FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu plānošana

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Kāzu dāvanas

vai savam jaunajam vīram ko dāvināsiet ?

Zhagatinja 21.10.10. 23:29 | Kāzu datums: 15.07.2011

Mani nodarbina jautaajums , vai Juus savam miiljajam viiram daavinaasiet ko kaazu dienaa ?
Es tieku lutinaata ljoti no vinja ar greznuma lietaam , ar pulkstenjiem un un un nevaru vien uzskaitiit, ko tik vinjsh ik pa briidim daavina ar tekstu - skaistaam meiteneem, skaistas lietas jaaneesaa .... un man gribaas vinjam ko jauku uzdaavinaat muusu iipashajaa dienaa, bet ko ....
kaa ar jums, juus vinjam ko iipashu daavinaasiet

20 komentāri
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
s
spafruit 22.10.10. 10:14 | Kāzu datums: 06.08.2011

Mēs viens otram kāzu dienā dāvināsim mīlestību un laulību gredzenus :)

u
ulula 22.10.10. 12:24 | Kāzu datums: 21.08.2010

Tas , manuprāt, ir ļoti individuāli. Ja ir velme kaut ko dāvināt- dari tā un neviens nevarēs pateikt, kas labāk dāvināms. Viss atkarīgs no jums diviem un jūsu attiecībām.
Viens vīrs priecāsies par , pirmā kopīgā aliņa korķīti ar kāzu datuma gravējumu, cits par zelta ķēdīti, cits par vēl kaut ko- ļoti individuāli :)

i
ilze_egle 22.10.10. 13:09 | Kāzu datums: 05.01.2004

Mēs viens otram dāvinājām labu noskaņojumu, prieku un daudz smieklus.
Man liekas, ka labāka dāvana, ko otram pasniegt kāzu dienā, ir spēja nekreņķēties par niekiem, jo katrās kāzās gadās kādi misēkļi.

Lindukiii 22.10.10. 13:14 | Kāzu datums: 02.07.2011

es savam virinam kazu rita pasniegsu skaistas aprocu pogas, ko vins vares nesat musu kazu diena un ari velak, kad velesies :)

s
sicilia 22.10.10. 13:21 | Kāzu datums: 05.09.2009

Njā, mēs arī kāzu dienā viens otram dāvinājām gredzenus un viens otru:)
pirms kāzām ar vīru par dāvanām runājām un secinājām, ka viens otram esam labākā dāvana :D

p
plume 22.10.10. 15:14

Lindukii, vai apročpogas jau atradi? Rīgā man neviena īsti nepatīk!

Zhagatinja 22.10.10. 17:04 | Kāzu datums: 15.07.2011

jaa biju arii domaajusi par aprocu pogaam ar iegraveetiem inicaaljiem :)
paldies

evitarik 22.10.10. 23:39 | Kāzu datums: 10.07.2010

Mees viens otram daavaninju pasniedzaam peeckaazu dienas riitaa. Taadeelj to arii sauc par Morning Gift, bet to, protams, katrs dara kaa grib :) Uzdaavinaaju pulksteni un pretii sanjeemu rotaslietu. Un, protams, pashaa kaazu dienaa miilestiibu!

Lindukiii 22.10.10. 23:47 | Kāzu datums: 02.07.2011

plume, es kazu davaninu vel neesmu nopirkusi, bet jau k-kad kad pirku gadadienas davaninu sogad, cartier veikala noskatiju fantastiski skaistas aprocu pogas....vel pastaigasu pa citiem veikaliem, bet nu vismaz zinu,ka ir vieta,kur ir tas,kas man dikti patik :) par to kads piedavajums riga, nemaku spriest, jo davaninu pirksu k-kad maija vacija...
evitarik, ir gan peckazu dienas rita davana, gan ari kazu dienas davana....abas parasti nedavina, bet izdoma kuras dienas davanu velas pasniegt...

O
Orchidey 23.10.10. 17:06

Es uztaisīju fotogrāmatu ar mūsu kopīgām bildēm un aprakstiem kopš pirmās iepazīšanās dienas.
Pirmajā lapā kā uzraksts: Manam vismīļākajam vīriņam! un pantiņš kas mums bija kāzu ielūgumos. Viņam ļoti patika un fotogrāmata stāvēja uz dāvanu galda, viesi varēja skatīties kamēr gaidīja jauno pāri. :)

Zhagatinja 23.10.10. 18:42 | Kāzu datums: 15.07.2011

jaa, gribeetu jau pulksteni vinjam daavinaat , bet vinjam paaris jau ir un vinjam jaauzmeera un pagaidaam esmu pie aprochu pogaam :)

un jaa fotograamata arii ir laba un jauka doma :)

Daniela 24.10.10. 19:44 | Kāzu datums: 08.09.2012

Manuprāt, vajag kaut ko individuālu. Noskaidro jau iepriekš ko viņš vēlas, un tad jau būs vieglāk. Nav jau tieši jājautā. bet no ikdienas, sevišķi, ja cilvēki dzīvo kopā, ir iespējams padomāt, kas ir tāds, kas viņam liktu smaidīt un atgādinātu par "jūsu dienu".

Bet tu pati vislabāk zini savu vīrieti uzticies sev un savai sirdij!

M
Moonman 02.08.11. 14:35 | Kāzu datums: 13.08.2011

Ko, meitenes, Jūs ieteiktu dāvināt topošai sievai? :)

S
Shokoloko 02.08.11. 15:41 | Kāzu datums: 03.09.2011

Moonman, man patikti, ja mans mīļotais būtu uzrakstījis man kāzu rīta vēstuli, ko iedevis, kādam pie kā iepriekšējā naktī gulētu, lai man iedod kāzu rītā pie brokastīm. Tas būtu tāds fantastisks emociju pacēluma brīdis jau pie brokastu kafijas :)

Bet, ja no materiālām dāvanām, tad grūti spriest, kas tavai topošajai sieviņai patīk. Varbūt kādu smuku zelta kuloniņu vai rokassprādzīti.

_
_santa 02.08.11. 16:50 | Kāzu datums: 26.08.2011

Man arī ir doma par aproču pogām! :) Laikam taada populaada daavana.. :D Bet nemaz nezinu uz kuru pusi skriet vinjas mekleet!!! :)
Meitenes, vai nezinat, kur Latvijaa var nopirkt smuku pirmaas naksts veļu, ko jauno vīiru pakaardinaat? :) Esmu izstaigaajusi La Senzu, Laumu, V.O.V.A, Trimphu .. Un nekaa! :(
Veel peedeejaa ceriiba ir ROSMES apakšveļa!

Zhagatinja 03.08.11. 13:14 | Kāzu datums: 15.07.2011

kaaazu apakshvelja gruuti arii man bija atrast , kaardinaashana ir jauka lieta ..... bet no savas pieredzes guleet aizgaajaam 6 30 no riita , ieritinaajos savam viiram azotee ..... taa bija sveetlaime , nebija praata nekaadas kaardinaashanas .....

_
_santa 05.08.11. 01:50 | Kāzu datums: 26.08.2011

Peec gaajiena uz apakšveļas veikalu ROSME varu teikt, ka velja kaardinaashanai tur nav baigi skaistaa, bet atradu velju kas bija IDEĀLA kas jaavelk zem kleitas! IVORY kraasas komplekts un bez viileem... Un cena vairaak kaa superiiga! Vienkaarshi paarlaimiiga esmu, ka atradu, jo KRUTAJOS veikalos nekas taads nebija! :) Taa, ka iesaku jebkurai ieiet taa pat vien rosmee.. :)

I
Ilvux 06.08.11. 18:55 | Kāzu datums: 19.08.2011

Man superigu velinu atveda masa,biksites bez suvem,uz krusturi,tadu ka blodinas,kur nekas neredzas..

A
Aions 08.08.11. 21:44 | Kāzu datums: 18.07.2009

Es pirku Stockmann

k
katherina23 24.08.11. 14:43 | Kāzu datums: 03.03.2012

Hmmmm - es vispār nebiju iedomājusies, ka mums vienam otram kaut kas jādāvina ... Man šķiet, ka laulība jau būs lieliska dāvana abiem :D Visa tā gatavošanās ... No otras puses man šķiet ļoti skaisti, ja muzikāli cilvēki velta dienas laikā otram kādu skaņdarbu/dziesmu vai tml.