FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu plānošana

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Kāzu dāvanas

Cik lielu summu būtu pieklājīgi dāvināt kāzās?

l
lauraperla 05.01.10. 16:57

Zinu, ka tas ir atkarīgs no katra paša rocības, bet tomēr, cik liela summa būtu pieklājīga dāvinot kāzās?

8 komentāri
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
L
Laila.m 06.01.10. 08:32

Mums no pāra bija, apmēram, 20-30Ls, protams pāri gados, kas to varēja atļauties, no pāra dāvināja 100Ls, vai arī viena radu ģimene uzdāvināja 100Ls. Vai arī, ja ir draugu bariņš, var noapaļot summu mazliet uz augšu vai uz leju. Kopumā kā viesim uz 20Ls noteikti vajadzētu rēķināties. Godīgi sakot, jo lielāka bija summa, jo neomulīgāk mums palika vērt nākamās aploksnes, jo neaicinājām jau viesus naudas dēļ.

v
veta123 06.01.10. 08:47 | Kāzu datums: 07.08.2009

1. summa ir jāizvērtē no pašu rocības (arī mūsu viesu vidū bija ģimene, kas nevar dāvināt 50ls un mēs to pieņemam)
2. cik tuvs ir jaunais pāris
3. arī mazu summiņu var skaisti pasniegt, kas radīs jaunam pārim prieku un apbrīnu.

Mums bija līdzīgi, kā Desperado un Laila.m... summas bija no 15 (no cilvēka) līdz 500 (no ģimenes).

s
smaidosa 06.01.10. 10:51 | Kāzu datums: 18.07.2009

piekrītu, ka nav noteiktas summas- galvenais izdomāt, kā to pasniegt :) Mums bija baigi smieklīga viena dāvaniņa, kur brāļi ar savām ģimenēm (vīra brālēni) bija salikuši kopā naudiņu puslitra burciņā, kuru aizvākojuši tā pamatīgi (nu, kā kādreiz mammas darīja, gurķus vārot- riktīgi metāla vāciņš, kuru var attaisīt tikai ar burku attaisāmo) :D tā ka galvenais ir nevis cik, bet kā :) Tāpat mani vecāki mums uzdāvināja palielu naudas summu kastītē, visu naudu samainot viena lata monētās ar nameja gredzena simbolu. Joprojām šī naudiņa stāv neaiztikta, jo liekas, ka nav prātīgi tērēt tik smuku naudu :D
Tā ka to, cik pasniegt- skatities pēc iespējām, bet galvenais piedomājiet par to- kā pasniegt :)

v
veta123 06.01.10. 11:19 | Kāzu datums: 07.08.2009

Viena no idejām, kā bija dāvināta naudiņa mums.
Tas ir dzijas kamoliņš, kurā ir salīmēti ziediņi - ļoti smuku.

d
deMiss 06.01.10. 11:45 | Kāzu datums: 21.08.2010

Jā, protams, piekrītu visām meitenēm, ka tas patiešām atkarīgs no rocības, taču neoficiāli pieņemts dāvināt min 50Ls no pāra. Tādi cipariņi grozījušies tajās kāzās, kurās esmu piedalījusies.

s
snibitis 06.01.10. 15:36

mums pamatā bija kādi 15-20ls no cilvēki.... daži kas varēja dāvināja arī vairāk....Bet es aicināju cilvēkus, ko gribu redzet mūsu dienā , nevis lai man naudiņa tiktu

r
rutuxs 06.01.10. 15:41 | Kāzu datums: 20.02.1993

Manai meitai naudu uzdāvināja gleznā, kur salikti bija visi nu tie īpašie latiņi (sniegavīrs, čiekurs, pūcessakta utt.) Klāt vēl ziediņi, dekori, nu vispār baigi labi izskatījās, tikai žēl jaukt laukā, stāv pie sienas, jo priekšā vēl stikls.

r
rutuxs 06.01.10. 15:43 | Kāzu datums: 20.02.1993

Neviens to neapstrīd.