FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu plānošana

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Kāzu dāvanas

Pašpasūtīta dāvana viesu nama saimniekam...

guna01 06.06.13. 23:09

sveiki. esmu nonākusi tādā kā dīvainā situācijā. Esam rezervējuši viesu namu, kāzas jūnija beigās. Pēdējā reizē, kad tikos ar viesu nama vadītāju, viņš diezgan tieši pajautāja, vai neesam aizmirsuši arī par pateicības dāvanu saimniekam. No vienas puses, skanēja diezgan, teiksim, interesanti, jo tika pajautāts nepārprotami un tieši. Par cik, maksājam par viesu namu ne mazu summu, tad tās naudas jau nav tik daudz, lai vēl dāsni apdāvinātu viesu nama saimnieku. Tātad, ko vispār varētu uzdāvināt, kautko, kas nemaksā dārgi, bet lai ir tā solīdi?(alkoholu nelietojot)

8 komentāri
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
M
Murucite 08.06.13. 21:53

Mes ar ligavaini domajam taa,ja viss bus labi,un Mums nu loti patiks,tad mes pasniegsim davaninu,ko pasu rokam busim sagatavojusi,bet neko ipasu ar ne:)
Mes jau taa pa visu samaksaajam.
Un ja paprasitu musu Saimnieki,tad noteikti,neko pat nedotu:)Taa jau butu mazliet bezkauniba:)

l
laiminja_ 08.06.13. 21:41

Neticu, ka viesu nama siamnieks var atļauties dot mājienus pateicības dāvanām. Es noteikti nedotu - kaut vai principiāli, tikai tāpēc, ka man prasa.
Varbūt tiešām kādu puķu podu uzdāvināt - tas viesu namā nekad nebūs lieks.
Mjā....
Ir redzēti gadījumi, kad vn saimnieki nekaunīgā veidā uzbāžas ar piemēram, šampanieša saskandināšanu pirms sēsties pie galdiem, jo redziet, pie viņiem esot tāda tradīcija utml. iejaukšanās pasūtītāju plānos.

R
Rockn´roll_Bride 08.06.13. 12:08 | Kāzu datums: 19.07.2013

Man ar no malas izalusas ka tur kaut kaads paarpratums, varbuut vinjsh domaaja to pirmo iemaksu vai nezinu kko citu ar to,varbuut pasham sanaaca paeikt ne taa kaa bija domaajis. Taa jau arii gadaas

Spicausis 07.06.13. 23:31 | Kāzu datums: 09.07.2014

Pukji podaa un kartinju ar paldies. Bet vai tu esi paarliecinaata, ka tas nebija domaats kaa joks?

v
vinjsh&vinja 07.06.13. 12:23

Ar tādām lietām nejoko! Kāds vēl ņems par pilnu un tiešām ko tādu izdarīs. Tā taču ir dzīva radība!!!

1
13glam 07.06.13. 08:40 | Kāzu datums: 25.05.2013

Uzdavini suni no patversmes, kadu no lielajam skirnem. Nav dargi un bus kas sarga viesu namu ... un saimnieks vairs nekad nevienam neprasis davanas :D ha ha

v
vinjsh&vinja 07.06.13. 08:21

Ja nu akurāt ko gribās dāvināt, tad skatītos, kas iederētos viesu nama kopējā noskaņā. Iespējams ka medus podu. Varbūt kādu amatnieku izstrādājumu, piemēram, vāzes - tās domāju kāzu laikā īpaši noder. Nu,kaut ko tādu, ko praktiski var pielietot pašā viesu namā. Ja ar līdzekļiem nav tik brīvi, manuprāt, skaisti izskatās tie karājošie puķpodi ar puķēm, kas varētu izdaiļot viesu namu. Estētiski, praktiski, un arī ne īpaši dārgi.

v
vinjsh&vinja 07.06.13. 08:19

Es nedāvinātu neko. Ja būtu kāda īpaša attieksme, kur saimnieki izdara ko ārpus līguma, īpaši ko piedāvā, par to nerpasot samaksu un visādi citādi padarot šo dienu īpašāku kā tas ir noteikts līgumā, tad kā pateicību par labo sirdi un teicamo servisu kaut ko uzdāvinātu (atkarīgs no viesu mājas stila) vai arī papildu samaksātu pa virsu. Bet ja tiek tiešā tekstā vēl pajautāts, tad principā neko nedāvinātu. Viņi nav ne vecāki, ne vedēji. Viņi ir biznesā. Tādas dāvanas prasīšana jau ir vienkārši nekaunība. Un par nekaunību ar laipnībām nebārstītos. It īpaši, ja jau tā atstājat lielu summu par pašu viesu namu.