FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu plānošana

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Kāzu dāvanas

Dāvana līgavainim

L
Liva_Livina 15.04.13. 10:31

Sveiki.
Sakiet, kādas ir idejas ko jaunais pāris pasniedz viens otram kāzās? Dāvanas, kādi pārsteigumi vai priekšnesums kāds varbūt?

7 komentāri
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
v
vejaslota 15.04.13. 13:34

Nekad nav redzēts par tādām dāvanām, vismaz publiski ne.... Vienu līgavaini gribēju pierunāt pirms mičošanas nodziedāt dziesmu savai līgaviņai, bet neizdevās(teicās, ka bušot ļoti satraucies un nekas labs nesanāks)...

P
Peerlite 15.04.13. 14:38 | Kāzu datums: 12.08.2012

pirmā dzirdēšana par šādu lietu - pašu kāzās vēl kaut ko viens otram dāvināt?!??
JŪS APPRECĒJĀTIES - lielākā dāvana
=)
P.S. bet varbūt citās kultūrās ir šādas tradīcijas, nezinu

Spicausis 15.04.13. 19:11 | Kāzu datums: 09.07.2014

Man liekas forshi kaut ko daavinaat. Mazaakas daavaninjas ( var buut gan leetaakas gan daargaakas) - aprochu pogas, kaklasaites saspraude, ja kaazas ir bazniicaa un pirms tam iets iesveetee var uzdaavinaat krustinju kjeediitee. Var uzdaavinaat iegraveetu atsleegas breloku ar kaazu datumu. Pajautaaju savam liigavainim un vinsh teica, ka arii daarga pildspalva vai iegraveetas shkjiltavas buutu forshi. Ja ir drosme var uztaisiit albuumu ar drusku pikantaakaam " liigavas" bildeem. Vai tikai vienu un ieraameet un uzdaavinaat. Var izshuut kaut ko ljoti miilju un personisku uz mutautinja ar ko kaazu dienaa aizkustinaajuma asarinju notraukt ( shito gan es pati domaaju vairaak savai mammai un viiramaatei). Un veel var vienkaarshi vakarinju laikaa piecelties kaajaas un visu priekshaa pateikt savam jaunajam viiram, ka vinsh ir pats labaakais un pats miiljaakais un, ka tev ir iipashi paveicies, ka esi vinja miileeta un vinjam liidzaas. No visas sirds.

Spicausis 15.04.13. 19:17 | Kāzu datums: 09.07.2014

Sheit Norveegjijaa ir tradiicija par taa saucamo " Riita daavanu", kuru viirs pasniedz sievai riitaa peec kaazaam. Vecos laikos tai bija jaabuut kaadai daargai mantai, rotai, zirgam vai kam tamliidziigam un taa bija domaataa kaa sava veida apdroshinaashana nebaltaam dienaam, ja nu ar viiru kas nelaags notiek, lai daamai buutu vismaz kaads atspaids uz briitinju. Patlaban tas vairs nav tik aktuaali, bet ir cilveeki, kas daavina viens otram apdroshinaashanas polises :)

R
Rockn´roll_Bride 15.04.13. 23:34 | Kāzu datums: 19.07.2013

Es kaazaas laikam esmu naskaaka uz daavanu pasuutiishanaam no vinja hehe .. taa kaa mums izpalika saderinaashanas gredzens , jo kungs nespeeja sagaidiit kameer to gredzenu dabuus un izpljaapaajaas , peecaak nevareeja atrast vienu kuru sen apaklaj biju raadiijusi kaa visskaistaako gredzenu ever un citu vinjsh negribeeja jo domaaju ka buushu viilusies, beigaas teicu, lai neko nepeerk ka taa pat driiz bus lauliibas gredzens un naudinja labaak kaazu budzjetam. Bet nesen ieraudiziju auskarus no taa pasha rotkalja kam bija tas gredzens un teicu ka taa buutu ideaala daavana kaazaas.. un veel esmu pasuutiijusi dziesmu no vinja, jo vinjshs savos 30 izdomaaja ka vinjam jaamaacaas gjitaara speeleet un es ar taadu norunu uzdaavinaaju to.
Pati nez ...Vienu briidi gribeeju atrast iegraveetu kabatas pulksteni ar kjeedi, kaads man teevam bija . Bet prieksh vienkaarhsi pieminjas lietas kuru paneesaas kaazaas peecaak meetaasies kapii baigi padaargi sanaak. Taa jau vareetu dziesmu nodziedaat, bet shim ritiigi neaptiik kaa es dziedu :D :D

Burvigaa 16.04.13. 09:17 | Kāzu datums: 13.07.2013

Ja es mācētu dziedāt, es nodziedātu viņam dziesmu. Mantiskas dāvanas nešķiet atbilstošas.

bonijaunklaids 16.04.13. 11:51 | Kāzu datums: 03.08.2013

ja ir vēlēšānās...var arī ko dāvināt...
bet vai ir tāda vajadzība-piemiņas lietas tāpat būs no kāzām...

Man gan ir doma uzrakstīt vēstuli topošajam,ko atstāt izlasīšanai naktī pirms kāzām vai kāzu rītā...jo nakti kopā nepavadīsism... bet to nevarētu traktēt kā dāvanu... bet kā mazu, mīļu pārsteigumu gan.

ja paši nekur pēc kāzām nebraucta-uzdāvini 2 brīvdienas kādā viesnīcā ar spā + romantisko piedāvājumu -pēc kāzām būsiet mazliet patīkami saguruši-tā tāda veldzīte un pārsteigums.
paliekošas vienmēr ir vērtslietas...ja vien vīrietis ir uz tādām kritis.
Ar tām pikantajām bildēm ir kā ir... savulaik uz Z-svētkiem biju domājusi mīļuma dāvināt... bet kaut kā citā sakarā sanāca runa..un viņam dikti nepatiktu,ka mani būtu kāds cits īpaši ne paŗāk apģērbtu fotogrāfējies...protams...var jau sameklēt sievieti fotogrāfi...tad jau labāk uzrīkot fotosesiju,kur viņš ir tas fotogrāfs pats...un tālāk jau ir neizbēgama notikumu virkne :D

bet man jau ar liekas-pašas kāzas ir kā dvāna viens otram, paši būsit kā dāvana viens otram+ ja viens ir ko sagādājis, bet otrs ne..tas kurš nebūs iedomājies sagādāt...lai arī būs parsteigts par davanu var justies slikti aiz tā,ka pats nav neko sagādājis.