FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu plānošana

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Kāzu dāvanas

Dāvaniņas viesiem

t
tidi 28.03.13. 18:44 | Kāzu datums: 15.06.2013

Sveikas meitenes!
Palīdziet izdomāt ko dāvināt - no rīta katram uzlikt pie šķīvja - kaut ko maziņu un ne pārāk dārgu...
Kāzas paredzamas jūnijā uz 100 cilvēkiem.

No Skrīveriem gotiņas pasūtīt ar īpašu papīrīti nav izdevīgi - min 5kg, kas kopā izmaksās ap 25 Ls.
Šokolādītes ar īpašu papīrīti arī sanāk diezgan dārgi.
Kaut ko ēdamu pašai taisīt - nebūs laika un gribēšanas.
Kaut kas neēdams - nevaru iedomāties kaut ko,kas maksās zem 0.20Ls/gab.

Paldies!

18 komentāri
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
l
laiminja_ 28.03.13. 19:01

Nesaprotu, vai tas vajadzīgs? Nav kur naudu likt vai gribas izrādīties? Tas ir modes kliedziens un ne vairāk.

a
aliensa 28.03.13. 21:50 | Kāzu datums: 17.08.2013

mēs uztaisījām mazus linu maisņus, kuros būs kumelītes.... maisiņi ir ļoti skaisti noformēti, man pašai ļoti patīk, ceru, ka viesiem arī patiks! :)

a
aliensa 28.03.13. 21:53 | Kāzu datums: 17.08.2013

Aizmirsu piebilst, ka šīs dāvaniņas pasniegsim viesiem pēc mičošanas, tas ir tāpēc, lai varētu pie katra viesa pieiet un pasniegt dāvaniņu, pateikties un apvaicāties, kā jūtās viesi!

z
zuzuz 28.03.13. 23:11

Mēs arī domājam par mazām dāvaniņām. Kapēc laiminja domā, ka tas ir modes kliedziens vai naudas tērēšana? Mēs dāvaniņas domājam paši taisīt. Pašai jau mazas kastītes taisām, kur uz 40 cilvēkiem tas izmaksās 3ls (papīrs). Un domājam kādas mazas dāvanīnas, arī pašu rokām taisītas.

Spicausis 28.03.13. 23:13 | Kāzu datums: 09.07.2014

Man shkjiet, ka taa nebuut nav izraadiishanaas, taa ir pateiciiba par to, ka tas viesis velta savu briivo laiku un citus resursus, lai piedaliitos juusu iipashajaa mirklii.

100 viesu ir daudz, ja buutu mazaak, tad es ieteiktu uzrakstiit katram mazu, personisku veestuliiti. Papiirs un aploksniites iekljaujas summaa. Varbuut maajaas cepti cepumi tomeer prasa mazaak darba? ;)))

bonijaunklaids 29.03.13. 00:23 | Kāzu datums: 03.08.2013

nesen Timmari nopirku organzas maisiņus -mazus-sanāca 0,07Ls gabalā..tagad domāju ar ko pildīt.
Visticamāk kādu šokolādes veidojumu vai ko citu kāram zobam -ko liksim viesiem uz spilveniem viesu namā..tāds mazais sagaidīšanas nieciņš. (lai gan neplānots...vienkārši ieraudzīju,ka ir kāzu krāsā-nenoturējos nopirku)

man pašai par tām paliekosājām dāvanām ir divejādas jūtas (negribu nevienu konkrēti aivainot...un tās tik manas sajūtas)- bieži vien viņas man asociējas ar KURBĀZNI-dāvanu,ko likt nav kur, bet ārā mest ar neērti...
bet katrs jau savu viesus zina vislabāk un protams novēlu izdošanos gatavošanas procesā.

man patīk ideja par cepumiem-tos var pagatavot kādu dienu iepriekš un recepšu klāsts gan jau ka ir diezgan plašs. kaut tās pašas piparkūkas varētu būt kā kičīgs akcents vasarā- nelielas sirsniņas ar dekoriņu.

R
Rockn´roll_Bride 29.03.13. 16:53 | Kāzu datums: 19.07.2013

Man draugi kaazaas visiem bija sagaabojushi pashataiisiitas ziepiites. Likaas forši un praktiski, bet ja taas būtu kautkad veikala pirktas tad neliktos tik forši . Bet ja taas nebūtu paštaisītas tad nebūtu tas. Bet var kādās interesantām papīra tūtiņās salikt nedaud kādas končiņas, piem. Jūras akmentiņus, Mand'M vai haribo laacíšus

LindijaK 29.03.13. 17:44 | Kāzu datums: 13.07.2013

Mes plānojam nopirkt nelielas burciņas un paši savārīt kko iekšā liekamu! :)
Uz sāna līmēsim paštaisītu pateicību un virsū mežģīni ar atlasa lentīti...
Līdz ar to mums sanāk tikai atrast burciņas, jo pārējais jau ir! :)

Lumara 29.03.13. 20:55 | Kāzu datums: 01.06.2013

Pašcepts cepums man arī ļoti patīk. Ja ir 100 cilvēki tad tas nesanāk arī dārgi. Var uz līmējošā papīra uzdrukāt piemēram - " Paldies par piedalīšanos" , ietīt cepumu kādā papīrā un ,lai netaisas vaļā, aizlīmēt ar iepriekš minēto novelcenīti. Ja gribi, lai redz Tavu rokdarbu, tad uztaisi plēves maisiņu un ar kāzu krāsu lantīti aizsien. Pateicības vārdus vari piesiet ka mazu kartiņu. Mīļi, garšīgi un nav dārgi.

M
MaijaG 29.03.13. 23:06 | Kāzu datums: 10.08.2013

Sasien dažus cepumiņus kopā līdzīgi kā šeit:
http://www.thegirlcreative.com/2013/03/25/white-chocolate-confetti-cookies.html
Vai arī ietin sviestpapīrā un tad apsien ar lentīti, klāt vari piesiet mazu lapiņu ar "paldies".

r
rozaa 01.04.13. 13:31

es jau pašā sākumā nolēmu, ka viesu dāvaniņas tiks pasniegtas pirmajā vakarā nevis pusnaktī vai no rīta, bet pie vakariņu galda uz šķīvjiem jau stāvēs. nolēmām, ka tās būs mazās burciņas pildītas ar vīriešu zapti (tomāti, paprika utt). BET tagad kad sāku apjaust, cik izejvielas vajag un cik kg vajadzēs ievārīt...izskatās padārgi un galvenais-ķēpīgi ļoti! Jo tā nav pavisam viegli pagatavojama. Vīriešu zapti gribējās tieši dēļ tā, ka kāzas arī svinam uz vasaras un rudens robežas un tā tomēr nav tāda ikdienišķa lieta gluži. Tagad sāku domāt, kā būtu ar kādu ievārījumu mazā burciņā? Bet jūtos tā, it kā pati sevi pieviltu, jo pusgadu apt.domāju par to vīriešu zapti un tagad padodos.
LindijaK, kas jums būs?

LindijaK 01.04.13. 13:34 | Kāzu datums: 13.07.2013

Mēs domājam par kādu zapti vai arī riekstiem medū.... Īsti vēl nez...
Pamēģināšu pāris reizes šo to savārīt un tad izdomāšu, kas vairāk mums atbilst!

j
joolija 05.04.13. 10:39 | Kāzu datums: 06.07.2013

Es nopirku ledenes čupa- čups tipa ar sirdi virsū. Likšu klāt galda kartēm.
Sanāca ļoti lēti un smuki :) Nekas liels, bet šis nieciņš piedos "rozīnīti".

vipo 05.04.13. 11:17 | Kāzu datums: 06.07.2013

Mums būs "personificētās" medus burciņas. :)

lafija 06.04.13. 13:03

es dāvināšu zāļu tējas, kas ir ievāktas manu vecāku laukos.

Spicausis 06.04.13. 14:27 | Kāzu datums: 09.07.2014

Man vieniem draugiem bija sataisiitas piespraudes ar kaazu logo. Ljoti smuki bija. Un vienam citam draugu paarim bija tik forshas dziesmu graamatas, ka taas mees veel gadiem peec tam vazaajaam liidz visaados piknikos, laivu braucienos un vcitos pasaakumos, kur pie ugunskura var padziedaat :)
Mums pashiem ariiir doma par neeedamo daavanu jeb KURBAAZNI (gjeniaals termins btw) - mees gribam pudelju attaisaamos, veelams atsleegas formaa, jo es redz esmu izdomaajusi, ka kaazaam vajag ne tikai kraasas un stilu, bet arii teemu. Muuseejaa buus "laimes atsleega".

i
inita337 07.04.13. 01:29

Spicausis - es arī esmu izdomājusi ne tikai krāsu un stilu, bet arī tēmu :D Kaut kā taču pašai sev viss jāsarežģī, lai ir ko ķimerētiesī! :D
Man jau ir iegāātas spilventiņkastītes un mini aploksnītes. Vīriešiem būs aploksnītes, zinu, ko likšu iekšā, sievietēm spilventiņkastītes, bet vēl nezinu, ko likšu iekšā. Droši vien kādu gardumu. Varbūt kaut ko no Skrīveru saldumiem, jo abi ar līgavaini pēc izcelsmes esam skrīverieši.

I
Innis 10.04.13. 18:00

mums arii medus. No draugu vecaaku dravas pirksim medu un pildiisim burcinjas, kok pirkaam Tiger Tiger. Klaat liksim ziimeetes ar vaadiem, taatad daavaninjas kalpos arii kaa galda kartes.