FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu plānošana

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Kāzu dāvanas

Dāvana saimniecei

G
Gaby 05.02.10. 09:12

Sveikas, meitenes!
Vai plānojat dāvināt dāvanu viesu nama saimniecei? Mums ir jauka, atsaucīga saimniece. Gribētos īpaši pateikties viņai par ieguldīto darbu. Ko ieteiktu dāvināt?

4 komentāri
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
bubītis 05.02.10. 09:43 | Kāzu datums: 15.05.2010

Ja saimniece būtu personīgi pazīstama, tad padomātu. Bet nu citādi gan laikam neienāktu prātā, viņa taču dara savu darbu, un Tu viņai par to samaksāsi. Nu nezinu, šuvējām, pavāriem, muzikantiem, fotogrāfiem par labi padarītu darbu taču neviens parasti nedāvina dāvanas, kaut gan daudzi no viņiem savā darbā ieliek sirdi un dvēseli. Nu bet ja līdzekļi atļauj... Un kā ar pašu saimnieci - cik viņa to novērtētu? Pieņemu, ka Jūsu kāzas viņai būs vienas no entajām sezonā.

v
veta123 05.02.10. 09:45 | Kāzu datums: 07.08.2009

Mēs nedāvinājām, jo attiecības izveidojās formālas. Kā pakalpojuma sniedzēja ar ņēm\eju, tāpēc nejutu vajadzību ko dāvināt. Savukārt muzikantiem un galda meitenēm gan dāvinājām, jo sadarbība bija antastiska un ar vienu no mūziķiem tagad esam labos draugos. Tā ka jāvadās pēc tā, ko saka sirda. JA VĒLIES, DĀVINI!!!

p.s. Galds meitenēm dāvinājām medus burciņu un lina dvielīšus, muzikantiem - labu konjaku.

D
Desperado 05.02.10. 13:34

Mēs uzdāvinājām pa pudelei vīna (kas palika pāri) gan viesu nama saimniecei, gan galda klājējai. Muzikantiem viskiju. Auto šoferim šampanieti. Varbūt vēl kādam kādu dzērienu, vairs neatceros.
Nedomāju, ka vajag kaut kādas speciālas dāvanas gatavot - kā jau te iepriekš minēja, viņi taču dara savu darbu un Tu viņiem par to maksā.

l
laupītājmeita 05.02.10. 17:54

Vispār jau ir pieņemts pa kādam niekam uzdāvināt arī saimniecei:) Kaut kā nepieklājīgi izklausās - galda meitām pasniedz dāvaniņu, bet saimniecei, kura reāli ir ieguldījusi daudz vairāk darba, nekā.
Cik atceros no kāzām, saimniecēm vienmēr tika vismaz pa priekšautiņam vai suvenīram, vakara vadītāji izsauca un pateicās, kāds vēl izdancināja un uz veselībām iedzēra.
Arī pasākuma beigās vienmēr atstāja pāris kvalitatīva alko pudeles.