FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu plānošana

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Kāzu dāvanas

Gleznas

pukuzirnitis 20.05.13. 11:06 | Kāzu datums: 26.07.2013

Ceru ka kads palidzes.
Vai kads nevar pateikt,man vajadzetu zinat kur var uztaisit gleznu uzzimetu cilveka para.Es zinu ka Vecriga sez onkulitis un uzzime bet vai kads nezin kur oficiali kaut ko tadu taisa.??

4 komentāri
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
Spicausis 20.05.13. 13:55 | Kāzu datums: 09.07.2014

Ko noziimee oficiaali? Taa, ka tev var izsist cheku va izrakstiit kviiti? Ja tev neiet pie sirds vecriigas onkulis, droshi vari meegjinaat sakontakteeties ar Maakslas akadeemiju, tur noteikti buus kaads kas gribees patreneeties/ nopelniit kaadu latinju. Liepaajaa taadu lietu vismaz kaadreiz dariija meitene vaardaa Diaana Kruuminja. No vinjas, man shkjiet, ka pat cheku vareetu dabuut :) draugos noteikti vinju var atrast unsakontakteet.

pukuzirnitis 20.05.13. 15:01 | Kāzu datums: 26.07.2013

Paldies tev es jau sazinajos ar Makslas Akademiju.;) Man nevajag ne ceku ne kviti,es domaju profesionali:D Bet Tev nav nacies ka tas Vecriga onkulitis piedava uzzimet tevi, diez kada vinam ir cena:)

kerija_ip 20.05.13. 15:48 | Kāzu datums: 28.08.2008

es davinaju vecvecakiem uz 50 gadu kazu jubileju - parzimeja no fotogrāfijas 60x100cm - maksāja 40Ls, bet tas bija pirms 6 gadiem - meiteni atradu draugos - arī no mākslas akadēmijas - uzzimeja prefekti. Ja neatrod - dod zinu uz epastu - meklēšu kontaktus - inga@inzi.lv

pukuzirnitis 20.05.13. 17:53 | Kāzu datums: 26.07.2013

Es Tev nosutiju vestuli epasta.Paldies.