiet!

Skatīt ziņojumus:
Agnese.s
29.05.18. 16:32
Kāzu datums: 31.08.2018
Ceļojuma pikniks (pirmais tosts + bildēšanās, sveikšana); kāzu pieturvietas - tilti; vārti (var noorganizēt, ka paziņas, draugi, kolēģi sarīko). Tad jau vakarā kaut kāda programma pie galda ir jāsarīko, jo tikai dzerot un ēdot ilgi nenosēdēs. Parasti sēžoties pie galda teic tostus - vedēji, vecāki, viesi u.t.t, jaunlaulātie aizdedz sveces. Vakara aktivitātes visnotaļ var būt arī ne-perversas un pieklājīgas, te var piesaistīt vakara vdītāju, kuriem parasti ir dažādi varianti padomā :) 

Un ja galīgi neatrodās kompromiss un viss iet ziepēs - uzreiz pēc laulībām mūkat prom īstā kāzu ceļojumā kaut kur tālu prom :))
Springflower
29.05.18. 17:34
Es Tavā vietā būtu pārlaimīga tādā situācijā. Es savās kāzās arī negribēju ne mičošanu, ne visādas muļķīgas tradīcijas, tiltus, vārtus un ko tik vēl ne, nemaz nerunājot par perversajām spēlēm. Jo es nevēlējos, ka mēs sevi pataisām par muļķiem. Citās kāzās man parasti kauns skatīties uz jauno pāri un viesiem, kas šādās aktivitātēs labprātīgi piedalās. Var taču tā vietā tik daudz ko tiešām foršu izdomāt! Piemēram, izbraukt kādos ūdeņos ar kādu kuģīti vai jahtu. Aizbraukt uz kādu skaistu vietu uztaisīt fotosesiju. Var taisīt vienas dienas kāzas bez nakšņošanas, tad vispār nemaz neprasās nekādas papildus aktivitātes, noīrējiet kādu gaumīgu restorānu, paēdiet svinīgas vakariņas, pēc tam braucat divatā uz kādu SPA viesnīcu. Priekš manis tās būtu perfektas kāzas. :)
ewane
31.10.18. 17:19
Kāzu datums: 01.12.2018
Būsim godīgi - perversas kāzu spēlītes NEKAD nav bijušas latvisku kāzu tradīcija. Ieteiktu rūpīgāk papētīt, vai Jūs gadījumā nejaucat latviešu tradīcijas ar latviešu LAUKU pāķu tradīcijām. 
rutuxs
04.11.18. 10:58
Kāzu datums: 20.02.1993
ewane Kas ir lauku pāķu tradīcijas? Tad jau ir arī pilsētas cacu tradīcijas?