FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu plānošana

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Kāzu dāvanas

Banknote ar vairākām 000000 :)

Kitana 28.08.09. 17:04

Labdien!

Es vēlētos uzzināt, kurai valūtai ir banknotes ar vairākām nullēm. Varētu būt 1 000 000 vai vismaz 100 000 ?Tā kā mums uz doto brīdi ar naudiņu ir galīgi nekā, tad vēlētos apmainīt latvijas latus pret kādu "lielāku" naudas summu, lai vismaz izskatās skaisti! :)

20 komentāri
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
N
Nelda 28.08.09. 17:09 | Kāzu datums: 11.07.2009

Nu no pieejamākajām valūtām lieli nomināli ir Norvēģu kronām, dāņu kronām un Zviedru kronām, tur lielākais nomināls ir 1000.

J
Jena 28.08.09. 17:10 | Kāzu datums: 17.07.2010

:)))
Ja nemaldos Baltkrievu rubļiem daudzzzzzz nuļļu. Bet šī nauda ir galīgi bez vērtības. Neatceros, cik liela LVL summa pārtop 1 000 000 Baltkrievu rubļu.... :)))
Labāk samaini pret EUR -jau būs vairāk nekā LVL, toties varēs pielietot ;)
Tev to vajag dāvanai?
Mēs kolēģei mēneša sākumā dāvīnājām naudu - cik nu katrs gatavs iedot. Izdomājām oriģinālu pasniegšanas veidu: Naudas labirints!!! http://www.simsim.lv/index.php?productID=173910
skaties linkā kā tas izskatās. Mani atrunāja no pirkšanas simsim.lv veikalā, tāpēc pirku internetveikalā www.robogifts.lv: http://www.robogifts.lv/money-maze.html
Pasniedzām caurspīdīgā papīrā - lai uzreiz ientriģētu!!!
Jaunlaulātie bija starā - ilgi nevarēja tikt klāt naudai. Un nevajag daudz nulles. :)

N
Nelda 28.08.09. 17:18 | Kāzu datums: 11.07.2009

nu es neieteiktu mainīt naudu kaut kādos rubļos vai jēnās, vai juaņos vai vēl kaut kādos brīnumos! Vēl ja gribi mainīt citās valūtās vari paskatīties konkrētu valstu centrālo banku mājas lapās un tīri vizuāli skaistā naudā samainīt! :)
Krāsaina un glīta nauda ir šveiciešiem (franki).

Kitana 28.08.09. 17:31

Jā, man vajag dāvanai...Vienkārši lieta tāda, ka naudas tagad galīgi nav, izdomājām, ka varētu samainīt pret kādu naudiņu ar vairākām nullēm, lai izskatās iespaidīgi un tad jau vēl vārdus pierakstīt...Vienkārši nezinu kodarīt, kad naudas nav galīgi, bet tās ir kāzas, uz kurām nevar neaiziet! :(

Kitana 28.08.09. 17:35

Nelda, un kur tieši tajā majaslapā var atrast? Nevaru nekādīgi atrast! :(

v
veta123 28.08.09. 17:54 | Kāzu datums: 07.08.2009
N
Nelda 28.08.09. 19:13 | Kāzu datums: 11.07.2009

veta123- tur ir valuutu mainas kursi!
Dizainu var apskatiities seit -
zviedru kronas - http://www.riksbank.com/templates/Page.aspx?id=10563
daanu centraalaa banka var apskatiities gan vecaa parauga gan jaunaa parauga kronas (es gan domaaju, ka Latvijaa var dabuut 1997 gada naudu)
http://www.nationalbanken.dk/DNUK/NotesAndCoins.nsf/side/Denmarks_banknote_series!OpenDocument
Norveegu kronas - http://www.norges-bank.no/templates/section____11336.aspx
Sveices franki - http://www.snb.ch/en/iabout/cash/current/design/id/cash_current_design_principle

v
veta123 28.08.09. 19:53 | Kāzu datums: 07.08.2009

Kitana jautāja, kur lai iegādājas lielas naudas vienības ar lielākām nullēm, es saku - bankā un norādītajā linkā var redzēt kuras naudas vienības ir mazvērtīgas pret latiem, tās ir iespējams dabūt ar lielāku nuļļu skaitu. Pa izskatu, tas ir cits jautājums...

v
veta123 28.08.09. 20:00 | Kāzu datums: 07.08.2009

Piemēram 1000 BYR = o,175, 20 000 naudas zīme = 3,50ls (ceru, ka pareizi sarēķināju).
http://kirikfinance.wordpress.com/2009/05/04/belarusian-ruble/

Bet vislabāk - iet uz banku un lai pasaka kas ir pieejams un kā izskatās... :)

Kitana 28.08.09. 20:17

Paldies, meitenes visām, mēģināšu sadabūt kaut ko interesentu. Personīgi man arī bijusi doma par Baltkrievijas rubli..Jā, mazvērtīga, bet vismaz izskatās iespaidīgi! :)

N
Nelda 28.08.09. 20:41 | Kāzu datums: 11.07.2009

Iisteniiba arii visas kronas ir mazveertiigas! :)
Kapeec iesaku labaak kronas, jo ar taadiem baltkrievijas rubliem daudzas bankas nemaz nestraadaa! Taa ka jaunajam paarm var sagaadaat gruutiibas paarveert so naudu lietojamaa! Kronas nem gandriiz visaas bankaas (nezinaasu gan par mazajaam).

J
Jena 28.08.09. 21:31 | Kāzu datums: 17.07.2010

Padomā par praktisko pusi - lai arī izskatās iespaidīgi - miljoni - bet vērtība!??? Ko jaunais pāris ar šo summu un BYR iesāks??? Ies mainīt??? Izmetīs????

Tiešām neieteiktu. Labāk, lai maza summa, bet iepakot smuki. Dzirdēju, ka kāda paziņa paskraidīja pa LV bankām - savāca jubilejas monētas- piem., ūdensrozes - iepako caurspīdīgā papīrā- kā konfekti! Tas vairāk iepatiksies. Vai iepako kā konfetki vai divas - divlatniekus...
Saku tāpēc vien, ka mani noteikti neiepriecinātu baltkrievu rubļi. Ne pat uz sekundi! Pat to nuļļu daudzums!!!!!!
Jo jādomā vai jaunajam pārim patiks un vai varēs pielietot šo dāvanu! Piem., mēs dāvinājām EUR, jo zinājām, ka kāzu ceļojums būs pa Eiropu. Varbūt mūsu naudiņu nevajadzēs, bet vismaz atliks bēbukam... Nu kaut kā tā.
Tikai dāvināšanas pēc.... manuprāt nevajag :(((( Lieki izmesta nauda, kuras, kā jau minēji, nav daudz...

spigana_k 28.08.09. 21:43

Ja vēl var samainīt pret Ungāru naudiņām- tad tur bija lieli nomināli- arī 10000 un vairāk laikam...
Bet, ja runājam par ideju- nu nav slikta, vienīgi var sanākt kāds pārpratums- piem. jaunais pāris grib samainīt atpakaļ uz lv utt...
Es drīzāk piekrītu par to, ka smuki noformēt mazāku summu vai vienkāši nopirkt pavisam mazu, mīļu nieciņu.

s
smaidosa 29.08.09. 08:19 | Kāzu datums: 18.07.2009

piekrītu, ungāru forintiem baigi daudz nulles, tikai viņus diezgan grūti samainīt LV (nu, vienīgi, ja varu izpalīdzēt, man ir kāda čupiņa :D), un, otrs faktors, kas jāņem vērā- uzdāvināt naudiņu tad var jebkādu, bet reāli jādomā, ko jaunie pēc tam ar to naudiņu darīs ;) JO uzdāvināt piemēram ungāru forintu banknotes kādam, kurš nemaz netaisās tuvākajā laikā braukt uz Ungāriju ir muļķīgi divu iemeslu dēļ:
1) samainīt kādā citā valūtā forintus LV ir ļoti neizdevīgi
2) vairāk vai mazāk visas Eiropas valstis tiecas uz eiro ieviešanu un būtu skumji, ja uzdāvinātā nauda aizietu vējā kaut vai tādēļ, ka valstī ieviests eiro (Ungārijā pagaidām vēl nav un domāju, ka dažus tuvākos gadus arī nebūs :))

bubītis 29.08.09. 11:04 | Kāzu datums: 15.05.2010

Ja tā padomā... Ko domās jaunie, aizejot un banku mainīt tos 10 000 vai 100 000.. un saņemot 2,50 Ls? Neesmu materiāliste, bet vai visi sapratīs joku? Var arī glītā kastītē uzdāvināt biļetes uz teātri, kino, vai kaut vai solijumu nākotnē pieskatīt jauno bērnus, kad viņi gribēs kaut kur iziet vai ko tamlīdzīgu. Nu nezinu, es tikai atcerējos, kā mana paziņa pēc kāzām dusmojās, ka daudzi sadāvinājuši "nevajadzīgas" dāvanas (gultasveļu, skaistas segas, sadzīves tehniku...) jo viņa cerēja, ka sadāvinās daudz naudas. :D Cilvēki dažādi.. :))

k
koraindra 30.08.09. 11:36

Nezinu gan tieši cik varat iztērtēt naudiņu, bet, kad man šķita, ka nevaru uzdāvināt smuku summu, es pirku masāžas dāvanu karti pārim, piemēram, pēdu masāžu, kas nav dārga, bet pēc labi nodejotām kāzām noder!
Lai veicas!

Kitana 30.08.09. 18:20

Nu jā, piekrītu visam iepriekš teiktajam, bet es tiešām esmu izmisumā... Tas ir tāds cilvēks, kuram uzdāvinātais "mīļais nieciņš", nekad nesniegs prieku..Par gultas veļu, servīzēm utml. lietām es vispār klusēju...Tas ir tāds variants, kad viss ir, un ja arī nav viss, tad to pārējo, kā nav, ir iespējams nopirkt tikai par nereālu naudu, kuras tagad nav.... :(
Par tām dāvanu kartēm masāžai...ideja būtu lieliska, bet atkal ir viens liels "BET"-mēs dzīvojam pavisam nelielā pilsētiņā, kur neko tamlīdzīgu nav iespējams nopirkt...Ir jau visādas dāvanu kartes, kur virsū ir rakstīts "Dāvanu karte par...5...10...15 utml. Ls", bet tas jau ir tas pats, kas uzdāvināt naudu...Jā, ja man būtu vismaz 50 Ls, ko dāvināt, būtu cita runa, bet, kad uz doto brīdi pat 20 Ls man ir daudz...Domāju, ka varat saprast... :(

v
veta123 30.08.09. 19:06 | Kāzu datums: 07.08.2009

Tad, ja šāda summa - tas es samainītu pret eiro, naudas zīme būtu lielāka un stabila naudas vienība, kuru varēs izmantot jubkad un jebkur. Tieši šādas nauda tika iedāvināta mums ar - ar domu, kā tā ir visstabilākā un lai arī mūsu laulība tāta būtu.

Otrs variants - samainīt 20ls pa bleķu naudiņām un uztaisīt naudas kociņu.

N
Nelda 30.08.09. 20:53 | Kāzu datums: 11.07.2009

Piekrtiitu vetai123, par moneetinaam! Veel superiigaak, ja to var iemainiit smukajos latinos! :)

ilzuks26 30.08.09. 22:12 | Kāzu datums: 29.08.2009

Es arī piekrītu Vetai par bleķa naudiņām. Man tikko kāzās bija atrakcija - kura puse būs naudas maka turētāja - no graudiem lasīt laukā 2-santīmu monētas. Izskatījās tik daudz! Un tie bija tikai 2 lati.
Ja jaunlaulātie zin, kā Tev šobrīd ir ar naudiņām, viņi būs priecīgi par pašu mazumiņu. Es pat satraucos par savu mīļu draudzenīti, kas man uzdāvināja gotiņu ganāmpulku, pat bail ir skaitīt!