FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

Kāzu dāvanas

Dāvana viesiem - tēja

Brown_eyes
22.07.14. 17:10
Kāzu datums: 12.09.2014

Sveikas...

Nepieciešama palīdzība - esam paredzējuši viesiem dāvināt pašu salasītu zāļu tēju un būtu nepieciešama palīdzība ar tēju nosaukumu izdomāšanu - varbūt esat kādreiz ko līdzīgu saņēmuši dāvanā vai paši dāvinājuši un varat padalīties ar idejām:)

Paldies!

Skatīt ziņojumus:
laiminja_
22.07.14. 21:24
Esmu saņēmusi šādu dāvaniņu. Neatceros, kāds bija nosaukums.Laikam kaut kas no sērijas "nomierinošā" utml. Uz maisiņa bija jaunās ģimenes vārdi un kāzu datums. Es to nelietoju, jo tā mani neuzrunāja, nezinu, kurās vietās (tīras vai netīras) tā salasīta, kaltēta un cik rūpīgi apstrādāta. Pārāk "aizdomīgs" maisījums šķita, tāpēc izmetu.

Ja es šādu variantu izdomātu, tad laikam drogas sabērtu interesantā kastītē vai bundžiņā, pasūtītu īpašas etiķetes ar interesantiem nosaukumiem un incantu recepti, lai ir labs izskats.
chloe
24.07.14. 03:26
Kāzu datums: 12.07.2014
Manuprāt, brīnišķīga ideja! Es ļoti priecātos saņemt šādu tēju!

laiminja_, es domāju, ka gan jau ka cilvēki, gatavojot šādu dāvanu, saprot, ka nevajadzētu lasīt pa grāvjiem ceļa malā utt. :)

Hmm, nosaukumi. Manuprāt, tas atkarīgs no publikas (no vecuma, dzimtes, kā uztver dzīvi - vai saprastu joku vai nē utt.). Piemēram,

- Piedeva saldākai dzīvei
- Atbalsts mīlas priekiem
- Jautrākam nakts miegam
- Ierauj dziļā miegā (nomierinošā)
- Iepriecinošā (ļauj aizmirst visas nebūšanas) utt.
Brown_eyes
24.07.14. 08:54
Kāzu datums: 12.09.2014
Chloe...paldies par idejām;) Noteikti izmantosim.
Esam izvēlējušies dāvināt tējas, jo kļūsim par Liepu ģimeni un līdz ar to vēlamies viesiem dāvināt Liepziedu tēju - simboliski.
gi_mu
24.07.14. 11:35
šodien, meklējot pavisam ko citu, uzgāju šādas bildes. tiesa gan, ne latviskā valodā, bet varbūt ideja kā tāda noder ;)
Cukurzirnis
28.07.14. 18:00
Ļoti jauki, jo sevišķi kopā ar uzvārdu :)

Var jau nosaukt vienkārši "Mīlestības tēja", apakšā paliekot pielietojumu - kad jālieto, kāds būs rezultāts u.tml.