FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

Kāzu dāvanas

Dāvanas - pērles

vinjsh&vinja
12.04.14. 12:46

Meitenes, vai esat jau nolēmušas, ko dāvināsiet vecākiem? Mammām radās doma par dabīgo upes pērļu rotām. Kādas jūsu domas - plusi un mīnusi?
Ko ar tētiem darīsiet?

Skatīt ziņojumus:
Spicausis
15.04.14. 18:36
Kāzu datums: 09.07.2014
Es tagad kljuvu zinjkaariiga par to, no kurienes tava viira vecaaki ir, un ko ir pienjemts vinjiem daavinaat kaazaas? :)
varbuut vinjiem ir kaadi hobiji?
Liredi
15.04.14. 17:20
Kāzu datums: 15.08.2014
Mums arī abiem vecāki nav kopā,sanāk 4 atsevišķas dāvanas. Tākā vecāki neiesaistās arī kāzu rīkošanā tad pieļauju,ka dāvanas būs vairāk simboliskas,mīļas nevis dārgas. Gribētos ,protams, bet nav tik liela rocība-visu un visiem.

Patika ideja no Pinterest par kādu personalizētu fotorāmi,kurā tad ievietot foto no kāzām. Vai nu tikai jaunā pāra bilde ( vecākiem jau tomēr patīk glabāt fotogrāfijas un katrs gribēs īstu foto ne tikai datorā no tik svarīga notikuma) vai tad attiecīgi kopā ar to vecāku ,kam bilde tiek iedāvināta.

Sanāk nošaut 2 zaķus ar 1 šāvienu,jo fotogrāfiju dotu tāpat pēc kāzām :)

Ja izdodas noorganizēt,ka paspēj jau dienas laikā attīstīt foto,un vakarā uzdāvināt- tad manuprāt ļoti forši būtu :)

Tētim noteikti būs izšūts kabatlakatiņš,bet tas pirms ceremonijas,lai ir ko ielikt kabatiņā ar pateicības tekstu par vešanu pie altāra. Bet nu tas tikai tā,pirms tam.
vinjsh&vinja
15.04.14. 14:31
Paldies, Spicausi, par idejām. Arī par rokas pulksteni bija doma. Sākumā, ka abiem vecāku pāriem būtu saskaņoti. Bet maniem vīra vecākiem tas atkrīt. Mamma pulksteni nenēsā. Tētim jau ir viens. Un to arī visu laiku nēsā un citu negrib, jo īpašā kārtā ticis pie šī. Arī par pērlēm, ko sākumā domāju, laikam nebūs īsti riktīgi. Ja ar maniem vecākiem vēl varētu, ko izdomāt, tad ar vīra - ir kā ir. Tā kā viņi man "ārzemnieki", tad tas, ko pieņemts viņu kāzās dāvināt vecākiem, man šobrīd nav pa kabatai. Alternatīvas - tās pārsvarā vai nu jau ir, vai arī nav īpaši noderīgas, jo viņi ir tādi vienkārši cilvēki. Piemēram, tētis uzvalku nevalkā, līdz ar to arī apročpogas utt. nav aktuālas. Ceļojums - to jau mēs viņiem reizi gadā uzsaucam, arī nekas īpašs. Kaut kas pašgatavots - tas jau tiek dzimšanas dienās. Liekas, ka esmu strupceļā. Help :(
emm96
15.04.14. 10:07
Kāzu datums: 31.05.2014
Man radās ideja par sienas pulksteni, kam ir mūsu dizains - mūsu iniciāļi un pirkstu nospiedumi, kas ir centrālais kāzu elements (gan ielūgumos, gan galda kartēs utt.). Domāju Jyskā nopirkt sienas pulksteņus, aiznest pie mākslinieces apgleznot. Sanāktu ne īpaši lielas izmaksas un manuprāt, skaisti :)
Mēs abi nākamn no šķirtām ģimenēm, tad tie vecāki sanāk ļoti daudz :D jo man gan pate'vs, gan pamāte ir tuvi cilvēki, bijuši blakus lielāko daļu manas dzīves.
Spicausis
12.04.14. 22:47
Ieprieksheejaa komentaaraa taa skatiishanaas etsy bija domaata teetu daavanu atrashanai:). Es shodien sanjeemos un daavanas pasuutiiju - manm pateevam, kursh daudz paliidz organizeeshanaa buus daargaaka daavaninja - rokas pulkstenis, liigavainja pateevam vairaak simboliska - atsleegas breloks ar iegraveetu " paldies, ka izaudzinaaji manu sapnju viirieti " ;) nopirku daavaninju arii manam deelam ( kabatas pulksteni ar iniciaaljiem) un viirabraalim - guitar pick, arii ar iniciaaljiem.
Spicausis
12.04.14. 14:11
Mammaam ir sagaadaatas kjeediites ar kuloninjiem, teetiem veel nav iisti skaidrs, bet pagaidaam es skatos uz rokas pulkstenjiem, ar rokaam darinaatiem skuushanaas piederumu komplektiem un aprochu pogaam.
Vedeejteeviem ir kaklasaites saspraudes un pagaidaam nevaram izlemt vai klaat liksim ziida shlipsi vai arii bildes raamjos, kas ir "atsauce uz privaatu joku".
Par peerlju rotaam - man patiik shii doma. Paskaties etsy.com sadaljaa "gifts for him", noteikti atradiisi vismaz kaadu idejas pavedienu, ja ne uzreiz gatavu daavanu! :)
vinjsh&vinja
12.04.14. 13:53
Forši, ka Tev viss skaidrs. Mūsu vecākiem labāk gribētos kaut ko "paliekošu".
Un ko Tu, JulijaM, vedējiem dāvināsi?
JulijaM
12.04.14. 13:38
Kāzu datums: 18.07.2014
vecaakiem daavinasim atputu spa atpuutu jo mani vecaaki daudz straadaa un nav nevienu reizii bijushi taadaa atpuuta kur vinshu lutina un kaa saka ar tekstu taadu ka tagad juus savu darbinju esat padariijushi meitu atdevushi pie viira , izmaaciijushi pabarojushi utt tagad laiks jums pieveersties sev :) man liekaas ka tas taa daaudz labaak un ne visi muuusdienaas var atpuusties :)