FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu plānošana

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Kāzu dāvanas

dāvana jaunlaulātajiem no visiem viesiem

l
latvija 19.02.13. 09:41

Es kā vedējmate, gribētu jaunlaulātajiem uzdāvināt kādu dāvanu par piemiņu no kāzu dienas, lai būtu iesaistīti visi ciemiņi, bet nevaru izdomāt ko.. varbūt kāds var ieteikt kādu domu.. negribu dāvinat tradicionālo viesu grāmatu ar laba vēlējumiem un māla podu ar viesu parakstiem...

3 komentāri
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
Z
ZaneLiepa 19.02.13. 10:32

Es varu ieteikt vienu jauku dāvaniņu no visiem viesiem. Vismaz man šī ideja ļoti patīk un savās kāzās arī kaut ko tādu gribētu saņemt. Tev vajadzīgs audeklis ar rāmi un krāsas. Kamēr pāris pēc ceremonijas dodas ar vedējiem nelielā izbraukumā (ja tāds būs), palūdz, lai katrs ciemiņš uzimē kaut ko uz audekļa un parakstās - gala rezultātā viesiem sanāks interesants mākslas šedevrs, kas varēs priecēt pāri vairākus gadus.

l
latvija 19.02.13. 10:31

Super =)

e
elona 19.02.13. 09:48 | Kāzu datums: 22.06.2013

uzrakstīju Tev vestuli, bet atcerējos ka man ir paraugs ari no i-neta. pievienošu bildi :) Bet ja vēlies mūsu plakātu redzet, varu aizsūtīt uz meilu ;)