FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu plānošana

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Kāzu dāvanas

Apgleznots zīds dāvanās...

bonijaunklaids 13.05.13. 22:25 | Kāzu datums: 03.08.2013

Sveikas!
Lauzu galvu par dāvanu vīramātei un vīra omai (daļa dāvanas jau ir, bet prasās vēl ko)...
skatījos Hobby set ir piedāvājums materiāliem zīda apgleznošnai...radās doma veidot sava dizaina zīda šalles...
vai kāda ir ko tādu darījusi-kāda pieredze? ir vērts mēģināt? varbūt kādi ieteikumi???

5 komentāri
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
vācieši 14.05.13. 11:15

es šādu lietu mākslas skolā apguvu..darbs interesants,bet gana uzmanīgam jābūt ja zīmē kko konkrētu..:)
tagad gan es pati neesmu mēģinājusi sen..būt jaunas tehnoloģijas..bet kad apguvu šo mākslu tad zīda maliņām ar mazajām adatiņām bija jāpiestiprina kāda lupatiņa(lai var nostiept audumu)..tad tās lupatiņas piesitām pie karkasa_vienu pusi tad pretējo pusi..tā lai vienādi būtu(rāmja)..tad jau esi izdomājusi ko gribi zīmēt..ja konkrētu tad jau uz papīra uzzīmē un pietsiprini zīdam apaksā_lai vieglāk..
un ņem kontūtu_ja caurspīdīgā tad dikti uzmanīgi velc līnijas,lai nesanāk pārrāvums-krāsa plūdīs pa to pārrāvuma vietu..ja nē tad krāsaino kontūru vari izmantot..ja gribi tievu līniju tad nopērc aptiekā resno adatu(šprices) un liec tam kontīras galiņam irsū..:)
tad atstāj lai nozūst..ņem zīda krāsu nedaudz ūdeni trauciņā un krāso,kā ar ūdenskrāsām..:)

tagad vbūt kkas ir noteikti tehnikā pamainījies..bet mēs darijām tā..:)

v
vinjsh&vinja 14.05.13. 11:39

Cik zinu, tad tehnika joprojām tā pati, bet es šādu darbu uzņemtos tikai tad, ja būtu ar radošajiem darbiem uz Tu. Ļoti viegli salaist dēlī. Jāstrādā ārkārtīgi rūpīgi. Arī ar krāsu - drusciņ jāpapludina ar ūdeni, lai nav pleķiem un labi isajaucas, bet pārlieku nesaplūst ar citām krāsām.

bonijaunklaids 15.05.13. 00:07 | Kāzu datums: 03.08.2013

;) Pladies par padomu!!!!
mākslas darbiņi nav man sveši- bet uz zīda neesmu zīmējusi...
vēl bija doma- varbūt batikot...
bet nu vēl domāju....kuru ideju realizēt. ;)

Burvigaa 20.05.13. 10:04 | Kāzu datums: 13.07.2013

Man arī ir doma par zīda lakatiem abām mammām, bet pati gan to nedarītu. Lai arī abas rokas man nav kreisās, zīda apgleznošana tomēr prasa iemaņas. Cik materiālu nāksies sacūkot, lai gala rezultāts pašai patiktu - tad labāk uzreiz pasūtu pie kāda lietpratēja. Arī visus materiālus sapirkt nebūs nemaz tik lēti. Ja vien nedomā pēc tam gleznot arī priekš citiem un ar to naudiņu varbūt pat pelnīt, tad finansiālā ziņā tas noteikti neatmaksāsies.

M
Manemune 11.06.13. 09:55 | Kāzu datums: 31.08.2013

Es ar visu savu mākslinieces - tekstilnieces izglītību nolēmu zīda šalli un pieskaņotu kaklasaiti pasūtīt pie meistara. Viņam tas noteikti izmaksās lētāk - materiāli meistaram jau sapirkti, roka piešauta. Un, ja būs brāķis, tad par to uztrauksies, pārzīmēs vai labos viņš, ne es. :)