FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu plānošana

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Kāzu tradīcijas

Pirmā deja. Klasisks valsis vai kas cits?

kRista 07.08.17. 15:58 | Kāzu datums: 07.07.2018

Sveikas!

Esmu nedaudz apjukusi par pirmo deju. Ar topošo vīru pārrunājām ,kā iespējamu variantu miksēto kāzu deju.Kādu netradicionālu deju,ko iestudē  deju horeogrāfs,atbilstoši mūsu izvēlētajām dziesmām.Doma ir iesākt ar lēnu valsi un turpinājumā pāriet uz jestrakiem gabaliem. Ir daži,kas šādu ideju neatbalsta.Arī mēs pardomājot nedaudz iegrimām pardomās,ka varbūt tomēr vajag vienu dziesmu un klasisku valsi?Dziesmu,kas pēc tam vienmēr būs mūsu īpašā dziesma? Varbūt kāds no pieredzes var padalīties par šāda tipa deju? 

Paldies!

4 komentāri
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
B
Buķete 07.08.17. 17:49 | Kāzu datums: 15.09.2018

Domāju, ka viss ir atkarīgs no Jūsu sākotnējam deju prasmēm un vēlmes/laika iespējām mācīties pie deju pedagoga, ja ņem to lietu nopietni. Tas ir ieguldījums. Svarīgākais ir kvalitāte, emocijas, ko var ielikt arī valsī - Vīnes un lēnajā. Gan jau kāzu vakarā varēsiet arī jestrās dejas izdejot vai tieši otrādi - sagatavojot jestro, uzgriezt kādu valsi pēc "obligātās programmas".
 

L
LiepinaLiga 09.08.17. 19:56

Mums bija Nat King Cole - L.O.V.E. Gan jestra, gan romantiska un tagad ļoti īpaša. :) 

E
Ehz_forshaa 20.08.17. 23:20

Mums bija klasisks valsis (tāds, ko dejo sporta dejās, nevis ballēs) ar nelielu iestudējumu. Mūzika - latviešu valodā.

E
Ehz_forshaa 20.08.17. 23:21

Ja Jums jau ir kāda īpaša dziesma, tad iesaku ņemt to.. ja ne, tad realizējiet, to ko un kā Jūs vēlaties. Nav jāklausās citu aizspriedumi utt.