FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu plānošana

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Kāzu dāvanas

Iesaku-dāvanām!!!!

bonijaunklaids 17.06.13. 17:33 | Kāzu datums: 03.08.2013

Sveikas! iesaku veikaliņu (gan interneta, gan reāli var piebraukt)- ja meklējat smaržīgas dāvanas viesiem, radiem drauguem.
www.la-vender.lv/categories/lv/70/sort/1/filter/0_0_0_0/page/1/~-Kalt%C4%93ta-sverama-lavanda.html

šodien tur iepirku kaltētus lavandas ziedus uz svara, kurus sapildīši mazos maisiņoes- būs tāda maza piemiņas dāvaniņa viesiem,ko var dažādi pielietot- ielikt skapī aromāta, izbērt traukē istabas aromatizēšanai, iebērt vanā un relaksēties vai savārīt ziepēs..
Piedāvājumā ir daždi kaltēti ziedi (rozītes ar diktam smukas bija), trauciņi, kastītes, maisiņi, izejmateriāli ziepēm, svecēm, kremiem utt...ritīgi iepatikās veikaliņš!!!
Es jau tā biju nomocījusies ar mazajā apteicības dāvanaiņām viesiem-izmēģināju i pirparkūkas izgarnēt, i konfektes pa savama saiņo... bet nekas negāja pie sirds! tagad esmu apmierināta un diktam laimīga...
un mazā piemiņa viesim man aptuveni izmaksās- 0,30 Ls lavanda, 0,08 Ls maisiņš (tos jau gan biju sen iepirkusi) + paŗis santīmi-pateicības zīmīte...kopā zem 0,50 Ls...kas gan nav svarīgākais... bet patīkami!!

Ceru kādai noderēs...ja ne uz kāžam, tad uz kādiem citiem svētkim!

2 komentāri
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
dekutra05 13.02.14. 10:43 | Kāzu datums: 26.07.2014

Uz cik viesiem tev bija ņemta lavanda?
Mums ir 35 pieaugušie?

bonijaunklaids 17.06.13. 17:42 | Kāzu datums: 03.08.2013

Piedodiet par drukas kļūdām...domas aiz priekiem skrēja pa priekšu...pirkstiņi netika līdzi :D