FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu plānošana

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Kāzu dāvanas

Kāzu cenas un dāvanas

Kitana 20.04.10. 22:40

Sveikas meitenes!
Man tāds jautājumiņš jums..mazliet stulbs, bet nu tomēr :)
Cik jums izmaksāja kāzas, cik viesu bija un galvenais...cik naudas beigās jūs saņēmāt dāvanu veidā!? :D

20 komentāri
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
Pavels_santa 21.04.10. 14:11 | Kāzu datums: 15.08.2010

jautajums nav muljkjigs, bet paskaties sadaljaa pieredze, tur ir visas atbildes uz tevis uzdotajiem jautaajumiem, pat vel vairak :)

V
Vin:) 21.04.10. 14:15 | Kāzu datums: 24.07.2010

Tikai neapvainojies - šis komentārs nav domāts kā uzbrauciens :)

)Par tām dāvanām jautā, lai saprastu, vai atpelnīsi? :):):) katram taču viesi ir ļoti dažādi - kādam vairums uzņēmēju, citam bezdarbnieku..nedomāju, ka tas ir salīdzināms un citu pieredze par sadāvināto naudu ko dos... man šobrīd pat prātā nav ienācis skaitīt, cik man mani viesi varētu sadāvināt kāzās...

Vienkārši - interesanti, kāpēc citām līgaviņām šāda info ir aktuāla?
Mūsu 100 cilvēku kāzas uz divām dienām, šķiet izmaksās ap 3000 latiem

a
aurora 21.04.10. 14:18

mums uz 50 viesiem sanāks šī pati summa un nevaram saprast, kā un kur ko vēl, lai ieekonomē :(

a
aija_p 21.04.10. 14:21 | Kāzu datums: 17.07.2010

es pat nedomāju cik kurš uzdāvinās un cik sanāks kopā, un ko nu kurš būs izdomājis. tas tiešām neuztrauc... vienīgais man gribētos, lai vismaz kāds uzdāvina mazliet naudiņas (tiešām mazliet), lai varētu uz kādām pāris dienās tepat LV kaut kur aizbraukt atpūsties - kaut vai ar teltīm.
kad mums prasa, ko dāvināt, tad smejamies, ka neko nevajag, ar visu esam jau apauguši. tikai derētu panna, blenderis un telts :D vairāk neko nevajag!
bet tiešām nedomāju par to vai atpelnīsim naudiņu - šie ir svētki mums ar tuvākajiem cilvēkiem. lai vai cik mazs sanāktu budžets, zinām, ka visi sapratīs, ka tomēr neesam miljonāri. tā ir mūsu diena, mūsu svētki un tās tak ir mūsu kāzas! :)

V
Vin:) 21.04.10. 14:23 | Kāzu datums: 24.07.2010

mums ļoti daudz ieekonomē telpas - tās ir pilnīgi bez maksas - gan svinēšanai, gan gulēšanai, alkoholu arī izdevās dabūt krietni lētāk un galdus - ēdienus utt. nesūtām kafejnīcā, bet gatavos kāzu saimnieces, daļa produktu būs no pašu vecāku saimniecības, kas ir nesalīdzināmi lētāk, kā, ja vajadzētu visu pirkt, līdz ar to arī ietaupījums krietns :)

boba 21.04.10. 14:29 | Kāzu datums: 10.07.2010

Kitana, neuztraucies, jo es domāju ka mūsu laikos mazāk vai vairāk dāvina naudu aploksnēs,
vienīgi tiem, kuri nevar atļauties - nopērk kaut ko noderīgu vai sirdij tīkamu
galu galā - dāvanas neizvēlas ;)
es arī plānoju kāzas, pagaidām ar 120 viesiem, mūziku, fotogrāfu, video, kāzu kleitu, uzvalku un ziediem visam ... Hmmm apmēram 2 000 Ls , bet nu domājam šī summa pieaugs jo jāpiepilda pūra-lāde un ak gandrīz aizmirsu alkohols, nu tad galu galā ... 2500 - 3000 Ls

Lai izdodas ;)

a
aija_p 21.04.10. 14:32 | Kāzu datums: 17.07.2010

kur ietaupīt? ietaupīt var uz daudz ko. viss atkarīgs no tā vai visu gribi jau gatavu dabūt vai arī esi ar mieru taisīt pati. piem., mīļāk un personīgāk ir taisīt pašiem ielūgumus, mašīnas dekoru arī pats var sataisīt, ja ir kaut kāda sajēga par floristiku (pietiek pat ar minimālu), vai arī kādai draudzenei, kas no tā ko saprot, palūgt uztaisīt, arī par kāzu auto var izvēlēties kādu auto no radu pulka, nevis īrēt limuzīnu utt....
mēs paši daudz ko taisīsim paši - un tas būs vēl foršāk, jo tomēr mūsu darbs un no sirds - būs personiskāk.

s
sicilia 21.04.10. 14:42 | Kāzu datums: 05.09.2009

Godīgi? es nesarēķināju, cik daudz mums uzdāvināja. vispār mans mērķis rīkojot kāzas, nebija, lai man atmaksātos šis pasākums, lai es nopelnītu, lai iegūtu krutas dāvanas.
Jau iepriekš minēju - visiem, kas prasīja, ko dāvināt teicu, lai atnāk paši.
Ja man būtu žēl naudas, es kāzas netaisītu. Vienkārši ar vīru aizietu un salaulātos. Kāzas taisījām, lai pašiem un mums mīļajiem ir jauka 1,5 diena:) un tā bija.
kāzas izmaksāja apmēram 3000 ls bija kopā 37 cilvēki

a
aurora 21.04.10. 14:53

Tavi ieteikumi diemžēl nederēs, jo ielūgumus gatavojam paši, viss kas saistīts ar floristiku un pat daļa ziedu būs pašu rociņām veidots, kāzu mašīnu neīrēsim...

mums dārgākais ir tieši viesu nams, ēdināšana un izguldīšana... un tā nav nekāda pils... vienkārši viesu nams.

P.s. atvainojos, ka nedaudz tēmu piesārņoju.

a
aija_p 21.04.10. 14:57 | Kāzu datums: 17.07.2010

jā, saprotu, ka viesu namiem krīze ir pļaujas laiks. ir mazliet skumji, ka plēš tādas naudas! tādas pašas plēsa treknajos laikos un tādas pašas arī tagad :( tas ir skumji. tur jau arī tā lielākā daļa budžeta aiziet.

V
Vin:) 21.04.10. 15:34 | Kāzu datums: 24.07.2010

a cik Jums izmaksā? varbūt ir vērts ko citu vēl sameklēt? vai līgumi jau noslēgti?
vienkārši, es darbā ar pasākumus regulāri rīkoju, un zinu, ka ir daudz viesu nami, kam ir tīri saprātīgas cenas, tikai vajag pameklēt :)

Kitana 21.04.10. 15:58

Nu jā...ne jau tas, ka mēs gribētu piepelnīties uz kāzu rēķina, bet mums ir ļoti sarežģita situācija...Tagad remonts mājās, nekas vēl īsti nav iekārtots, bet kāzas nu ļoooti gribas, kaut gan tādas nelielas, tikai tuvāko cilvēku lokā, bet nu tomēr...Un ja nu mēs tagad izvēlamies taisīt kāzas, tad nu skaidrs, ka neko vairs nevarēsim atļauties... Tāpēc jau gribas zināt, ja taisām kāzas, tad cik aptuveni naudas varētu sadāvināt...
Ja mums būtu pietiekoši daudz naudas, tad, protams, mēs arī nekad neiedomātos skaitīt cik mums sadāvina vai tamlīdzīgi... Jebkurā gadījumā mums arī svarīgi, lai tuvi cilvēki būtu blakus, bet nevar jau aizmirst par visu pārējo, ļauties emocijām-ņemt un iztērēt naudu nepadomājot ne par ko...Ceru, ka pareizi mani sapratīsiet :)

Kitana 21.04.10. 16:02

Nu tas skaidrs, ka lielāko daļu visa taisīsim paši...nemaz prātā neienāktu tādas lietas kā kāzu ielūgumi, rotājumi utml. pirkt...Bet jebkurā gadījumā kāzas nav pasākums, ko var par 100 Ls sarīkot...un pat ne 500...

v
veta123 21.04.10. 16:17 | Kāzu datums: 07.08.2009

Var sarīkot gan pa 100, gan 500 Ls, tikai ir jautājums - vai to vēlas darīt?

V
Vin:) 21.04.10. 16:26 | Kāzu datums: 24.07.2010

Es ieteiktu sākt no otra gala - saprast, cik varat atļauties, lai nebūtu jādzīvo uz maizes un ūdens.. Un, no tā izejot, arī skatīties - ko un kā svinēt. Nu nepateiks Tev neviens no mums, cik Tavi viesi sadāvinās :) un, ja nu nesadāvina? ja visi izlemj samesties un uzdāvināt ceļojumu...
Mēs sākām tieši no šī - cik varam atļauties un tad arī rīkojam, neskaitot naudiņu viesu makā un nezīlējot, cik šie mums atmetīs..

s
sicilia 21.04.10. 16:31 | Kāzu datums: 05.09.2009

Vispār ne jau mums tevi jāsaprot, bet taviem potenciālajiem viesiem :)

nezinu. mēs sākām ar to, ko varam atļauties un kad varam atļauties. Ja nevarētu atļauties, kāzās man nebūtu tādas kleitas kā bija, nebūtu tik daudz cilvēku, cik bija un svinības būtu nevis viesu mājā, bet omes mājas dārzā. Ne ar tādiem gal;diem kā bija, bet ar pieticīgākiem. utt.utt.

Kitana 21.04.10. 16:48

Nu jā, saprotams, ka ieteupīt jau var daudz uz kā...bet par tiem 100 Ls jebkurā gadījumā kāzas nesanāks,ja nu tiaki vienkārši aizet sarakstīties dzimtsarakstu nodaļā kādā vecā kleitā un ar vislētākajiem gredzeniem, bet nezinu nevienu pāri, kas sev tādas kāzas vēlētos :)
Es jau tāpat ar mieru kleitu nomāt, gredzenus taisīsim no sava zelta, bet tā būs pamaz, tāpat klāt vēl jāpiepērk..No viesu nama arī atsakāmies, būs restorānā, kur māte strādā un tur jau iespējams atlaides lielas būs, pat līdz 4 Ls no cilvēka, kas, man liekas, ir smieklīga nauda kāzu galdam...Nu jā, rotājumus paši, bet tam jau arī nauda paliela vajadzīga...Jā, cik žēl, ka mīloši cilvēki ir spiesti tērēt tik lielu naudu, lai vienreiz dzīvē sarīkot tiešām labus svētkus sev..

a
aija_p 21.04.10. 17:02 | Kāzu datums: 17.07.2010

ja labi grib, tad visu var!
mums piem nebūs kāzas par n-tajiem tūkstošiem - taču tuvāko cilvēku lokā. un ne ar sausiņiem un ūdeni. visu var, ja paši grib. ir zināms teiciens - jo vairāk naudas, jo vairāk vajag! tā ir arī ar kāzām!

S
Sintra 21.04.10. 17:37 | Kāzu datums: 22.08.2009

Kad es precējos, cerēju, ka neviens naudu nedāvinās, bet kaut ko saimniecībā noderīgu - nu bet, protams, uzdāvināja. Cik - neteikšu, bet sanāca sapirkt lietas, kas sen jau vajadzīgas.

Kāzas 2 dienas, dzeršana apmēram vēl 6 mēneši uz mūsu rēķina (jo daudz šmiga palika pāri), viesu skaits 40, izdevumi +/- 2000 Ls

Kerija24 21.04.10. 18:07 | Kāzu datums: 07.08.2010

Mums kāzas uz 70 cilvēkiem šķiet izmaksās virs 5000 latiem. Mums dārgākais ir viesu nams un ēdināšana-lai gan nav nekas īpašs, ekstra (Laumas dabas parks). Mēs paši taisam ielūgumus un visu mēģinam darīt paši, tomēr izmaksas ir WOW...lielas. Nesaprotu kā jūs meitenes varat uzrīkot kāzas par mazākām naudiņām.