FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu plānošana

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Kāzu dāvanas

Simboliskas dāvanas viesiem

A
Aleksa221 07.06.11. 11:41

Sveikas meitenes!
Man radās doma kā simbolisku dāvaniņu uztaisīt mazos ziepju gabaliņus ar sausiem ziediņiem, skaisti iesaiņot un uzlikt ar galda kartēm....
Beet vai būs tā smuki likt uz galda ziepju gabaliņus? Protams, ja iesaiņo kārtīgi, tad smarža neizplatās... bet tāpat uz galda....
gribētu zināt vairākuma viedokli... Jo pati doma man patīk, bet vai likt uz galda ar galda kartēm? :(

7 komentāri
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
linduciitc 10.05.12. 21:59 | Kāzu datums: 07.07.2012

Mums līdzīgas idejas- tikai man bija doma iekšā likt kaltētu lavandu!!! Un arī tillā... Tagad apsveru domu likt iekšā vannas lavandas bumbiņas...

nosey_angel 10.05.12. 22:30 | Kāzu datums: 11.08.2012

Cik kāzās mēs esam viesojušies, dāvaniņas (tiesa simboliskas) vienmēr ir tikušas pasniegtas un man patika, vēl tagad ir skaisti. Citi dāvāja svečturi, citi karotītes. Liekas, ka tā mīļi, ka par Tevi padomā un tas jau "pieiet pie pūra dalīšanas", tā kā kāzās būs paši tuvākie draugi un radi, tad kapēc gan nedalīties priekā par jaunas ģimenes veidošanos?

nosey_angel 10.05.12. 22:31 | Kāzu datums: 11.08.2012

Vienkārši, bet skaisti! Esmu redzējusi lavandu šāda veida maisiņos, Kalnciema ielas tidziņā, no kurienes tad es arī aizguvu šo ideju. Tikai pagaidām neesmu atradusi perfektu krāsu, jo šīs ne pārāk, bet nu idejas un paskatīties kā sanāk - kāpēc gan ne?

d
danstan 11.05.12. 09:34 | Kāzu datums: 16.06.2012

ja ir mazas kaazas - 10, max 20 cilveeku, ok, var arii visiem daavinaat. bet ka kaazas ir ar 50-100 cilveekiem? visiem daavinaat?.. jaabut miljonaaram, :D

nosey_angel 11.05.12. 11:32 | Kāzu datums: 11.08.2012

Mums būs 70 cilvēki. Ja pats iegulda darbu, izmaksas nav tik lielas!

linduciitc 11.05.12. 12:51 | Kāzu datums: 07.07.2012

Mums būs pāri pa 100 viesiem un darīšu visu pati- kopā ar topošo taisīsim bumbas...

Jā- es arī ideju smēlos no Kalnciema ielas lavandas tirgotājiem, kas nu ir mani paziņas- gatavos man pušķi un visādi citādi palīdzēs ar lavandu!!! Iemīlējos lavandā tieši uz Kalnciema ielas....

R
RBR 22.03.17. 17:50

Esam pasūtījuši ziepītes kā dāvanas, paludzam lai ir vajāk aromāts, un arī likām uz galdā - bija ļoti skaisti, jo ziepes izgatavoja mūsu kāzām atbilstošā krāsā un formā (mums bija jūras stilā un bija skaisti gliemiežvāki) un svētku laikā izskatījās kā dekors.