FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu plānošana

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Kāzu dāvanas

Māmiņām un tētiņiem..un visiem pārējiem radiņiem?

vācieši 14.05.13. 12:21

esmu sagādājusi katrai radu ģimenītei_kopā 8gb.šādus knaģu turāmos maisiņus(piškucīt vēl jāuzlabo_baltajam bantīte jāpiešuj)..bet tagad radās jautājums..ko viņos likt iekšā?
knaģus nepiebērsi..kkā neforši būs..
doma bija pāris knaģīšus ar vēlējumime piespraustiem_krustmātēm un krustēviem..bet māmiņām un tētiņime kko vairāk vaig..bet ko?
kāzu buzets ar nav liels..iesakiet kko?

9 komentāri
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
L
Liene_Kalna 14.05.13. 12:25 | Kāzu datums: 10.05.2013

esmu redzējusi koka knaģus ar tekstu uzdrukām virsū - tādi ļoti smuki izskatās, bet par cenām gan tādiem nav ne mazākās nojausmas. Interesanti būtu koka knaģīšu uz kuriem vārdiņi . Kad saspraud veļā, tad iznāk kāds pantiņš :)
Varbūt vari nopirkt koka knaģīšus un pati ar kādu permanentu marķieri sarakstīt.

v
vinjsh&vinja 14.05.13. 12:46

Tiger veikalā redzēju tādus lielos koka knaģus - tur arī pats var iededzināt, ja ir aparāts vai ar kādu kontūrkrāsu vai tušu, ko uzrakstīt.

r
rutuxs 14.05.13. 15:01 | Kāzu datums: 20.02.1993

Kādēļ jāliek iekšā knaģi? Ieliec kaut paciņu ar cukuru. Kāzu dienā visi sauc "Rūgts", tad nu lai pasaldinās no maisiņa. Ikdienā katrs varēs maisiņu izmantot kā vēlas.

vācieši 14.05.13. 17:27

arī laba ideja..bet to vaig visu kkā apspēlēt:))

Spicausis 14.05.13. 19:24 | Kāzu datums: 09.07.2014

Man ljoti patiik Lienes ideja par vaardiem un dzejoli. Dikti radoshi! Parastais markjieris un hobijlaka vai pat caurspiidiigaa nagu laka pa virsu un visam vajadzeetu tureeties.

vācieši 16.05.13. 10:45

man bija doma vēl dāvanu kartes..bet tas atkal tā bezpersoniski..kko tādu ko pati nezinu;D

v
vinjsh&vinja 16.05.13. 10:53

Uzraksti katram personalizētu vēstuli, kāpēc viņi Tev ir tik īpaši, ko iemācījuši, par ko paldies un tā. Silti un patiesi vārdi daudz vairāk sildīs sirdi un ja būs uzrakstīti, tad tik ātri nepagaisīs no atmiņas.

v
vinjsh&vinja 16.05.13. 10:53

Un arī Rutux ideja par ko saldu, lai remdētu 'rūgtu' šķiet feina!

T
Trīspadsmit 16.05.13. 11:01 | Kāzu datums: 31.08.2013

Ja nu knaģus liksi, tad iededzināt tekstu mierīgi var pats - ar lupu un saules staru. Pat bērns to var:)

bet knaģu turētājs izskatās laba ideja. man tāds nav un pa ziemu knaģi nozuduši:)